търся добър, изпитан частен учител по английски език в София

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: търся добър, изпитан частен учител по английски език в София

Мнение от Koko »

tot2311 написа:Да питам и аз.От София съм и искам да започна подготовка за IELTS.Ако може някой да препоръчашкола или учител.Засега намерих само в Св."Кирил и Методий",ако може някой да сподели мнение или да препоръча друг.По-нагоре видях че е препоръчан частен учител,ако може да ми пратите и на мене координатите.Мерси предварително.
С малко закъснение - аз се готвих две учебни години и след това успешно взех изпита за Кембридж сертификат в тази школа в София. Там има и подготвителни курсове за ИЕЛЦ, като доколкото си спомням първо трябва да минеш входящ тест с който ти определят нивото и съответно на негова база преценяваш колко време и колко нива трябва да учиш за да се подготвиш за съответния изпит.

http://www.avo-3.com/
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Bojkova
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 4:45 am
Местоположение: София

Re: търся добър, изпитан частен учител по английски език в София

Мнение от Bojkova »

Здравейте на всички! Всъщност аз създадох тази тема и получих координатите на една учителка от Во, вече свърших курса при нея и изкарах IELTS с резултата, който ми трябваше и съм много доволна! За два месеца напреднах с повече от 2 точки! Да поясня, преди курса при Тина (учителката) ходих в британското консулство да се тествам на какво ниво ми е английския (това беше по моя инициатива, не е задължително разбира се) и бях оценена, че трябва тепърва да посещавам обикновен курс, за да достигна накрая на курса 4 - 4,5 точки, т.е. доста ниско ниво, макар че това се води средно ниво. На мен ми трябваше 6 и нагоре. Видях, че явно трябва много интензивно да се подготвям и се бях отчаяла. В интерес на истината аз още не бях чувала че за системата IELTS има специални подготвителни курсове и са съвсем различни от обикновен курс по английски. Та много се радвам, че се сетих да питам във форума, защото благодарение на Во получих координатите на Тина и тя ме подготви много сериозно, даже вече мога да говоря на английски по най-различни теми, хаха не е за вярване, това ми беше много голям проблем... Таа, горещо препоръчвам Тина като частен учител! Надявам се да не звучи като реклама, просто искам да помогна на всички, знам колко е трудно да направиш избор за подготовка. Тина Астарджиева тел 0886 32 55 10 или 481 25 26 - сутрин. И да кажа за курса две думи - доста интересно беше, тя се старае да разнообразява и да не става скучно, не е някой цербер, даже напротив - разчита на твоето желание и съвест да се подготвиш. Обикновено се събирахме по 2-3 курсисти наведнъж и така дори е по-интересно и по-ползотворно, защото ставаха много добри разговори на английски. Разбира се имаше и много писмена подготовка... Ако някой иска повече подробности, с удоволствие ще ги споделя! Хайде със здраве! :)
Bojkova
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 4:45 am
Местоположение: София

Re: търся добър, изпитан частен учител по английски език в София

Мнение от Bojkova »

[quote="tot2311"]Да попитам има ли някой запознат дали в св."Кирил и Методий" може да те подготвят по английски език за отделните нива.

И аз така се бях запътила да правя, но за щастие се оправих без хвърляне на пари за отделни нивал Зависи дали въобще знаеш поне малко английски - по мой опит, не необходимо предварително да ходиш на обикновен курс, ако можеш да четеш и да разбираш горе-долу обикновени текстове на английски или пък ако можеш да разбираш горе-долу музикални парчета например - моя английски беше такъв. Както вече споменах в предното ми съобщение за учителката - ходих в британското консулство да се тествам на какво ниво ми е английския и бях оценена, че трябва тепърва да посещавам обикновен курс, за да достигна накрая на курса 4 - 4,5 точки, т.е. доста ниско ниво, макар че това се води средно ниво. ...А аз изкарах 6 на IELTS след курса при Тина. Така и пари ще спестиш...
Bo
Мнения: 22
Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 12:32 pm
Местоположение: София

Re: търся добър, изпитан частен учител по английски език в София

Мнение от Bo »

Bojkova, много се радвам, че си останала толкова доволна! Още повече успех от тук нататък ти пожелавам!
tot2311
Мнения: 218
Регистриран на: Съб Май 30, 2009 6:41 am

Re: търся добър, изпитан частен учител по английски език в София

Мнение от tot2311 »

офф аз чак сега видях че сте писали.Еми в крайна сметка записах 4 то ниво тука за два месеца да го мина и да си припомня работите и като гледам януари ще се пробвам при тази учителка за да ме подготви.
asdtarder
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 2:39 pm

Re:

Мнение от asdtarder »

Bo написа:Bojkova, с две ръце ти препоръчвам моята учителка - намира се в центъра на удобно място, специализирана е специално за IETLS, доказала се не само с мен. Ако желаеш координати пиши ми на лични :wink:
Здравейте! Бихте ли ми пратили и на мен, координатите на вашата учителка по английски. Благодаря!
polygonalart
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Юни 03, 2014 12:30 pm

Re: търся добър, изпитан частен учител по английски език в С

Мнение от polygonalart »

asdtarder написа:Bojkova, с две ръце ти препоръчвам моята учителка - намира се в центъра на удобно място, специализирана е специално за IETLS, доказала се не само с мен. Ако желаеш координати пиши ми на лични :wink:
Здравейте, моля и на мен да изпратите координатите на тази учителка
Благодаря
don miron
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Сеп 13, 2011 5:56 am

Re: търся добър, изпитан частен учител по английски език в С

Мнение от don miron »

Здравейте! Координати на добър учител за подготовка за иелтс в Плевен ако може някой да даде ще съм благодарен.
succes
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Дек 18, 2009 6:11 pm
Местоположение: София

Re:

Мнение от succes »

kill_u написа:Поне да бяхте казала от къде сте. Има много учители в различните населени места нали. Тук в Бургас ходя при една дама която ми я препоръчаха но предполагам, че вие не живеете в Бургас. А и наистина нямате време защото аз моя много курс много трудно го организирах.
Прочети пак, човека си пише, че е за София. УФ
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Re:

Мнение от Странджата »

succes написа:
kill_u написа:Поне да бяхте казала от къде сте. Има много учители в различните населени места нали. Тук в Бургас ходя при една дама която ми я препоръчаха но предполагам, че вие не живеете в Бургас. А и наистина нямате време защото аз моя много курс много трудно го организирах.
Прочети пак, човека си пише, че е за София. УФ
5 април 2009!
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Re:

Мнение от ivandaman »

Странджата написа: 5 април 2009!

Better late than never.. :)
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
succes
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Дек 18, 2009 6:11 pm
Местоположение: София

Re: Re:

Мнение от succes »

ivandaman написа:
Странджата написа: 5 април 2009!

Better late than never.. :)
As ever ...
valeroch
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Апр 06, 2016 7:51 am

Re: търся добър, изпитан частен учител по английски език в С

Мнение от valeroch »

За София, който има повечко бюджет - езиков център Британика. На който и от специалистите да попаднете, всичките са много добро професионалисти. Ако търсите бюджетно решение, търсете малки езикови центрове, които предлагат курсове по английски. Давитоз са такива, там търсете Вяра Мандраджиева - тя е управителка и ще ви насочи към подходящ специалист.
Публикувай отговор