Използване на пощенска кутия

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
Аватар
Мими
Мнения: 175
Регистриран на: Нед Май 06, 2007 2:59 pm
Местоположение: New Westminster, BC

Използване на пощенска кутия

Мнение от Мими »

Здравейте, ние сме нови по Федералната :D и почваме полека-лека да задвиждаме нещата по кандидатстването :D

Искаме да ползваме пощенска кутия за комуникация по процедурата. Тъй като на мен (като придружаващ) ми е по-лесно да минавам да я проверявам я взехме на мое име, но сега почваме да се чудим какво да пишем на мейлинг адрес - може ли да пиша моето име и адреса и номера на пощенската кутия или трябва апликанта да е и получател? Много благодаря :wave:
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Мнение от IFF »

.
Последно промяна от IFF на Чет Ное 25, 2010 5:35 pm, променено общо 1 път.
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Re: Използване на пощенска кутия

Мнение от sasho71 »

Мими написа:Здравейте, ние сме нови по Федералната :D и почваме полека-лека да задвиждаме нещата по кандидатстването :D

:
след като сте нови по федералната би трябвало да знаете, че ако сте кандидатсвали след февруари тази година, е почти сигурно , че ще чакате над 7-8 години , поради промяна на имиграционния закон.
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
zaia
Мнения: 640
Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 6:09 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Re: Използване на пощенска кутия

Мнение от zaia »

sasho71 написа: ..почти сигурно , че ще чакате над 7-8 години , поради промяна на имиграционния закон.
Що така бе Саше?
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

mi бях пуснал линк от официалния сайт, там пишеше че има опашка от 900хиляди молби, и се въвежда нов метод на подбор, инак до 2010 чакането щяло да стигне 7-8 години, а до 2012 над 10 години ще се чака. виж на ввв.циц.гц.ца , там пише подробно.
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
Мими
Мнения: 175
Регистриран на: Нед Май 06, 2007 2:59 pm
Местоположение: New Westminster, BC

Мнение от Мими »

Здрасти, честно казано съм изчела (почти) всяка една страница на имиграционните, но никъде не видях такова нещо. :roll: http://cic.gc.ca/english/department/law ... pact06.asp Това, за което се говори е ускорена процедура, за по-добрите кандидати и съответно тези, които не са достатъчно квалифицирани и т.н. ще ги забавят... Надявам се съм разбрала правилно :?: Виждам, че ти си 'оттатък' вече, ако имаш допълнително инфо което не е публикувано на сайта им ще съм ти благодарна :beer:
Жени
Мнения: 1120
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 5:11 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от Жени »

sasho71 написа:mi бях пуснал линк от официалния сайт, там пишеше че има опашка от 900хиляди молби, и се въвежда нов метод на подбор, инак до 2010 чакането щяло да стигне 7-8 години, а до 2012 над 10 години ще се чака. виж на ввв.циц.гц.ца , там пише подробно.
sasho71, моля те ако можеш пак да пуснеш този линк! Това е много важна информация! Благодаря ти предварително!
Аватар
perah
Мнения: 349
Регистриран на: Пет Юли 29, 2005 6:29 am
Местоположение: BC

Мнение от perah »

sasho71 написа:виж на ввв.циц.гц.ца , там пише подробно.
адреса на сайта е много актуален :D
If you aren't the star of your own life, you're the supporting player in someone else's.
Аватар
7George
Мнения: 9645
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Мнение от 7George »

С две думи, освен висшите и докторатите, споменавате и документирате, че имате водопроводчески умения и професионална книжка, и сте от първите пак. Аз така ги разбирам тия промени. :wink: :beer:
kokoscho
Мнения: 220
Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 5:08 pm

NE

Мнение от kokoscho »

Целта на новата процедура е да могат да си избират кандидати както и когато си искат. ЗАЩОТО, досега, явно, както се подразбра, са били ДЛЪЖНИ да проверяват кандидатурите по ред на номерата, и ако отговарят на изискванията, да ги пуснат в свещените прерийни полета :) При това си имат и срокове...А с новите правила ще имат право да ти откажат МЪЛЧАЛИВО. Без право на обжалване. Аве както е в момента случаят с Булгарската администрация :)
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

eto tuka има за беклога http://cic.gc.ca/english/department/law ... y/irpa.asp

отдолу на страницата има още три линка/препратки за принципите и начините на прием след февруари 2008. Доста инфо има, изчетете всичко, най вече guiding principles, не FAQ.
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Жени
Мнения: 1120
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 5:11 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от Жени »

sasho71 написа:eto tuka има за беклога http://cic.gc.ca/english/department/law ... y/irpa.asp
Благодаря ти много!
Публикувай отговор