Какво се прави

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
nissan
Мнения: 28
Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:05 am
Местоположение: canada

Какво се прави

Мнение от nissan »

Здравейте и извинявайте за латиницата но не ми работи кредора и незнам защо.Искам да ви попитам да ми кажете какво се прави и какви документи тръбва да подготвя за да поканя майка си тук в Канада, търсих тази информация тук в форума ама никъде не е обяснено подробно ако някои има желание моля да обясни мисля че има интерес да се обясни подробно дори и с примерни образци, ако имате желание разбира се как става и етапите по процедурата. Благодаря ви предварително и ви желая лек ден!
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Мнение от optics »

Латиницата явно е проработила, но извинения за безмисления ти събджект (заглавие) на темата, все още се приемат. Как очакваш някой добър човек (като мен) да ти помогне, ако от заглавието въобще не става ясно за какво питаш. Добрите хора също си имат свои проблеми и не си пилеят цялото време да четат къде какви чужди проблеми има.

Как се действа:
1. Пишеш в Гугъл:
visas to visit Canada.
2. Намираш държавния сайт където е обяснено какви са изискванията за посещение на Канада, и по специално гледаш ако човека идва от тая група страни в която е България.
Ние правихме всичко това последния път преди 3 седмици и мога да ти изредя нещата, но ти как може да си сигурен че не съм забравил нещо ??? Форумите не са за да ти дадат 100% информация, а да ти дадат насоки. Ето аз ти давам.
Това което не може да намериш в сайтовете, е как се пише покана. По долу ти давам линк за мойта покана.
Пише се на бланка която нотариус ти дава (в моя случай в общината), после се заклеваш, плащаш и я подпечатват.

Почти съм сигурен, че темата е няколко пъти нищена, но си направих труда да пиша, защото не съм видял друг да дава текста на поканата.

кликни тук за поканата


обърни внимание на принципните неща в нея.



едит: имало си прекрасна тема във форума:
http://bgcanada.com/pforum/viewtopic.php?t=17609
Последно промяна от optics на Нед Фев 24, 2008 7:34 pm, променено общо 1 път.
zorina
Мнения: 420
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 2:40 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от zorina »

точно защото човек няма време нормално е д аиска да намери разрешение на подобни въпроси във форума.

а по темата за роднини, има подобна много стара, която нее актуална, плюс това касае Квебек.

към нисан: мога да ти пратя примерна покана + останалите документи, които вие оттук трябва да попълните.

и пак за тази покана- не се изисква да е заверена. трябва да бъде оригинална и подписана от канещия.
Публикувай отговор