Успехи на сички кандидатстващи :-)

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
Marginal39

Успехи на сички кандидатстващи :-)

Мнение от Marginal39 »

Драсти.

Не знам с какво конкретно мога да помогна на кандидатстващите да се заселят в Канада, ма на ум ми идва само да им пожелая успех и по безпрепятствено интегриране в тукашното общество (което е доста по различно от тамошното).
Ако някой има нужда от нещо може да ме попита, не съм сигурен че ще мога да помогна, но се пак не се знае.
Каня сички българи които са в Канада да последват примера ми и да пожелаят сичко хубаво на новодошлите.
Та да сте живи и здрави и само хубави неща да ви се лучват и да ви се сбъднат сичките мечти :-)

:beer: :beer: :beer:
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Мнение от valioiko »

На мен не ми идва нищо на ум, освен да ти пожелая да си много здрав и ти и всички хора, на които държиш и обичаш, а всичко останало да можеш да си го купиш!

Мерси за пожеланията! :beer: :beer: :beer:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

:beer: :beer: :beer:
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Пожелавам всичко хубаво на новодошлите хъшове :beer: :beer: :beer:
Аватар
7George
Мнения: 9658
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Мнение от 7George »

Само позитивизъм и нищо няма да ви спре... Знайте, от вас си зависи всичко. :dance:
http://www.000digitalradio.com/hi.asx
Embrace your climate change!
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Мнение от kill_u »

Това да се чува. Пожелавам на всички само здраве и големи доходи. А на себе си пожелавам догодина по това време да съм в Канада :lol:
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Мнение от Павел »

Предлагам на всички празнословци да си отворят нов Спам Форум.
Маргинал, пожеланията ти са сякаш извлечени от 13 Конгрес на БКП и още толкова полезни. На хората не им трябват безсмислени пожелания, а 67 точки. И ще им помогнеш точно толкова, колкото помогна на Перчема. Който ти вика - "Маргинал, ако може да пратиш на некой работодател два-три мейла от мое име" Ти му викаш - "ВАжи!"

Я кажи, колко рАботи му намери?
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Мнение от valioiko »

Павел написа:Предлагам на всички празнословци да си отворят нов Спам Форум.
Маргинал, пожеланията ти са сякаш извлечени от 13 Конгрес на БКП и още толкова полезни. На хората не им трябват безсмислени пожелания, а 67 точки. И ще им помогнеш точно толкова, колкото помогна на Перчема. Който ти вика - "Маргинал, ако може да пратиш на некой работодател два-три мейла от мое име" Ти му викаш - "ВАжи!"

Я кажи, колко рАботи му намери?
GO FUCK YOURSELF!!!
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Мнение от Павел »

Вальо, само да ти кажа, че си ми един от симпатичните тук - като те гледам колко си упорит и се интересуваш от емиграция в Канада, ако зависеше от мен, щях пръв да те допусна. Ама не зависи нито от мен, нито от безполезни пожелания или фалшиви обещания. Щото 100 пожелания или обещания, не правят и една точка, нали? Ако искате да преливате от пусто в празно си спамете на л.с. Не е нужно да занимавате целия форум с глупости. Ако си събереш необходимите точки и ако имаш малко късмет на интервюто, си тук. Ако имаш още по-голям късмет и потенциал, няма и интервю да имаш.

Това че ме псуваш, не ме дразни, даже ми е смешно, а още по-смешно и забавно щеше да ми бъде, ако можеше не само да ми го напишеш, ами и да ми го кажеш със заралийски акцент :D

лейтър
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Павка , за точките си прав , но има хора , които наистина се нуждаят от малко кураж , хора можещи , но неуверени , влияещи се от различни негативни фактори (вкл. мненията на форумния шут) и именно този кураж косвено да им донесе повече точки! Ти явно си здраво стъпил на земята ерудит , неподвластен на емоции , но не всички хора са като теб!
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Мнение от Павел »

Странджа, емиграцията е много, ама много сериозно нещо и не мисля, че неуверен с лабилна психика ще си намери мястото на другия край на света. Ако някой наистина иска да си промени живота радикално, за добро или за лошо, не би трябвало да се влияе от мненията на хората в който и да е форум. Това, че не съм пожелал конкретно на някой да пристигне по-скоро в Канада, съвсен не означава, че не го искам. Просто мисля че е много вредно да правиш лъжливи обвщания, да даваш празни надежди и да се биеш в гърдите колко много ще помогнеш.
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Има резон , но все пак...
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Мнение от valioiko »

Павел написа:Вальо, само да ти кажа, че си ми един от симпатичните тук - като те гледам колко си упорит и се интересуваш от емиграция в Канада, ако зависеше от мен, щях пръв да те допусна. Ама не зависи нито от мен, нито от безполезни пожелания или фалшиви обещания. Щото 100 пожелания или обещания, не правят и една точка, нали? Ако искате да преливате от пусто в празно си спамете на л.с. Не е нужно да занимавате целия форум с глупости. Ако си събереш необходимите точки и ако имаш малко късмет на интервюто, си тук. Ако имаш още по-голям късмет и потенциал, няма и интервю да имаш.

Това че ме псуваш, не ме дразни, даже ми е смешно, а още по-смешно и забавно щеше да ми бъде, ако можеше не само да ми го напишеш, ами и да ми го кажеш със заралийски акцент :D

лейтър
Срещу тебе нямам нищо лошо да кажа. Ама тва дето го написа не е правилно според мене. Всеки нормален човек има нужда от добри пожелания и позитивизъм, които поне малко да му дадат сили да се бори. 67 точки вече не са достатъчно условие да емигрираш.

И най-важното! Не те псувам! Изразявам мнение към казаното от теб, щото е грубо и не на място.

Бъди здрав! :D
Публикувай отговор