Интервю за федералната част

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
Dimitrovi
Мнения: 8
Регистриран на: Пет Окт 14, 2011 1:15 pm

Интервю за федералната част

Мнение от Dimitrovi »

Здравеите,понеже искам да са4етая подготовката с езика и документите,с цел рационално исползване на времето,бих искал да разбера колко ми е разстоянието от подаване на документи до самото интерву,орентирова4но?
smt
Мнения: 257
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 2:26 pm

Re: intervu za federalnata 4ast

Мнение от smt »

Тук се задават въпрос свързани с емиграциата за Квебек (френската)! Въпроси свързани с кандидатстване за федералната част се задават в другия форум в който си задал въпроса си за спонсорството.

За федералната процедура обикновено няма интервюта, но се ходи на изпит по език, IELTS, така се определят езиковите ти познания. Имай в предвид, че за федералната има квоти, определена бройка по всяка професия, като се запълнят няма смисъл да пращаш докато не се нулира бройката на следващата година. А за квебекската процеурата мисля засега няма квоти, но трябва много да залегнеш и да учиш здраво френски. Тествай се и прецени коя е твоята процедура. Инфо за емиграция в Квебек не мога да ти дам, ако решиш, че нямаш шанс с федералната!

П.С. Ето ти и бройките по отделните професии за федералната процедура. Ако, твоята професия е запълнена като бройка ще се наложи да чакаш чак до следващата година юли месец. http://www.canadavisa.com/total-number- ... y-cic.html"
Тук с номера от професията, ако още има свободни бройки проверяваш наличните длъжности, която трябва да отговаря на твоята. Въвеждаш 4-цифрения номер най-долу в ляво. http://www5.hrsdc.gc.ca/NOC/English/NOC ... lcome.aspx"
Ето и теста за федералната процедура.http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/ ... cation.asp"

Надявам се, че съм помогнала с нещо. Успех!
Федерална процедура-продължителност 18 месеца!
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Интервю за федералната част

Мнение от Koko »

Dimitrovi написа:Здравеите,понеже искам да са4етая подготовката с езика и документите,с цел рационално исползване на времето,бих искал да разбера колко ми е разстоянието от подаване на документи до самото интерву,орентирова4но?
Съвсем добронамeреният ми, но също така сериозен съвет, е да отделите повече време за запознаване с процедурите - в официалният сайт на канадското правителство, както и в уикито на форума има повече от достатъчно информация. От въпросите които зададохте до сега оставам с впечатленитето че не сте в час нито с процедурата за спонсориране, нито с федералната процедура, а за да добиете реална представа какви са ви шансовете за имиграция в Канада, определено трябва да познавате процедурите доста по-добре.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Dimitrovi
Мнения: 8
Регистриран на: Пет Окт 14, 2011 1:15 pm

Re: Интервю за федералната част

Мнение от Dimitrovi »

Аиде да ви помоля не сме тук за ебавка, мерси все пак,но сме задали вапрос и о4акваме отговори .
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Интервю за федералната част

Мнение от optics »

Вие хубаво очаквате, но имайте предвид, че форумът не е безплатна машинка за отговори, а се състои от хора, които отделят от времето си за да свършат нещо добро за такива дето питат. Затова бъдете така добри да проявявате уважение, най-малкото чрез правопис.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Интервю за федералната част

Мнение от pumpy »

Dimitrovi написа:Здравеите,понеже искам да са4етая подготовката с езика и документите,с цел рационално исползване на времето,бих искал да разбера колко ми е разстоянието от подаване на документи до самото интерву,орентирова4но?
6 месеца
pavelyankov
Напуснал форума
Мнения: 903
Регистриран на: Пет Авг 14, 2009 8:29 am
Местоположение: varna

Re: Интервю за федералната част

Мнение от pavelyankov »

Dimitrovi написа:Аиде да ви помоля не сме тук за ебавка,последните двама,мерсивсе пак,но сме задали вапрос и о4акваме отговори .
Вие първо си изяснете какво точно питате.
И все пак smt са ви отговорили точно и любезно.
Изхарчих много пари по жени. Изхарчих много пари за алкохол. Изхарчих много пари за хазарт. Но изхарчих много пари и за глупости.
Вини Джоунс
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Интервю за федералната част

Мнение от ivandaman »

Чувствам се "привилегирован" (е ба ти думата) че успях да прочета мненията на Павката, Тонич и няколко други преди да ги изтрият..

:D :y:

Аз не бих изтрил подобни мнения, доста "свежи" бяха
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Интервю за федералната част

Мнение от Павел »

Ванка, чети бързо, преди криворазбраната модератор-ация да ме изтрие и поета в мен убие :D
Моето разбиране за форума е, да помагаме на заслужаващи и перспективни бъдещи канадци, като същевременно имаме фън. Според мен поощряване на неграмотността и даване на фалшиви надежди е много грешно. Това е чиста мечешка услуга. Знам за хора, продали имотите си, преди още да са подали документите. Каква помощ е, да триеш полезни мнения, дори и поднесени с ирония? Какво друго заслужава някой, който неуважава хората от които иска съвет, пишейки повече от неграмотно?

До всички сричащи тук със задния си лев крак и неможещи да намерят "ч" на клавиатурата.

Надежда всяка оставете,
парите си излишно не харчете
и за Канада просто забравете.
Ръкави здраво запретнете,
към фабриката бодро поемете.
Един ден сигурно ще разберете,
че Павелчо, макар да не е цвете,
единствено помогна, истината вий да разберете.
За това, не му се люто сърдете
и ръката благодарствено му целунете.
Последно промяна от Павел на Нед Окт 23, 2011 2:15 pm, променено общо 1 път.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Интервю за федералната част

Мнение от mufc »

:y: :handshake: :*:
Manchester United Football Club
Dimitrovi
Мнения: 8
Регистриран на: Пет Окт 14, 2011 1:15 pm

Re: Интервю за федералната част

Мнение от Dimitrovi »

Павелчо имам почти цяла фабрика и все рак ти благодаря щото и това сьм постигнал с много труд но знам какво и защо искам относно Канада
Аватар
mortigur
Мнения: 1050
Регистриран на: Чет Апр 07, 2011 11:32 am
Местоположение: Jazan, Jazan Governorate, Saudi Arabia
Обратна връзка:

Re: Интервю за федералната част

Мнение от mortigur »

Dimitrovi написа:Павелчо имам почти цяла фабрика и все рак ти благодаря щото и това сьм постигнал с много труд но знам какво и защо искам относно Канада
Много хубаво е че знаеш какво искаш от Канада, остава да разбереш и как да идеш до там. Но трябва да се запознаеш наистина с основния сайт и там да четеш. И както ти казаха по рано по федералната интервю няма, трябва да изкараш колкото се може по добра оценка по General IELTS.
Taxation is theft.
Аватар
kotkata66
Мнения: 19
Регистриран на: Вто Окт 12, 2010 7:04 am
Местоположение: Бургас

Re: Интервю за федералната част

Мнение от kotkata66 »

optics написа:Вие хубаво очаквате, но имайте предвид, че форумът не е безплатна машинка за отговори, а се състои от хора, които отделят от времето си за да свършат нещо добро за такива дето питат. Затова бъдете така добри да проявявате уважение, най-малкото чрез правопис.
:y:
DCS Виена - 12.05.2011 г.
Акюзе - 21.10.2011 г.
Публикувай отговор