IELTS или ?????

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
yassen28
Мнения: 37
Регистриран на: Вто Окт 16, 2007 4:14 pm

Мнение от yassen28 »

Имам следните въпроси за IELTS :
1.Само аз ли попадам на такива тестове , където Reading е невъзможен . В смисъл на Listening не е проблем да изкарам поне 7 , а на Reading пряко сили 6 . Едни завъртяни текстове , написани доста научно , дълги и изобщо не лесни .
2. Ако приемем , че нивото на даден човек е примерно 7 на Reading и Listening може ли да разчита , че най - вероятно ще има 7 или 8 на Speaking и Writing .
panev6
Мнения: 63
Регистриран на: Нед Окт 14, 2007 10:07 am

Мнение от panev6 »

Здравей yassen28!
Първо уточни за General или зa Academic module става въпрос. Ако четеш Readinga на Академика е абсолютно нормално, че текста е труден, но щом изкарваш 6ца не е зле-зависи колко точки ти трябват!
За третия ти въпрос е много относително. Няма никаква гаранция, че ако изкараш 7 или 8 на някой от модулите, на другите ще ти е същата оценка-според мен много зависи каква тема ти се падне като есе или за разговор, и от нивото на подготовка, което имаш разбира се.

Ти кога ще се явяваш?
Ние го минахме миналия месец, така че ако може с нещо да помогнем питай!
Успех!!!
yassen28
Мнения: 37
Регистриран на: Вто Окт 16, 2007 4:14 pm

Мнение от yassen28 »

Мерси за помощта . Става въпрос за General . Проблемът е , че ми трябва 7 . Иначе съм на 29.03 и 19.04 хахахаха
Публикувай отговор