Някой правил ли е медицински в Щатите?

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
Аватар
mirkaa
Мнения: 864
Регистриран на: Чет Апр 08, 2004 12:27 pm
Местоположение: New York, NY
Обратна връзка:

Някой правил ли е медицински в Щатите?

Мнение от mirkaa »

Привет на всички!

Търсих, търсих, но нищто не открих, та бих искала да задам следният въпрос - някой правил ли е медицински някъде в Щатите, и ако да, като колко му излезе цялото удоволствие?
Като знам тукашните цени на медицинските "услуги", се чудя дали не е по-добре да си отида до БГ и там да ги направя, особено като става въпрос са двама души....??
Благодаря на всички споделили опит и мнение!
Мира
third generation immigrant :)
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Някой правил ли е медицински в Щатите?

Мнение от Koko »

mirkaa написа:Привет на всички!

Търсих, търсих, но нищто не открих, та бих искала да задам следният въпрос - някой правил ли е медицински някъде в Щатите, и ако да, като колко му излезе цялото удоволствие?
Като знам тукашните цени на медицинските "услуги", се чудя дали не е по-добре да си отида до БГ и там да ги направя, особено като става въпрос са двама души....??
Благодаря на всички споделили опит и мнение!
Мира
Защо все пак не провериш първо къде точно могат да се направят медицински - в уебсайта на CIC имаше някъде листа с оторизираните клиники и доктри - и да провериш колко точно струва.
Ако така или иначе ще си ходите до България, сигурно е по-добре да си ги направите там, но ако трябва да пътешествате само заради това, според мен едва ли би имало смисъл.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
dimana
Мнения: 158
Регистриран на: Пон Юни 04, 2007 7:22 pm

Мнение от dimana »

Погледнете на сайта на CIC имената на оторизираните лекари във вашия щат. Има посочени телефони, питате секретарката за цени и всичко,което ви интересува.
http://www.cic.gc.ca/dmp-md/medical.aspx
В България цените са по-ниски. Но представете си, че се се наложи да повторите например рентгенова снимка, както на нас се случи, а вече сте отпътували обратно в USA.
Аватар
zmeitshe
Мнения: 88
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 10:41 am
Местоположение: mississauga, on

Мнение от zmeitshe »

Аз правих изледвания в Бъфало преди 3 години. Беше около $250 на човек. Не си струва да ходиш до България.
Публикувай отговор