Фирма посредник в Бургас?

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
Аватар
azzura
Мнения: 799
Регистриран на: Нед Май 23, 2010 1:43 am

Фирма посредник в Бургас?

Мнение от azzura »

Някой ползвал ли е услугите на такава фирма и какво се получи ? Коректни ли бяха , изощо всякаква информация свързана с въпроса ще е от полза! :)
http://www.youtube.com/watch?v=3moLkjvhEu0" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Zahira
Мнения: 51
Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 2:20 pm

Re: Фирма посредник в Бургас?

Мнение от Zahira »

Аз не съм, а също и хората, които познавам сами са си подготвяли документите. Едно приятелско семейство, което замина 2009 е ползвало услугите на такава фирма във Варна. От малкото, което знам е, че са им подготвили документите (преводи, изпращане), запознали са ги с други българи в града, в който отидоха първоначално и са им съдействали за работа (за последното не съм много сигурна), но момчето на 2рата седмица беше почнало като бояджия :)) http://immigrationcanada-bg.com/ ето това е фирмата.
25.01.10 - изпратени DCS (DPD)
02.03.10 - accusé de réception /изпратено на 26.02.10/
25.03.10 - TCFQ (25.04-B1/C1)
22.05.10 - поискани ниво по англ, ориг сертификат за TCFQ и док за стаж
28.02.11 - интервю ок
18.09.12 - Montreal, QC
Аватар
tonich
Мнения: 2234
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 6:36 am
Местоположение: New Westminster, BC

Re: Фирма посредник в Бургас?

Мнение от tonich »

Zahira написа:От малкото, което знам е, че са им подготвили документите (преводи, изпращане), запознали са ги с други българи в града, в който отидоха първоначално и са им съдействали за работа (за последното не съм много сигурна), но момчето на 2рата седмица беше почнало като бояджия :)) http://immigrationcanada-bg.com/ ето това е фирмата.
Това (удебеленото) е много интересно!
Дай повече информация, че и аз се интересувам!
"Айнщайн ни учи, че няма значение влака ли се движи спрямо земята или земята спрямо влака. Същото е и с компютъра и Тонич ;-)"

powered by Optics
Аватар
martatabs
Модератор
Мнения: 1385
Регистриран на: Вто Мар 02, 2010 5:51 pm
Местоположение: Бургас

Re: Фирма посредник в Бургас?

Мнение от martatabs »

Аззура,сам/а не можеш ли да се оправиш.Влез във WIKI-то,лентичката в сиво по-горе,първото вляво.Ако имаш излишни пари-давай,никой не те спира.Почети още малко и смятам ще си промениш решението за посредник.
Единствено ти трябва добър език,бил той АНГЛ. или ФР. Преводач,който да ти помогне да попълниш документите (ако езика ти куца),срещу заплащане,в пъти по малко,от колкото за посредник.При всевъзможното инфо в сайта....ти си избери.УСПЕХ,от един градски ! ;) :)

"zahira" написа:...запознали са ги с други българи в града, в който отидоха първоначално и са им съдействали за работа (за последното не съм много сигурна), но момчето на 2рата седмица беше почнало като бояджия :)...

Като давате инфо,поне се запознайте с условията на тази помощ,какви ПАРИ е коствало това нещо,и в последствие споделете.
Чувал съм не един път,че такава "УСЛУГА гони 2000 лева...освен това не винаги си заслужава средствата.Идва момент,когато всичко опира до теб,и ако не си се подготвил...ми ГОРИШ,и с парите,и с Канада.Но има и изключения,но не е гаранция,че точно на тебе ще се падне това "изключение"..Андъстееен.
Последно промяна от martatabs на Вто Май 25, 2010 2:10 pm, променено общо 1 път.
Аватар
Zahira
Мнения: 51
Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 2:20 pm

Re: Фирма посредник в Бургас?

Мнение от Zahira »

Това удебеленото е станало случайно :), но го пише в сайта на фирмата - че съдействат за първите дни.

Да уточня "сами" - означава без посредничеството на фирма. За превод и легализация аз ползвам услугите Център Глобус ( Адрес: К. Фотинов 44а Тел +359 56/82 00 75 ;0888 860 840;0878 860 840)
За Бургас (тъй като няма фирма посредник) е обичайна практика, учителя по-френски , който ви подготвя за интервюто да ви съдейства и с превода на документите. В този център имат координати на учителите по френски в Бургас, които подготвят за процедурата.
За повече информация заповядайте на седмичните срещи.
25.01.10 - изпратени DCS (DPD)
02.03.10 - accusé de réception /изпратено на 26.02.10/
25.03.10 - TCFQ (25.04-B1/C1)
22.05.10 - поискани ниво по англ, ориг сертификат за TCFQ и док за стаж
28.02.11 - интервю ок
18.09.12 - Montreal, QC
Аватар
martatabs
Модератор
Мнения: 1385
Регистриран на: Вто Мар 02, 2010 5:51 pm
Местоположение: Бургас

Re: Фирма посредник в Бургас?

Мнение от martatabs »

Захира,подкрепям те за ГЛОБУС център..в момента съм на курс по-френски там,нямам забележки.Дора е много свестен човек,и гледа не само да ти вземе парите...освен това в курса влиза и учебник,който учебник на други места се налага да си го купиш.Стига съм пръскал супер лативи,иди Аззура и виж.Центъра е точно до "Родевата къща"(мисля така се казваше,една жълта къща),в една пресечка срещу нея,която излиза на Александровска.
Аватар
vasko44
Мнения: 34
Регистриран на: Чет Окт 15, 2009 7:10 am

Re: Фирма посредник в Бургас?

Мнение от vasko44 »

Тук се обсъждат неща свързани с федералната процедура! Рекламирайте фирмите посредници във вашия раздел или просто някъде другаде, моля!
Аватар
martatabs
Модератор
Мнения: 1385
Регистриран на: Вто Мар 02, 2010 5:51 pm
Местоположение: Бургас

Re: Фирма посредник в Бургас?

Мнение от martatabs »

Васко,хората питат-ние отговаряме...същото се отнася и за Федералната процедура,в този случай ти трябва учител по английски ;) .
Аватар
Zahira
Мнения: 51
Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 2:20 pm

Re: Фирма посредник в Бургас?

Мнение от Zahira »

Sorrrry :)
25.01.10 - изпратени DCS (DPD)
02.03.10 - accusé de réception /изпратено на 26.02.10/
25.03.10 - TCFQ (25.04-B1/C1)
22.05.10 - поискани ниво по англ, ориг сертификат за TCFQ и док за стаж
28.02.11 - интервю ок
18.09.12 - Montreal, QC
Аватар
hadministratora
Хабсурден
Мнения: 1669
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 11:48 am
Местоположение: Toronto, ON, Canada

Re: Фирма посредник в Бургас?

Мнение от hadministratora »

В същност няма абсолютно никакъв проблем федералната процедура да протече на френски. Съмнявам се, обаче, че учителите по френски ще знаят нещо за тази точно процедура. Обикновено към тях се обръщат кандидати за процедурата на Кебек и те са запознати с нея.
Аватар
vasko44
Мнения: 34
Регистриран на: Чет Окт 15, 2009 7:10 am

Re: Фирма посредник в Бургас?

Мнение от vasko44 »

hadministratora написа:В същност няма абсолютно никакъв проблем федералната процедура да протече на френски. Съмнявам се, обаче, че учителите по френски ще знаят нещо за тази точно процедура. Обикновено към тях се обръщат кандидати за процедурата на Кебек и те са запознати с нея.
:y: :y: :y:
Публикувай отговор