COMMON - LAW

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
panev6
Мнения: 63
Регистриран на: Нед Окт 14, 2007 10:07 am

COMMON - LAW

Мнение от panev6 »

Здравейте, на всички във форума! Имаме нужда от съвет - та значи подали сме си документите със статут common-law - аз и приятелката ми! Преминахме през изпита по английски и изпращането на всички други доказателства - дипломи и пр.
Преди няколко дни получихме имейл, в който ни искат доказателства за нашата връзка - снимки, лични карти и каквото имаме!
Въпроса ми е към хората , които са били със такъв статут да споделят има ли някакви особености или тънкости за тези доказателства!
Благодаря на всички предварително!!! :beer:
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от ivanko13 »

Няма особености нито тънкости. Искат общ адрес от минимум 1 година назад. Това може да бъде както настоящ така и постоянен.
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

abe я се оженете и не се занимавайте с глупости :)
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
panev6
Мнения: 63
Регистриран на: Нед Окт 14, 2007 10:07 am

Мнение от panev6 »

Жененето е последната крепост - :D , нека да стане в Канада , че да се почерпим :beer: - но иначе все пак си е вариант!
Иначе по постоянен адрес имаме 2 год. , което май е добре!
Поздрави!
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

panev6 написа:Жененето е последната крепост - :D , нека да стане в Канада , че да се почерпим :beer: - но иначе все пак си е вариант!
Иначе по постоянен адрес имаме 2 год. , което май е добре!
Поздрави!
da, супер! Направете го на Ниагара, Май-Юни е прекрасно там, зеленина, цветя, има цели поляни с булки и младоженци... 8)
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
tanita_1
Мнения: 18
Регистриран на: Пон Сеп 24, 2007 1:30 pm
Местоположение: Sliven
Обратна връзка:

Мнение от tanita_1 »

Е, да в сватбите лошо няма, но и ние с моя мъж не сме им привърженици и преминахме през вашия път. Не беше лесно, защото в писмото към нас ни "помолиха" да не изпращаме снимки, писма и свидетелски показания. Не им се видя явно достатъчно достоверна декларацията на сестра ми и съседка, направена пред нотариус , та трябваше тази цялата процедура да я минем пред съда . Същите свидетели се явиха пред съда, а за ответна страна имахме Общината и така - направихме един съдебен прецедент, но с това Канадците кандисаха! Успех и на вас, а ако имате въпроси - не се притеснявайте, с готовност ще споделя опита си с вас! :D
Публикувай отговор