Имиграционно въпросче

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
no_name
Мнения: 24
Регистриран на: Пон Ное 10, 2008 9:00 am

Мнение от no_name »

Абе чесно казано и на мен нещо не се връзва тази история. Като знам, че мъжете тук са най-дискриминирани и са последна дупка на кавала както се казва. И тук е практика развеждаш се и жената взима всичко и те изритва на улицата и бачкаш до умаляване да я издържаш нея и децата. Просто твоята приятелка е трябвало да си наеме добър адвокат. И после щеше да си седи по кафетата и да си клати краката, а мъжа й да я издържа. Ама може нещо да има мътно в цялата история и тя нещо да премълчава истината. Що се отнася до спонсорството всичко е писано по-горе. Не могат да го мръднат с топ, освен ако не е криминално проявен тук в Канада и така да го екстрадират. В противен случай спонсориращия ще се грижи за него както се полага. Ако не ще има големи неприятности. Затова човек когато спонсорира трябва добре да мисли какво прави.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

no_name написа:Абе чесно казано и на мен нещо не се връзва тази история. Като знам, че мъжете тук са най-дискриминирани и са последна дупка на кавала както се казва. И тук е практика развеждаш се и жената взима всичко и те изритва на улицата и бачкаш до умаляване да я издържаш нея и децата. Просто твоята приятелка е трябвало да си наеме добър адвокат. И после щеше да си седи по кафетата и да си клати краката, а мъжа й да я издържа. Ама може нещо да има мътно в цялата история и тя нещо да премълчава истината. Що се отнася до спонсорството всичко е писано по-горе. Не могат да го мръднат с топ, освен ако не е криминално проявен тук в Канада и така да го екстрадират. В противен случай спонсориращия ще се грижи за него както се полага. Ако не ще има големи неприятности. Затова човек когато спонсорира трябва добре да мисли какво прави.
А, тва надебеленото не е точно така във сички случаи.
Тва важи само в случаите в които мъжа има работа която е на бяло и е толкова далаверска и незаменима че не може да я напусне.
Иначе монава под масата и жената почва да го издържа и той да си пие кафето ф кафенетата.
Верно е че ше се наложи малко да се пребори и ше му се смеят табарнашките мазохисти, ма тва е цената която ше се наложи да плати за да яде от въздух.
Кво да се прави, явно мръсните феминистки не са толкова силни колкото изглеждат, дори и в Табарнашко ;-)
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

+ тва, жената не зима сичко а само половината от сичкото, може да земе повече от нея ако има деца в кириза (&пак не е сичкото), иначе зима само половината от тва което е придобито след брака, от другото не зима нищо.
:beer: :beer: :beer:
Публикувай отговор