КЪДЕ Е ПО ДОБРЕ?

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
JITOMIR999
Мнения: 80
Регистриран на: Сря Мар 09, 2011 10:25 am
Местоположение: UK,London

Re: КЪДЕ Е ПО ДОБРЕ?

Мнение от JITOMIR999 »

apple написа:Житомир, вероятно си чел това, но ти го предоставям за всеки случай.
http://calgarypolicenews.typepad.com/cps_recruiting/Не е много реалистичен плана ти, обаче. На почти 40 едва ли ще ти е лесно да си издържиш физическия изпит за полицай. Не им знам нормативите на канадските кандидат-полицаи ама една позната в Лондон каза, че ще се пробва, дори не знам дали успя, но си скъса задника от активни тренировки при все, че работеше като фитнес инструктор и беше на около 30 г. :?:


Здравей мерси много за инфо-то, за фисическата част не е проблем, тренирам циял живот като започнах с плуване, киоко-шин, бокс, борба и през циалото време вече 11 години сам по залите, на седмица бягам по 15-20 мили ,физически сам ок,притесняваме психологическя тест, в бг беше доста объркан, ще направя всичко възможно един ден ,но имам още дълаг път да извървя до там:),все пак много ти благодаря за информацията,ще се радвам ,ако мога да се сваржа от Лондон с някои български полицай един ден.
Мерси и лек ден:)
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: КЪДЕ Е ПО ДОБРЕ?

Мнение от ivandaman »

JITOMIR999 написа:[



Здравеи Иване,
да имам статут в УК британец .......
.
......АНГЛИЧАНИНА СИ Е АНГЛИЧАНИН ние сме като роби за тях ..ако искаш живеи и 100 години тук с перфектен англииски ти за тях си долен имигрант .....за това искам да се махна от тук ..трудно се издаржа повяарваи ми.
Не знам?? Може да съм наивен, но като чуя такива заключения ми е трудно да им повярвам. Мисля че хората те възприемат така както ти им позволяваш, а в интерес на истината просто не виждам как ще позволя на някой да ме третира като "мръсен имигрант".. При положение че вече 20 години съм извън БГ и съм живял в три различни държави, никога не съм позволил на някой да си прави гаргара с мен.. Зад гърба ми е възможно да са наговорени много неща. Не знам и не ме интересува..
Но директно в муцуната ми ако някой се опита да се прави на интересен веднага го режа като резачка и го завирам в кучи ***..

Да, признавам че не съм живял в Европа, но пък съм пътувал из нея, и откровенно казано не съм забелязал нещо фрапиращо.. Може би само германците да са леко неучтиви, но дори и това е пресилено твърдение..

А ти житомире мисли и за децата си.. Те са родени там едва ли някой ще ги третира като "втора ръка" хора, но ти си знаеш...
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: КЪДЕ Е ПО ДОБРЕ?

Мнение от miteto »

ivandaman написа:Да, признавам че не съм живял в Европа, но пък съм пътувал из нея, и откровенно казано не съм забелязал нещо фрапиращо..
Знаеш, че туризма няма нищо общо с постоянния живот в една страна ;)
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: КЪДЕ Е ПО ДОБРЕ?

Мнение от prace »

Иване, щом не си живял в Европа не знаеш отношението на местните към източноевропейците. Може би няма да ти кажат нищо направо в муцуната, но може да се чувстваш като много излишен.
А за родените там деца.......Хм, имам друго мнение по въпроса. Моите бяха родени там и местните си държаха техните настрана да не играят с моите, щото аз говорех местният им език с източноевропейски акцент..
Та такива ми ти работи.
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: КЪДЕ Е ПО ДОБРЕ?

Мнение от ivandaman »

prace написа:Иване, щом не си живял в Европа не знаеш отношението на местните към източноевропейците. Може би няма да ти кажат нищо направо в муцуната, но може да се чувстваш като много излишен.
А за родените там деца.......Хм, имам друго мнение по въпроса. Моите бяха родени там и местните си държаха техните настрана да не играят с моите, щото аз говорех местният им език с източноевропейски акцент..
Та такива ми ти работи.
Свинке къде е било тва?? Интересни впечатления.
Между другото сестра ми живее в холандия и никога не ми е споменавала за подобни ситуации, ама и тя е малко перде като мен така че може и да "не е забелязала" но ще я поразпитам по-подробно тези дни защото ми събудихте любопитството с тези твърдения.
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: КЪДЕ Е ПО ДОБРЕ?

Мнение от prace »

ivandaman написа:
prace написа:Иване, щом не си живял в Европа не знаеш отношението на местните към източноевропейците. Може би няма да ти кажат нищо направо в муцуната, но може да се чувстваш като много излишен.
А за родените там деца.......Хм, имам друго мнение по въпроса. Моите бяха родени там и местните си държаха техните настрана да не играят с моите, щото аз говорех местният им език с източноевропейски акцент..
Та такива ми ти работи.
Свинке къде е било тва?? Интересни впечатления.
Между другото сестра ми живее в холандия и никога не ми е споменавала за подобни ситуации, ама и тя е малко перде като мен така че може и да "не е забелязала" но ще я поразпитам по-подробно тези дни защото ми събудихте любопитството с тези твърдения.
Ами аз живях 6 години в един град на 12 км от Амстердам..и такива са моите впечатления. Може би сестра ти има друго мнение по въпроса. То е като тук. Едни хвалят много Канада, други не чак толкова.
JITOMIR999
Мнения: 80
Регистриран на: Сря Мар 09, 2011 10:25 am
Местоположение: UK,London

Re: КЪДЕ Е ПО ДОБРЕ?

Мнение от JITOMIR999 »

ivandaman написа:
JITOMIR999 написа:[



Здравеи Иване,
да имам статут в УК британец .......
.
......АНГЛИЧАНИНА СИ Е АНГЛИЧАНИН ние сме като роби за тях ..ако искаш живеи и 100 години тук с перфектен англииски ти за тях си долен имигрант .....за това искам да се махна от тук ..трудно се издаржа повяарваи ми.
Не знам?? Може да съм наивен, но като чуя такива заключения ми е трудно да им повярвам. Мисля че хората те възприемат така както ти им позволяваш, а в интерес на истината просто не виждам как ще позволя на някой да ме третира като "мръсен имигрант".. При положение че вече 20 години съм извън БГ и съм живял в три различни държави, никога не съм позволил на някой да си прави гаргара с мен.. Зад гърба ми е възможно да са наговорени много неща. Не знам и не ме интересува..
Но директно в муцуната ми ако някой се опита да се прави на интересен веднага го режа като резачка и го завирам в кучи ***..

Да, признавам че не съм живял в Европа, но пък съм пътувал из нея, и откровенно казано не съм забелязал нещо фрапиращо.. Може би само германците да са леко неучтиви, но дори и това е пресилено твърдение..

А ти житомире мисли и за децата си.. Те са родени там едва ли някой ще ги третира като "втора ръка" хора, но ти си знаеш...


Здрасти Иване :),
това за муцуната ми хареса,но ще ти кажа едно иване, когато си тук на една година без никакъв английски и без никакви пари ,и без никакъв статус ,и като знаеш ,че като няма работа и трябва да се варнеш в бг, което и дума да не става ще те питам аз ще бъдеш ли такъв мъж:)...ако си мислиш ,че съм малак на размери;) да не мога да се оправя с някой кретен или пак ,че съм някой тих и съм се оставял да ме тъпчат много грешиш, но тук ,ако се правиш на мъж с англичаните гориш иване като факла.Бил сам гонен от работа повече от трипъти заради такива олигрофени английски ,и накрая разбрах ,че да си мъж в тази страна нестава не е като в бг И НЕ Е КАТО ДА СИ В ИМИГРАНТСКА ДЪРЖАВА КАНАДА,САЩ,АВСТРАЛИЯ ИЛИ НОВА ЗЕЛАНДИЯ ..ТОВА СИ Е АНГЛИЯ И ТЕ СА АНГЛИЧАНИ :)... опит повече от 10 години и сменил повече от 40 компании :)...кажи на някои англичанин нещо в муцуната събирай си багажа и си заминаваи, това е тук ...направи се на мъж и го заплаши или нещо от рода ...на съд.Иване обиколил сьм цяла европа такива лицемери като англичаните няма. В бг изобщо не ми пукаше тук е друго,прочети форумите в yahoo за канадци тук ,колко време са издържали и защо са се вращали в канада....Няма смисъл да спорим по тази тема, ела поживей и ще разбереш, даже и с британски паспорт пак се правят на важни, но вече поне си знам правата, това е
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: КЪДЕ Е ПО ДОБРЕ?

Мнение от ivandaman »

Не бе Житомире, не става въпрос за побоища или нещо от сорта, но например мен веднъж ме питаха:

"Are all Bulgarians that weird?"
На което отгорворих
"Are all Canadians that dumb?"

Ей такива неща..

А бе чепати типове сме ние балканците. Две мнения по въпроса няма.. Канадците по принцип са кротки, възпитани и non-confrontational и като цяло ги уважавам за това, дори смятам че съм научил много неща от тях и донякъде се очовечих покрай тях.. но от време на време попадаш на real assholes, и токава дивата ми балканска природа се събужда.
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
JITOMIR999
Мнения: 80
Регистриран на: Сря Мар 09, 2011 10:25 am
Местоположение: UK,London

Re: КЪДЕ Е ПО ДОБРЕ?

Мнение от JITOMIR999 »

ivandaman написа:Не бе Житомире, не става въпрос за побоища или нещо от сорта, но например мен веднъж ме питаха:

"Are all Bulgarians that weird?"
На което отгорворих
"Are all Canadians that dumb?"

Ей такива неща..

А бе чепати типове сме ние балканците. Две мнения по въпроса няма.. Канадците по принцип са кротки, възпитани и non-confrontational и като цяло ги уважавам за това, дори смятам че съм научил много неща от тях и донякъде се очовечих покрай тях.. но от време на време попадаш на real assholes, и токава дивата ми балканска природа се събужда.



Здрасти Ванка:)
сигорен съм ,че канадците са такива, това което канадците са ти казали е абсолютно нищо,даже ти си бил малко грубичък, по строежите тук има толкова кофти англи4ани особено ирландците ,4е незнаеш за какво става вапрос ние балканците сме едни путки с извинение пред тях,с изключение на АЛБАНЦИТЕ с тях никои не се ебава ,но както и да е Ванка.За 10 годни разбрах ,4е тук живота не е за моите деца адски скъпо ,говоря за Лондон и адски опасно ,живея в Палмерс Греен водисе що годе добра ериа,един път ми разбиха апартамента и 6 пъти колата ,дане говорим за лошите ерии там е джунгла ,не се шегувам.
Искам да живея в Калгари и да дам на децата ми един нормален жижот,поне знам ,4е там е спокоино,и искам да работя нормална работа,тук англичаните са с огромно предимство след тях индиици,4ерни и т.н ние от источня блок сме на последно място,аз сам много голям работар ..работя като бивол от работа не се плаша ,само от такава имам нужда:)
ок Ванка беше ми приятно ,ако един ден искаш да доидеш в Лондон пиши ми,щете насоча:)
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: КЪДЕ Е ПО ДОБРЕ?

Мнение от ivandaman »

JITOMIR999 написа: ок Ванка беше ми приятно ,ако един ден искаш да доидеш в Лондон пиши ми,щете насоча:)
Ми мислих, ама ти ме уплаши :) ... Без майтап мисля тази година да намина, ако се стигне до там ще свирна :handshake:
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Публикувай отговор