Свидетелство за съдимост от ФБР

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
minnesota
Мнения: 84
Регистриран на: Вто Май 10, 2011 5:15 pm

Свидетелство за съдимост от ФБР

Мнение от minnesota »

Здравейте,
Някой вадил ли е скоро такова?Днес ходих за отпечатъци в НИКК,при което секретарката ми каза,че трябва след като ми вземат отпечатъци да отида до Криминална полиция за някакъв зелен печат.ОК,отидох....и там се оказа,че този печат се слага върху служебната бележка издадена от института по криминалистика.2-рата служителка ми обясни,че трябва да почакам няколко дена за този печат,защото служебната бележка трябва да се преведе и легализира и да се изпрати заедно с бланката с отпечатъци,която свалих от сайта на ФБР.Доста порових във форума,но никъде не намерих инфо за такава служебна бележка?!Въпросът ми е-не се ли праща само бланката на ФБР с отпечатъци,cover letter(също от техния сайт) и чек за 18 $?
Когато не можеш да си купиш нещо с пари,тогава.....просто го купи с много пари
Bilyana
Мнения: 13
Регистриран на: Чет Яну 05, 2012 11:11 am

Re: Свидетелство за съдимост от ФБР

Мнение от Bilyana »

Bilyana написа:Zdravei, minnesota!
Otnosno svidetelstvoto za sadimost ot FBI moga ti kaja 4e izpratih samo otpe4atacite, cover letter i edna blanka - izvle4enie za kreditnata karta ot kudeto da si drupnat 18$ i ve4e polu4ih otg ot FBI - nikakva druga belejka s pe4at ne ti trqbva.. :)
Здравей, minnesota!
Относно свидетелството за съдимост от ФБИ мога ти кажа че изпратих само отпечатъците, cover letter и една бланка - извлечение за кредитната карта от където да си дръпнат 18$ и вече получих отг от ФБИ - никаква друга бележка с печат не ти трябва.. :)

От модератора - моля, пишете на кирилица, следващото мнение написано на латиница ще бъде изтрито директно.
minnesota
Мнения: 84
Регистриран на: Вто Май 10, 2011 5:15 pm

Re: Свидетелство за съдимост от ФБР

Мнение от minnesota »

И аз така си помислих,а и прочетох няколко пъти в сайта на ФБР и никъде не видях за такава глупост-служебната бележка да се превежда и легализира(според едното ченге в консулството на Канада в София :D )
Благодаря ти за отговора както и на другите,които ми писаха по този въпрос.Сега остава само да си взема бланката с отпечатъци,която ми задържаха в Криминална полиция и евентуално да успея да я пратя по мой познат който си заминава в сряда за Щатите :)
Когато не можеш да си купиш нещо с пари,тогава.....просто го купи с много пари
Вик
Мнения: 122
Регистриран на: Чет Апр 28, 2011 9:49 am

Re: Свидетелство за съдимост от ФБР

Мнение от Вик »

minnesota написа:И аз така си помислих,а и прочетох няколко пъти в сайта на ФБР и никъде не видях за такава глупост-служебната бележка да се превежда и легализира(според едното ченге в консулството на Канада в София :D )
Благодаря ти за отговора както и на другите,които ми писаха по този въпрос.Сега остава само да си взема бланката с отпечатъци,която ми задържаха в Криминална полиция и евентуално да успея да я пратя по мой познат който си заминава в сряда за Щатите :)
Вчера си взех служебната бележка със сложен зелен печат от Главна Дирекция Криминална Полиция. Струва 4 лева, а сградата се намира в същия район, но от противоположнота страна (входа от Младост). Изпълних припоръката на Института по Криминалистика.
minnesota
Мнения: 84
Регистриран на: Вто Май 10, 2011 5:15 pm

Re: Свидетелство за съдимост от ФБР

Мнение от minnesota »

Абсолютно безмислено е да се ходи до Криминална полиция!Взимате си отпечатъците и бегом към 1-вия куриер :)
Когато не можеш да си купиш нещо с пари,тогава.....просто го купи с много пари
Star Dust
Мнения: 89
Регистриран на: Нед Авг 14, 2011 3:36 am

Re: Свидетелство за съдимост от ФБР

Мнение от Star Dust »

А къде се взимат тези отпечатъци? Аз съм в Бургас, към кой трябва да се обърна???
minnesota
Мнения: 84
Регистриран на: Вто Май 10, 2011 5:15 pm

Re: Свидетелство за съдимост от ФБР

Мнение от minnesota »

Отпечатъците в полицията,която е до Младост 3.....виж по-нагоре в темата е обяснено,може и да се води Симеоново....
Когато не можеш да си купиш нещо с пари,тогава.....просто го купи с много пари
Star Dust
Мнения: 89
Регистриран на: Нед Авг 14, 2011 3:36 am

Re: Свидетелство за съдимост от ФБР

Мнение от Star Dust »

И на мен днес ми казаха същото за зеленият печат - казаха ми, че ако не си взема този печат, след 6 месеца ще ме върнат за нови отпечатъци, понеже ще кажат, че не са получили картата с отпечатъците. На мен това ми звучи доста нелепо.
По чия инструкция и изискване е това.
Аз спорих със служителката, но тя ми каза: Вярвайте ми, знам че е така, много хора ги връщат.
Според мен ги връщат за не добре направени отпечатъци, то си го пише и на сайта на ФБР...
Направо се изумявам.
Вярно ли е, че нямало да ми дадат картата с отпечатъци, ако не сложа зелен печат?
Публикувай отговор