Обучение

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Darling
Мнения: 17
Регистриран на: Чет Мар 20, 2008 7:56 pm

Мнение от Darling »

jess написа:
Darling написа:Добре,относно финансите и здравето нямам проблеми !

Кандидатствах в колеж , по програма обучение и работа за 6м .Ще уча 2месеца бизнес английски и още някакви неща ,а после само работа в един от курортите им там до 4месеца .... Работата ми е осигурена,приеха ме издържах си изпитите , само визата ме притеснява !
Ще поясня:
От този постинг се вижда че идваш да учиш английски с намерание да се върнеш в БГ.Та въпросът ми е защо в Канада-Тук се говори американски английски,който не е много подходящ за Европа.И тъй като обучението е 2 мвсеца а работата 4,ясно е защо....въпреки големите ти финансови възможности
От там и последното ми изречение образно казано да не се занасяш с нас.Изясни ли ти се постинга ми или се нуждаеш от още пояснения,щото не обичам много да пиша,отегчавам се.
Не се занасям с никой .Имах нужда от няколко пояснения ,а какво си мислиш ти си е лично твой проблем!

Какво ,как и защо не съм длъжна да обяснявам на никой .Така съм решила,така съм го направила ! 8)
jess
Мнения: 195
Регистриран на: Вто Май 02, 2006 12:15 pm
Местоположение: canada

Мнение от jess »

С безпардонния си език отговори без да искаш на всичките ми зададени и незададени въпроси,благодаря.Край на кореспонденцията.
Darling
Мнения: 17
Регистриран на: Чет Мар 20, 2008 7:56 pm

Мнение от Darling »

Прекалено скучен е живота ти ли за да се занимаваш с интересите на другите или просто обичаш да си вреш носа в чуждите работи ?
jess
Мнения: 195
Регистриран на: Вто Май 02, 2006 12:15 pm
Местоположение: canada

Мнение от jess »

............
Darling
Мнения: 17
Регистриран на: Чет Мар 20, 2008 7:56 pm

Мнение от Darling »

С мълчанието си без да искаш отговори на всички мои въпроси .... :lol:
Публикувай отговор