Бременна съм, а очакваме вече визи....

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
Tsvetelina Tsvetcova
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 12:22 pm

Бременна съм, а очакваме вече визи....

Мнение от Tsvetelina Tsvetcova »

Здравейте!
..бременна съм в третия месец и вече чакаме покани за визи. Имиграционните не знаят за това. Ако им съобщя, ще ускорят процедурата или ще ударим греда? :)
..ако има подобен случай ще се радвам да чуя мнението ви
Благодаря!
Аватар
teomat.com
Мнения: 561
Регистриран на: Нед Яну 18, 2009 11:16 am
Местоположение: Canada
Обратна връзка:

Мнение от teomat.com »

Дали ще се разбързат няма гаранция.
Ако се роди преди да тръгнете ще трябва да изчакате виза и за него.
Обикновено самолетните компании правят проблеми ако сте в напреднала бременност.
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Мнение от kill_u »

E поканата за виза не става ли бързо?
Ако е така по мое мнение си трайте да не вземат да решат че наистина не можете да пътувате със самолет след 6 месеца и да ви забавят визите.
Аватар
ZanzibarHero
Мнения: 819
Регистриран на: Съб Ное 17, 2007 8:55 pm

Мнение от ZanzibarHero »

kill_u написа:E поканата за виза не става ли бързо?
Ако е така по мое мнение си трайте да не вземат да решат че наистина не можете да пътувате със самолет след 6 месеца и да ви забавят визите.
Не давай съвети по въпроси, от които нищо не разбираш!

Бил ли си бременен?

Трябвало ли е да пътуваш в самолет бременен?

Знаеш ли какви са рисковете за майката и бебето?

Имаше подобна тема, която се въртя месеци. Потърсете из архивите. И трябва да знаете, че всички рискове са изцяло ваши и никой от този форум, по никакъв начин няма да отнеме и милиграм от тези рискове!
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Мнение от kill_u »

Е питаха ме за мнението и аз си го дадох.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

ZanzibarHero написа:Бил ли си бременен?

Трябвало ли е да пътуваш в самолет бременен?

Знаеш ли какви са рисковете за майката и бебето?
Аз станах адски любопитен за тези рискове. Не съм бил бременен, няма и да бъда (not without a miracle - както се казва в един култов за мен филм ), но ми е супер интересно за тези рискове. Може пък, като ги обсъдим да помогнем на някоя бременна майчица да си ги спести.
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Мнение от prace »

Пътувала съм бременна със самолет в 5-тия месец (не за Канада). Нищо страшно и по-различно няма, ако бременността е нормална и жената е здрава. Ако сте минали медицинските и не ви предстоят тепърва, за да не можете да си направите снимките за туберкулоза, тогава няма никакъв проблем. Тук в Канада зависи в коя провинция ще отидете може първите три месеца да нямате право на медицински здравни карти и всичко трябва да си плащате, ако ви се наложи преглед или здравна помощ. Така е в Онтарио и БС.

Ако получите скоро визите няма нищо страшно. Успех!
Аватар
didi-did
Мнения: 733
Регистриран на: Пет Фев 06, 2004 6:35 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от didi-did »

Има много такива теми в този форум. Ето Ви една от тях: http://bgcanada.com/pforum/viewtopic.ph ... D%EE%F1%F2
По принцип, от лекар знам, че пътуването със самолет е най-малко рисковано пътуване от всички останали видове транспорт, за една бременна жена. Това, до кой месец може да се пътува ,трябва да се попита в самата авиокомпания, защото е различно.Но със разрешително от лекар, може да се качиш в самолета и в последния месец.Но в случая, неможе да се стигне до там, тъй като поканата за виза идва бързо.
Успех във всичко!
Животът не се измерва с броя вдишвания,а с моментите,които спират дъхът ни !



http://scandalni.com/wp-content/uploads ... ney400.jpg
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Бременна съм, а очакваме вече визи....

Мнение от ivalin »

Tsvetelina Tsvetcova написа:Здравейте!
..бременна съм в третия месец и вече чакаме покани за визи. Имиграционните не знаят за това. Ако им съобщя, ще ускорят процедурата или ще ударим греда? :)
..ако има подобен случай ще се радвам да чуя мнението ви
Благодаря!
Според мен и опита, който имам от всичко научено до тук интоицията ми подсказва, че не бива да информирате емиграционните, за да не си усложните нещата, но вие си знаете най-добре как стоят нещата при вас и сами ще си решите. В едно съм 100% сигурен, че няма да ви ускорят процедурата, а напротив... Един Бог знае какво могат да измислят?! Успех от мен! Дано всичко мине гладко и благополучно за вас! Важното е да не се притесняваш излишно за тези глупости!
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Tsvetelina Tsvetcova
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 12:22 pm

Мнение от Tsvetelina Tsvetcova »

Благодаря на всички за отговорите.Весели празници!
Публикувай отговор