Юридически въпрос

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
joan-bg
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Мар 18, 2008 7:21 am
Местоположение: Sofia

Юридически въпрос

Мнение от joan-bg »

Здравейте,

Управител съм на нестопанска организация (non-profit) регистрирана в България. Имам ли право да открия неин клон в Канада и да назнача за негов управител лице което не е канадски гражданин? Какъв статут ще има това лице, с каква виза ще влезе в страната?

Ще съм благодарен за компетентен отговор по поставените въпроси.


joan
scenrab@yahoo.com
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Юридически въпрос

Мнение от Koko »

joan-bg написа:Здравейте,

Управител съм на нестопанска организация (non-profit) регистрирана в България. Имам ли право да открия неин клон в Канада и да назнача за негов управител лице което не е канадски гражданин? Какъв статут ще има това лице, с каква виза ще влезе в страната?

Ще съм благодарен за компетентен отговор по поставените въпроси.


joan
scenrab@yahoo.com
Не се наемам с компетентен отговор, но си мисля че това би било доста трудно - най-малко ще трябва да докажеш че няма нито един канадски гражданин или перманент резидент, които биха могли да вършат същата работа.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Публикувай отговор