...въпрос ?

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
Tsvetelina Tsvetcova
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 12:22 pm

...въпрос ?

Мнение от Tsvetelina Tsvetcova »

Здравейте и Весели празници!
За пръв път пиша в този форум и искам да ви попитам следното: предстои ни заминаване за Федерална Канада (надяваме се скоро) на мен, съпруга ми и 4 годишния ни син. Мога ли да взема майка си от самото начало и какви проблеми биха възникнали около това?
Благодаря Ви!
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Мнение от prace »

не можеш да я вземеш отначало. Ако не фигурира като зависим от апликанта (не съм наясно въобще има ли такъв вариант за родители), няма никой да й даде просто така виза. Май трябва да сте тук поне година и да работите , за да можеш да я поканиш на гости. Осведоми се от консулството в София по този въпрос.
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

...въпрос ?

Мнение от ivalin »

Tsvetelina Tsvetcova, не забравяй, че ако за 4 годишния ти син е баба, то за мъжа ти е ТЪЩА!!! :wink: :cry: И все пак да не се отклоним от темата, ако за нея не са пуснати документи при емиграционните власти и тя не е "на светло" то просто нещата не подлежат на коментар. Иначе всичките тези глупости около цялата процедура се обезмислят и всеки щеше да си ходи в Канада както си поиска с приятели, роднини и т.н. :noz: :wave:
Последно промяна от ivalin на Съб Юни 13, 2009 4:10 pm, променено общо 1 път.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Здрасти Цветелина и весели празници и на тебе :-)
Разбира се че можеш да я земеш от самото начало, но и трябва виза.
Дали ще и дадат такава, не знам, но ме съмнява.
А иначе какви проблеми биха възникнали от това не знам, тука проблеми възникват от нищо та камо ли тъща да живее с мъжа ти, ма това са потенциални вътрешни проблеми, само искам да подчертая че тука има МНОГО и от всякакво естество проблеми в семействата дори и без тъщи.

Чао и успехи :-)
:beer: :beer: :beer:
Публикувай отговор