търся добър, изпитан частен учител по английски език в София

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Bojkova
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 4:45 am
Местоположение: София

търся добър, изпитан частен учител по английски език в София

Мнение от Bojkova »

Здравейте, аз съм кандидат-емигрант. Търся добър учител по английски език за индивидуални интензивни курсове в София, за да достигна повече точки и да се подготвя за теста IELTS на 11.06.2009 . Като започах да ровя в интернет осъзнах колко е трудно да се подбере такъв в морето от обяви, които намерих. Моля, ако някой е взимал частни уроци преди да емигрира и има добри отзиви да препоръча. Предполагам, че има доста такива като мен, които се опитват да направят някакъв избор. Моля ви да обосновете мнението си по-подробно - защо ви е харесал учителят, има ли опит или образование, с каква насоченост в програмата сте работили, на какво е наблегнал, цена и т.н. и също тел. номер или е-майл за връзка. Много благодаря
Последно промяна от Bojkova на Нед Апр 05, 2009 10:43 am, променено общо 1 път.
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Мнение от kill_u »

Поне да бяхте казала от къде сте. Има много учители в различните населени места нали. Тук в Бургас ходя при една дама която ми я препоръчаха но предполагам, че вие не живеете в Бургас. А и наистина нямате време защото аз моя много курс много трудно го организирах.
Bojkova
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 4:45 am
Местоположение: София

Мнение от Bojkova »

От София сме.
Аватар
hadministratora
Хабсурден
Мнения: 1669
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 11:48 am
Местоположение: Toronto, ON, Canada

Мнение от hadministratora »

Bojkova написа:От София сме.
Ми вие сте при извора - търсете в британския съвет.
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

търся добър, изпитан частен учител по английски език в София

Мнение от ivalin »

Ами то учителите са като докторите - на едни помагат, на други не! Как да разбереш кои са добри и кои лоши?! Всичко е до късмет, ако не познаваш някой лично, не можеш да разчиташ на чуждото мнение!!!
Последно промяна от ivalin на Съб Юни 13, 2009 4:23 pm, променено общо 1 път.
Bo
Мнения: 22
Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 12:32 pm
Местоположение: София

Мнение от Bo »

Bojkova, с две ръце ти препоръчвам моята учителка - намира се в центъра на удобно място, специализирана е специално за IETLS, доказала се не само с мен. Ако желаеш координати пиши ми на лични :wink:
mwanza
Мнения: 1008
Регистриран на: Пон Апр 24, 2006 12:17 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от mwanza »

Защо не направите теми с контакти на преводачи учители и тн , и модератора да я сложи най-отгоре като важна тема. По този начин на всеки който търси учител или преводач ще му се набие в очи веднага.

Същото важи и за Имиграция в Квебек.


Хрумна ми просто, тъй като често виждам въпроси от този сорт.

Може и тема с агенции за самолетни билети с контакти и тн да се направи. Мисля ,че ще е полезно за всички.
Bojkova
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 4:45 am
Местоположение: София

Мнение от Bojkova »

Виж си личните Во.
Bojkova
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 4:45 am
Местоположение: София

Мнение от Bojkova »

Bo, благодаря за препоръката за Тина! Много добро впечатление ми направи! Почвам курс при нея! :lol:
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Мнение от prace »

във фондация "Св.св Кирил и Методи" правят курсове за подготовка по IELTS. Съпругът ми беше много доволен и постигна отличен резултат на IELTS. Преподавателят, който води курсовете предимно вечерни е младо момче ( не му помня името) и е много добър. Цената също не беше висока.
http://edcenter.elsys.bg/edperspectives/bg/IELTS.html
Аватар
ZanzibarHero
Мнения: 819
Регистриран на: Съб Ное 17, 2007 8:55 pm

Полезен сайт за изучаващите английски език ...

Мнение от ZanzibarHero »

За всички, които искат да подготвят добре езиковите си умения, включително и културния контекст на езика, могат да проверят този сайт:

http://www.eslpod.com/website/index_new.html

Много може да се намери и в iTunes, но този е най-най-най включително и като методика!
tot2311
Мнения: 218
Регистриран на: Съб Май 30, 2009 6:41 am

Re: търся добър, изпитан частен учител по английски език в София

Мнение от tot2311 »

Да питам и аз.От София съм и искам да започна подготовка за IELTS.Ако може някой да препоръчашкола или учител.Засега намерих само в Св."Кирил и Методий",ако може някой да сподели мнение или да препоръча друг.По-нагоре видях че е препоръчан частен учител,ако може да ми пратите и на мене координатите.Мерси предварително.
Жени
Мнения: 1120
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 5:11 pm
Местоположение: Торонто

Re: търся добър, изпитан частен учител по английски език в София

Мнение от Жени »

tot2311 написа:.....Засега намерих само в Св."Кирил и Методий",ако може някой да сподели мнение....
Аз се готвих при тях, но за Тойфел. Имам отлични впечатления от професионализма им! Преподавателят, който най-силно ми повлия на подготовката се казва Елена Бузова. Живяла е десетина години в ЮАР, където се е занимавала със същото - подготовка на кандидати за международни езикови сертификати. Питай за нея във фондацията. Надявам се тя да предлага и частни уроци!

Поздрави и късмет!
tot2311
Мнения: 218
Регистриран на: Съб Май 30, 2009 6:41 am

Re: търся добър, изпитан частен учител по английски език в София

Мнение от tot2311 »

мерси за информацията
tot2311
Мнения: 218
Регистриран на: Съб Май 30, 2009 6:41 am

Re: търся добър, изпитан частен учител по английски език в София

Мнение от tot2311 »

Да попитам има ли някой запознат дали в св."Кирил и Методий" може да те подготвят по английски език за отделните нива.Имам впредвид че ми казаха за да почнеш подготовка за IELTS ти е нужно едно доста добро владеене на английски.Та може ли тва предварително учене да се осъществи в св."Кирил и Методий" или да си отида някъде другаде и после за подготовката за IELTS при св."Кирил и Методий".
Публикувай отговор