Дата и час: Вто Сеп 25, 2018 12:37 pm

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Фев 16, 2010 6:10 pm 
Хабсурден
Аватар

Californian написа:
Защо ти се вижда много?...
Никъде не съм споменавал думата "много". Просто си помислих, че може би не само студенти отиват да учат в Канда. Във всеки случай в сайта на имиграционните се говори за учение в училища, колежи и университети. Та ако някой тийн на 13-14 години иска да учи в канадско училище, как ще отговори на изискването за минимум 13 години образования?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Фев 16, 2010 10:59 pm 
Напуснал форума

hadministratora написа:
Californian написа:
Защо ти се вижда много?...
Никъде не съм споменавал думата "много". Просто си помислих, че може би не само студенти отиват да учат в Канда. Във всеки случай в сайта на имиграционните се говори за учение в училища, колежи и университети. Та ако някой тийн на 13-14 години иска да учи в канадско училище, как ще отговори на изискването за минимум 13 години образования?

/off topic
Че от кога пък в университетите почнаха и 14 годишни да приемат. Идеята не е ли да си поне на 18. Тогава няма да имаш проблеми с 13 годишното образование. Всъщност пак като се замисли човек ако почнеш на 5 години някакво училище(както почват тъдява) може да ги натрупаш. Но както е в БГ да почват на 7 години няма как до 18 да направиш повече от 11 години училище.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 17, 2010 3:10 am 
Аватар

hadministratora написа:
... Просто си помислих, че може би не само студенти отиват да учат в Канда. Във всеки случай в сайта на имиграционните се говори за учение в училища, колежи и университети. Та ако някой тийн на 13-14 години иска да учи в канадско училище, как ще отговори на изискването за минимум 13 години образования?

Прав си, не само студенти отиват да учат в Канада, но и в училища, курсове и различни видове програми (езикови и т.н.), което от своя страна не винаги налага да си учил 13 г., а що се отнася до България, тенденцията е и тук да започнат в най-близко бъдеще обучението на 5 г. ;)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 29, 2017 2:09 pm 

Здравейте,
някой знае ли дали ако си в процедура за имигрантска виза има проблем да кандидатстваш за студентска виза и да заминеш да учиш в университет в Канада (но не в Квебек) докато чакаш да приключи процедурата за имигрантската виза?
Благодаря предварително!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 29, 2017 3:10 pm 
Модератор
Аватар

Не знам, но аз бях в процедура за PR когато подадох за Visitor и никога не получих последната.

2 юни 2012, budtel

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]