А в какъв срок трябва да се представи сертификат за ИЕЛТС?

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
Аватар
mrun-mrun
Мнения: 10
Регистриран на: Вто Фев 05, 2008 5:20 pm

Мнение от mrun-mrun »

А в какъв срок трябва да се представи сертификат за ИЕЛТС?
Жени
Мнения: 1120
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 5:11 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от Жени »

mrun-mrun написа:А в какъв срок трябва да се представи сертификат за ИЕЛТС?
След като изпратиш документите към Букурещ, те ти връщат писмо и ти казват какво допълнително е нужно и в какви срокове го изискват.
В моето писмо нямаше срокове относно резултатите ми от изпита по англ. Аз им ги предоставих след 5 месеца!
Аватар
mrun-mrun
Мнения: 10
Регистриран на: Вто Фев 05, 2008 5:20 pm

Мнение от mrun-mrun »

Благодаря, Жени!
Значи е по-добре да се започне с подготовката преди подаване на документите. Имам предвид за начално ниво - средно-напреднал или напреднал.
Жени
Мнения: 1120
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 5:11 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от Жени »

Ами Да! Мисля, че е по-добре, по-рано да се започне с подготовсата! Аз обаче се забавих просто, защото ми искаха ТОЙФЕЛ със спикинг част в него, а в БГ още нямаше този вариант на изпита(internet based)и чаках първата възможна дата! :wink:
panev6
Мнения: 63
Регистриран на: Нед Окт 14, 2007 10:07 am

Здравей!

Мнение от panev6 »

Явявай се предварително, така си по сигурна, ако нещо почне да куца имаш време да се явиш пак. Процедурата вече върви доста бързо, така че се подсигури от рано. На нас ни поставиха срок 3 месеца и всичко става на бегом. Вземи си сертификата от изпита - той важи мисля че 2 години! Успех!
Аватар
mrun-mrun
Мнения: 10
Регистриран на: Вто Фев 05, 2008 5:20 pm

Мнение от mrun-mrun »

Благодаря за съветите! :)
Публикувай отговор