Police certificate ? Свидетелство за съдимост

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
english
Мнения: 69
Регистриран на: Съб Авг 28, 2010 9:05 pm

Police certificate ? Свидетелство за съдимост

Мнение от english »

Извинете, това "Police certificate" Свидетелство за съдимост ли е, или някакъв документ специално от Полицията ?

Мерси предварително !
Аватар
hadministratora
Хабсурден
Мнения: 1669
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 11:48 am
Местоположение: Toronto, ON, Canada

Re: Police certificate ? Свидетелство за съдимост

Мнение от hadministratora »

Свидетелство за съдимост, но специален вариант - на английски. Трябва да обясниш че точно това ти трябва и май трябваше да пише нещо от сорта на 'да послужи пред канадското посолство.....' (на английкси разбира се).
Това е един от малкото документи, които се пращат в оригинал.
tot2311
Мнения: 218
Регистриран на: Съб Май 30, 2009 6:41 am

Re: Police certificate ? Свидетелство за съдимост

Мнение от tot2311 »

Как така специален на английски.Аз си изкарах нормално на български и пак пише че да послужи пред Канада.После го дадох да го преведат.
smt
Мнения: 257
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 2:26 pm

Re: Police certificate ? Свидетелство за съдимост

Мнение от smt »

И ние ги извадихме на български, не пише никъде, че оригинала трябва да е на английски.
Ето какво се казва по този въпрос: http://www.prikachi.com/images/801/2690801H.png"
Федерална процедура-продължителност 18 месеца!
Аватар
hadministratora
Хабсурден
Мнения: 1669
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 11:48 am
Местоположение: Toronto, ON, Canada

Re: Police certificate ? Свидетелство за съдимост

Мнение от hadministratora »

tot2311 написа:Как така специален на английски.Аз си изкарах нормално на български и пак пише че да послужи пред Канада.После го дадох да го преведат.
Моля за извинение! Току що проверих какво съм пращал - било е на Български, придружено с превод. Не знам защо съм останал със спомена, че съм вадил свидетелство за съдимост на английски.
Иначе наистина се праща оригинала - на него така или иначе пише да полслужи пред посолството и едва ли може да се ползва за друго.
english
Мнения: 69
Регистриран на: Съб Авг 28, 2010 9:05 pm

Re: Police certificate ? Свидетелство за съдимост

Мнение от english »

Мерси за отговорите на вси4ки !
Аватар
bucca
Мнения: 458
Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 3:04 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Re: Police certificate ? Свидетелство за съдимост

Мнение от bucca »

hadministratora написа:Не знам защо съм останал със спомена, че съм вадил свидетелство за съдимост на английски.
Ако си живял повече от 6 месеца в чужбина - тогава трябва да си извадиш свидетелство за съдимост от съответната държава. Нашето беше от САЩ и беше на английски.
"I'll think of it all tomorrow. After all, tomorrow is another day."
electric
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Авг 22, 2010 4:05 pm

Re: Police certificate ? Свидетелство за съдимост

Мнение от electric »

Здравейте, трябва ли от страна в която сме пребивавали повече от 6 месеца последователно да се прилага свидетелство за съдимост или police certificate? До колкото е описано в EG7 страница 40 ,трябва, но пък ако е в Европейския съюз? Благодаря предварително!
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Police certificate ? Свидетелство за съдимост

Мнение от Павел »

Ние когато кандидатствахме пишеше, специално за живели те в САЩ, че трябва да се извади Police certificatе от съотетния щат/и + отпечатъци до ФБР. Направиме само последното и нямахме проблем.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
hadministratora
Хабсурден
Мнения: 1669
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 11:48 am
Местоположение: Toronto, ON, Canada

Re: Police certificate ? Свидетелство за съдимост

Мнение от hadministratora »

electric написа:Здравейте, трябва ли от страна в която сме пребивавали повече от 6 месеца последователно да се прилага свидетелство за съдимост или police certificate? До колкото е описано в EG7 страница 40 ,трябва, но пък ако е в Европейския съюз? Благодаря предварително!
Ако в инструкцията не е изрично посочено, че за ЕС има изключения трябва да представите свидетелство?
Публикувай отговор