Питане отностно дипломи и стаж

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Leda78
Мнения: 502
Регистриран на: Пон Мар 21, 2011 12:40 pm

Re: Питане отностно дипломи и стаж

Мнение от Leda78 »

Моят май си беше син целия. Нещо ми се мотае из главата, че има номер на заявката за конкретния апостил и може да се провери онлайн, че заявката е реална... не го ли пише под апостила- провери го - нали си си направила копия? Или ако не си - в превода трабва да са го превели и това.

Напиши им един мейл с това за цвета които са ти казали от МОН + онлайн номера + можеш да им напомниш, че плащаш 180 долара за да свършат някаква работа, а не да видят апостила и да ти напишат на един лист 5 думи. Документите са ти реални, това може да се провери в МОН - ако искат, нека проверят, но ако обичат да си спазят ангажимента - срока и т.н. (дали ни пролича, че и аз съм им бясна, че ще ме забавят с цяла седмица :@ )
Miracles start to happen when you give as much energy to your dreams as you do to your fears
mixailm
Мнения: 5
Регистриран на: Съб Юли 19, 2014 4:27 pm

Re: Питане отностно дипломи и стаж

Мнение от mixailm »

Tigarche написа:Някой имал ли е проблем с апостила на дипломите? Печата на апостила е двуцветен и от WES ми казват, е не е оригинален. От МОН ми отговориха, че и на други дипломи излизал по този начин било от текстурата на хартията. Някой забелязал ли е пеата на апостила дали половината е зелен а другата половина син?

Аз сега виждам, че и на моята е по същия начин. Половината е с друг цвят. Още не съм я пуснал към WES.
Има ли някакво развитие при теб?
Публикувай отговор