Среща в София - 15.02

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
Аватар
Мими
Мнения: 175
Регистриран на: Нед Май 06, 2007 2:59 pm
Местоположение: New Westminster, BC

Среща в София - 15.02

Мнение от Мими »

Здравейте на всички! Организира се среща за тази неделя, 15.02, от 11:30 в София. Мястото се нарича Виенска Сладкарница и се намира на бул. "Мария Луиза" N: 29. http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=8f49 ... itsearch=1
Изпратени докс до Букурещ--12.05.2008
Искане за доп.докс--19.12.2008
Изпратени доп.докс до Букурещ--11.04.2008
Получени Медицински--15.06.2009
ОК Медицински--10.07.2009
Покана за ВИЗА--30.07.2009
ВИЗИ--18.08.2009
Permanent residents--28.10.2009 :) :)
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Мнение от kill_u »

Аз не мога да дойда, но искам да попитам някой ще ходи ли на срещата в Букурещ където ще се разясняват допълнително нещата по Федералната процедура?
Инфо за записвания на срещата тук http://geo.international.gc.ca/canada-e ... nu-en.aspx
Аватар
Мими
Мнения: 175
Регистриран на: Нед Май 06, 2007 2:59 pm
Местоположение: New Westminster, BC

Мнение от Мими »

Ние няма да ходим, но може някой по кебекарската процедура да иска да отиде. Може би е добре да пуснеш въпроса и там. Съпруга ми беше ходил във Военния клуб мисля 2007 и информацията, която дават не беше нещо по-различно от това, което има в интернет :roll: Хубавото е, че можеш да задаваш директно въпроси и да ти отговорят на момента.
Изпратени докс до Букурещ--12.05.2008
Искане за доп.докс--19.12.2008
Изпратени доп.докс до Букурещ--11.04.2008
Получени Медицински--15.06.2009
ОК Медицински--10.07.2009
Покана за ВИЗА--30.07.2009
ВИЗИ--18.08.2009
Permanent residents--28.10.2009 :) :)
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Среща в София - 15.02

Мнение от ivalin »

kill_u написа:Аз не мога да дойда, но искам да попитам някой ще ходи ли на срещата в Букурещ където ще се разясняват допълнително нещата по Федералната процедура?
Инфо за записвания на срещата тук http://geo.international.gc.ca/canada-e ... nu-en.aspx
И на мен ми е интересно дали някой е решил да присъства на срещата в Букорещ, за да може след това да сподели впечатленията си с останалите. "Един за всички, всички за един"! :wink:
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Аватар
Shares
Мнения: 35
Регистриран на: Чет Яну 22, 2009 3:45 pm

Здравейте на всички!

Мнение от Shares »

Двамата бяхме на работа днес и нямахме възможност да присъстваме на срещата.........Някой знае ли какво става? - Оставам с впечатление, че няма никакво движение по федералната/надявам се да греша!/.............предполагам ние не сме единствените кандидатстващи! :?

Успех на всички! :beer:
Който побеждава другите е силен; победилият себе си е могъщ.Лао Дзъ
Аватар
hadministratora
Хабсурден
Мнения: 1669
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 11:48 am
Местоположение: Toronto, ON, Canada

Ще ходя в Букурещ

Мнение от hadministratora »

Здравейте всички!

Аз ще ходя в Букурещ и после ще разкажа как е било.

По начало се регистрирах тук, за да споделя едни въпроси, които се завъртяха в главата ми, но попаднах на инфото за семинара в Румъния. Предполагам че там ще ми отговорят най-точно :)

Между другото аз съм в Русе и ще ходя с кола. Ако някой от вас желае също да посети семинара може да ме ползва за транспорт (ще се радвам да си разделим разходите за гориво и пътни такси, но не е задължително - аз така или иначе съм ги прежалил). Ако има желаещи нека да ми пишат ЛС.
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Ще ходя в Букурещ

Мнение от ivalin »

hadministratora написа:Здравейте всички!

Аз ще ходя в Букурещ и после ще разкажа как е било.

По начало се регистрирах тук, за да споделя едни въпроси, които се завъртяха в главата ми, но попаднах на инфото за семинара в Румъния. Предполагам че там ще ми отговорят най-точно :)

Между другото аз съм в Русе и ще ходя с кола. Ако някой от вас желае също да посети семинара може да ме ползва за транспорт (ще се радвам да си разделим разходите за гориво и пътни такси, но не е задължително - аз така или иначе съм ги прежалил). Ако има желаещи нека да ми пишат ЛС.
Ще разчитаме на теб за по-подробна информация! :wink:
Последно промяна от ivalin на Съб Юни 13, 2009 4:17 pm, променено общо 1 път.
Аватар
hadministratora
Хабсурден
Мнения: 1669
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 11:48 am
Местоположение: Toronto, ON, Canada

Мнение от hadministratora »

С удоволствие.

Аз лично ще питам следното:
Подал съм документи и съм получил бар-кодовете. В онлайн статуса ми пише "We started processing your application on <не помня датата>". Списъка с професиите излезе след тази дата (май беше началото на тази година?). Ако професията ми я няма какво ще стане с "We started processing..." - ще ми разгледат кандидатурата независимо че професията ми не е в списъка или ще си променят мнението и ще получа статус "We stopped processing..."?

Освен това ако случайно имам възможност за още въпроси ще питам: 1. какво може да се направи ако съм написал неточно името на професията си (в моя случай вариантите са толкова много че е напълно възможно да съм се написал нещо което не съм) и 2. къде се провеждат интервютата (ако я докараме до там де...).


Ако успеете да формулирате въпроси, така че да може да ги зададе друг вместо вас дайте ги тук и ще опитам да ги задам.
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Мнение от valioiko »

Ако професията ти не е в списъка с 38-те професии, най-вероятно ще ти върнат документите с таксите дето си платил. Вероятността да се случи това е 99%, а може и повече.

Успех!
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Среща в София - 15.02

Мнение от ivalin »

hadministratora, побратиме, какво стана успя ли при тази тежка пътна обстановка да осъществиш заплануваната дистинация?
Последно промяна от ivalin на Съб Юни 13, 2009 4:19 pm, променено общо 1 път.
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Среща в София - 15.02

Мнение от ivalin »

Има ли някой, който да е присъствал на семинара в Букорещ на 20 февр., за да сподели информацията си с нас?
Последно промяна от ivalin на Съб Юни 13, 2009 4:20 pm, променено общо 1 път.
Аватар
Shares
Мнения: 35
Регистриран на: Чет Яну 22, 2009 3:45 pm

Здравейте

Мнение от Shares »

Здравей

Ivalin в форума има отделна тема "Семинар в Букурещ" пусната от hadministratora на 19.02.2009г. прегледай я........!

Успех :beer:
Който побеждава другите е силен; победилият себе си е могъщ.Лао Дзъ
Публикувай отговор