Верно ли е, че ...

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
Аватар
nadin
Мнения: 41
Регистриран на: Пет Дек 28, 2007 3:52 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Верно ли е, че ...

Мнение от nadin »

Процедурата по федералната програма вече ставала далеч по-бързо от преди, и ако е така за колко време приблизително?
Жени
Мнения: 1120
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 5:11 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от Жени »

При нас беше 1г. и 4 месеца и то, защото чакахме дата за изпит по англ.- 2 месеце и 2 месеца един документ от Сащ за съпруга ми. Вярвам, че можеше да стане доста по-бързо. През цялото време си личеше, че в Букурещ работят и нито за миг не сме се притеснили, че са ни забравили!

Не ми се рови да търся, но в сайта им някъде пишеше, че процедурата за Федерална Канада е 20 месеца.

Успех! :wink:
Аватар
nadin
Мнения: 41
Регистриран на: Пет Дек 28, 2007 3:52 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от nadin »

Жени, дано да си права, че свят ми се завива като чета някакви неща за 5 години, 4 години и т.н. ... То до тогава \"я камилата, я камиларя"/, дето се казва ... да ти се изчака чаканката ... :cat:
Дано да е така! Мерси за отговора ...
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Мнение от optics »

Моя опит е, че по-скоро нищо не се знае.
Тоест - дори и в момента да е бързо (или бавно) в дадена секция (например Букурещ) тия данни идват най-често от хора които току що си получават визите. Те са подали преди известно време (много или малко).
Няма никаква гаранция, че ти като подадеш СЕГА (или скоро), ще чакаш колкото тях (много или малко).
Публикувай отговор