Пускане на документи към Нова скотия

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
cocose
Има 1 предупр. за БАН
Мнения: 1054
Регистриран на: Чет Авг 27, 2009 9:58 am

Re: Пускане на документи към Нова скотия

Мнение от cocose »

Имам питане, за първите документи до Сидни, ако правилно съм разбрал трябва само да се попълнят предвидените формуляри (Documents Checklist, Application For Permanent Residence, Schedule 1, Schedule 3,Additional Family Information,Payment form), IELTS (копие), Паспорт 2,3стр., и нищо повече, така ли е?
Доказателствата за стажа, акта за раждане, диплома и т.н. чак с вторите документи до Букурещ ли се дават?
tot2311
Мнения: 218
Регистриран на: Съб Май 30, 2009 6:41 am

Re: Пускане на документи към Нова скотия

Мнение от tot2311 »

Да.За всеки случай може и снимана лична карта.Аз лично така направих
tot2311
Мнения: 218
Регистриран на: Съб Май 30, 2009 6:41 am

Re: Пускане на документи към Нова скотия

Мнение от tot2311 »

На мене са ми достигнали документите и в сайта на DHL пише че пратката е подписана от SANDY.Някой да има идея какво или кой е това?
PHOENIX ARIZONA
Мнения: 220
Регистриран на: Пон Май 31, 2010 2:23 am
Местоположение: Sofia,Bulgaria> Ottawa

Re: Пускане на документи към Нова скотия

Мнение от PHOENIX ARIZONA »

tot2311 написа:На мене са ми достигнали документите и в сайта на DHL пише че пратката е подписана от SANDY.Някой да има идея какво или кой е това?
Ами това е името на служителя които е приел пратката. Успех
На нас сега ни предстои да подготвим и изпратим документите. ;)
tot2311
Мнения: 218
Регистриран на: Съб Май 30, 2009 6:41 am

Re: Пускане на документи към Нова скотия

Мнение от tot2311 »

Ами дано да е името че никъде не пише точно на кой адрес са доставени.Пише че са взети от офиса на Халифакс от куриер и следващата стъпка пише доставени от куриера на адрес- Халифакс.Надявам се на заръчания адрес да е доставено ама знам ли.
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Re: Пускане на документи към Нова скотия

Мнение от kill_u »

Няма да се притесняваш, най вероятно наистина е името на получили я ги.
PHOENIX ARIZONA
Мнения: 220
Регистриран на: Пон Май 31, 2010 2:23 am
Местоположение: Sofia,Bulgaria> Ottawa

Re: Пускане на документи към Нова скотия

Мнение от PHOENIX ARIZONA »

tot2311 написа:Ами дано да е името че никъде не пише точно на кой адрес са доставени.Пише че са взети от офиса на Халифакс от куриер и следващата стъпка пише доставени от куриера на адрес- Халифакс.Надявам се на заръчания адрес да е доставено ама знам ли.
Пратката се доставя до адреса които е попълнен на DHL товарителницата. Но ако искаш може да се обадиш в офиса на DHL в България и по номера на товарителницата да ги помолиш да ти кажат повече информация. По принцип всички куриерски компании имат вътрешна система за контрол и проследяване на пратките и има много повече информация от тази която си прочел на сайта. Работил съм пет години в ТНТ България.
Това е обади им се . Успех ;)
spoko
Мнения: 19
Регистриран на: Пет Мар 19, 2010 9:39 am
Местоположение: България , Пловдив

Re: Пускане на документи към Нова скотия

Мнение от spoko »

Здравейте , съфорумци,
искам да прибавя и аз едно мнение,с което не обвързвам никой,но мисля,че е също правилно.То е в отговор на cocose, Освен всички документи, които си споменал правилно ,теста IELTS може да се изпрати и на следващия етап с другите искани документи, които ще ти поискат да изпратиш до Букурещ, но ако сега си готов с този документ за теста просто после няма да ти го искат.Успех на всички.
Публикувай отговор