Мога ли да подам документи за Канада от Германия..?

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

е добре де Ге да не е държава от третия свят ,няма ли там колежи и университети,а аз съм чувал даже ,че унитата са безплатни там ,ама ти като си се раздърпала Канада ,че канада.
а за твое сведение УСА е голяма кочина особенно за млади хора,няма сошъл лайф,няма забавления ,дискотеки ,само бачкане и спане ,от време на време разходка до съседния МОЛ и кафе в секънд къпа.ако ви се живее по този начин ,това е вашето идеално место ,пара може и да изкарате ,но затъпяването ви ще е пълно,това още от сега ви го гарантирам,а и мама и тати далеко ,цяла година трябва да събираш парички за да ги видиш ,а като вземете къщата и колите най много на една петилитка. :D
и недей се отчайва,щом имаш желание се намират начини.аз ти предложих един вариант който взема само 9 месеца.омъжваме те фиктивно тук за някой юнак/консумацията на брака не е задължителна/ ,жениме гаджето ти за някоя мома и идвате тука,после следва развод по заимно съгласие и се събирате.проблемът е ,че ще трябва да си платите по 5000 ЕУ на калпак.
аз комисионна не искам ,само ще ми направите един голям подарък. :D
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Докато пишех горното съм ти пропуснал въпроса-Ми аз искам да живея в България и ще се местя там.Ако трябва да избирам за някоя друга страна/макар ,че нямам такива намерения/ за работа такава която върша тук бих избрал Англия,Швеция,Дания,Германия или Швейцария защото там е най платена ,а за Живот Палма де Майорка,Тенерифе,Аликанте ,южната френска морска ивица.
Но в никакъв случай Канада или особенно УСА.
Аз всъщност си мисля ,че знам защо не ти харесва в Ге. и по тая причина си позволих да изразя мнение,че тук няма да ти хареса на куб. :wink:
Venn
Мнения: 22
Регистриран на: Нед Фев 03, 2008 9:26 pm
Местоположение: Duisburg,Germany

Мнение от Venn »

Кой казал,че е нали ит казвам че учим тука е уни,и не едно време да били беъплатни вече не са,но няма значение това.За УСА,пак ще ти опонирам ама там особено в Чикаго дет имам адски мн приятели искам да ти кажа,че се смъкват от банкети дето се казва по нашенски,пък тука ко да ти кажа сошъл лаиф/а е направо супер :shock: .Както и да е,тоя вариянт ми е ясен знам го аз,ама за сега няма да прибягвам до него ,че нямам излишни 10 000 само за тва,ама мерси все пак,пък за мама и тати аз да не мислиш че сега ги виждам по-често от една година..и такива ми ти неща,ама ти не ми отговори ,ти в коя страна искаш да живееш? :P
Venn
Мнения: 22
Регистриран на: Нед Фев 03, 2008 9:26 pm
Местоположение: Duisburg,Germany

Мнение от Venn »

оп..сори,сега видях че си ми отговорил..хехе..хубави желания имаш..амии я кажи защо мислиш,че не ми харесва в Де?
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

прочети ,по горе съм ти отговорил.
а Чикаго не ми го хвали ,това ,че има много българи и български кръчми не го прави по малка кочина.той всъшност ми е в класацията на първите 10 най противни места за живеене в УСАто.
на мен пък братовчед ми учи вече 4 или 5 год в Дрезден и то напълно безплатно. бис ду ферщайндлих. :wink:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

в немско не ти харесва лайф стайла,няма го южняшкия манталитет,немците са задръстени коне с капаци ,заради това си мисля ,че тук още по няма да ти хареса ,защото в сев. америка и преди това ти написах ,че животът е още по консервативен.
заради това и на мен не ми харесва и въпреки,че съм на вече толкова години не мога да го приема,така да се каже аз съм общественник и обичам да се движа сред хора ,а не от работа в къщи и от къщи на мола .
такъв начин на живот водят единственно отворените към живота южняци/в европа,не америка/ и заради това са ми предпочитанията към горе посочените дестинации.тука може и да има по вече кинтоци/пак спорен въпрос/ ,но начинът на живот ме задушава ,а той е обусловен от много фактори като два от най важните са климата и ценностната система на индивида.и двете не ми допадат,не ми се вързват на темперамента. :lol:
Venn
Мнения: 22
Регистриран на: Нед Фев 03, 2008 9:26 pm
Местоположение: Duisburg,Germany

Мнение от Venn »

Първо се казва хаст ду ферщанден :) после ти как да ти кажа,че новото им строитлтво датира от втората свтовна тука сичко е само ендакви сиви и кафяви къщички,и сега щи кажа защо братовчед ти учи безплатно,преди е било и тея които сега завършват им се дава право да се освободят там последната година,а от 2007 обучението е платенои навсякуде освен в Берлин ама сега за там неми се обяснява,и мене тая работа не ма грееа за Майорка незнам ходил ли си ама аз да ти кажа там все е дно си в Де едно към едно гарантирам :D Както и да е,имаме различни вкусове и разбирания и няма да се разбереме още един месец да спорим :)
Venn
Мнения: 22
Регистриран на: Нед Фев 03, 2008 9:26 pm
Местоположение: Duisburg,Germany

Мнение от Venn »

Виж сега мене зора ми е да завърпа,пък после ще си търсяя вече в коа страна да се установявам за продължително време :D немците не ме кефят,никак и само мога да кажа ,че не случайно Хитлер е бил немец...
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

сори за немския ми ,знаех го що годе писменно и говоримо,ама не съм го упражнявал от преди 20 год. и след кашата от езици която ми е в главата съвсем съм му оттървал края.
ша ма извиняваш ама единственното общо м/у Майорка е преобладаващото наличие на германци.аз лично други прилики не откривам. :D
и много ти се моля само да не отваряш болната тема за архитектура и строителство,щото ти е бедна фантазията тук сравнение с Ге каква грозно сиво-кафяо-кубична картинка е.няма да забравя като вземах един новопристигащ приятел от летището.тръгваме от аеропорта и минаваме по една магистрала където от двете и страни е промишлена зона с подобаващо количество лъскави стъклено-алуминиеви згради за да стигнем до жилищните квартали в които живеех само на 5 мин с кола до центъра.И моя човек като излизаме от пром зона и влизаме в жил. квартали се изцепи-Сега в промишлената зона ли влязохме.Аз му отговарям -не току що от там излязохме ,а той -как излязохме досега бяха все едни хубаво згради ,а тука виждам само фабрика до фабрика и направо се озъби,само каза с доста отпаднал и хриптящ глас-ама ние тука ли ще живеем :D
За знаещите въпросната улица с фабрика до фабрика е познатата ви Куин Мери ,но всъщност няма голямо значение по коя от останалите монтреалски улици ще минеш.
Ама братовчедка ти май е забравила да ти каже тази подробност,че тук зградите са отблъскващо стари сиво-кафеникави и грозни,а като видя някое блокче облепено с бели и сини керамични плочки все едно съм в турска баня ,само минарета дето няма.Абе Люлин и Младост ще ти се сторят като Монако. :D
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

ендшилдиген зи бите ,а ти всъщност в кой град си.
Аватар
bgmontreal
Мнения: 5866
Регистриран на: Пон Фев 02, 2004 5:55 pm
Местоположение: blog.danielkatev.com
Обратна връзка:

Мнение от bgmontreal »

bateto написа: За знаещите въпросната улица с фабрика до фабрика е познатата ви Куин Мери ,но всъщност няма голямо значение по коя от останалите монтреалски улици ще минеш.

Батка - нафтата от камиона не е за пиене!
Какви фабрики те гонят по Queen Mary :shock: :shock: :shock:

По Queen mEry (както го пише изметения от хил) няма и една фабрика, ама ти нали си от знаещитье :lol:

Аз от летището никога не карам по 20ката или 40ката, че плаче мамата - винаги по лейк шор и там има хълцане, защото наистина е хубаво.
http://www.facebook.com/dkatev" onclick="window.open(this.href);return false;
http://blog.danielkatev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.bgmontreal.biz" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

bgmontreal написа:По Queen mEry (както го пише изметения от хил) няма и една фабрика, ама ти нали си от знаещитье :lol:
има една от най-старите и най-проспериращите на двама руски евреи за багели :) (близо до Сноудон)
Аватар
JoroF
Мнения: 796
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 12:51 pm
Местоположение: TORONTO-CANADA

Мнение от JoroF »

новия форумен шаран се хвана на вьдицата на батето
THE LAST LINE OF DEFENSE
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

е то точно там е проблема ,че по Куин Мери няма фабрики,но когато карах моят приятел току що кацнал от Европа от изгледа му представен от въпросната улица му се стори ,че го водя да се настанява в промишленната зона ,от там се роди и крилатата му фраза -фабрика до фабрика.
всъщност аз улицата макар и с отблъскващо грозния си вид си я харесвам от носталгична гледна точка и ще остане в моята памет не само с двете еврейски пекарни за багели и мръсните витрини на гръцкото ресторантче с/у тях ,но и с кантората на най прогресиращия финансист на Монтреал от български произход. :D
Аватар
bgmontreal
Мнения: 5866
Регистриран на: Пон Фев 02, 2004 5:55 pm
Местоположение: blog.danielkatev.com
Обратна връзка:

Мнение от bgmontreal »

bateto написа:е то точно там е проблема ,че по Куин Мери няма фабрики,но когато карах моят приятел току що кацнал от Европа от изгледа му представен от въпросната улица му се стори ,че го водя да се настанява в промишленната зона ,от там се роди и крилатата му фраза -фабрика до фабрика.
всъщност аз улицата макар и с отблъскващо грозния си вид си я харесвам от носталгична гледна точка и ще остане в моята памет не само с двете еврейски пекарни за багели и мръсните витрини на гръцкото ресторантче с/у тях ,но и с кантората на най прогресиращия финансист на Монтреал от български произход. :D
правилно си се ориентирал ;)
а Родос нямат витрини, но това е подробност, като се има предвид поетичната ти натура (особено на 1 л. ... нафта)

Queen Mary си е супер в сравнение в всяка улица в БГ извън идеалния център на София, Варна и Пловдив, както и родния Лозенец и другите "баровски" квартали

Твоя човек да беше дошъл в моя блок или друг в тая част на Уестмоунт, ама сигурно е искал да живее с $550 в Монако ;)
http://www.facebook.com/dkatev" onclick="window.open(this.href);return false;
http://blog.danielkatev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.bgmontreal.biz" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор