удължаване на визи

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
maya1
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Окт 25, 2007 6:31 am

удължаване на визи

Мнение от maya1 »

Здравейте, има вероятност да ми изпратят покана за Канада. Вероятно 6 месеца ако ми разрешат от посолството разбира се.Имам опит в емигранството. Била съм в САЩ. Вишист съм с англ. съм добре но малко не ми се иска пак да работя черна работа. Мога ли да си удължа визата от Канада без да патувам обратно за Бг. Имам желание да получа докум. след време. Или какво е нужно да запиша за да имам по добра диплома за тамошните закони и шанс да си намеря по добра работа по специалност. Аз съм икономист - Стокознание. Не знам дали се търсят тези специалности.
bp_de
Мнения: 1627
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:44 am
Местоположение: USA

Мнение от bp_de »

предполагам може6 да 4ете6 на енгли6 еи на тоя саит си пи6е вси4ко

http://www.cic.gc.ca/english/index.asp
Аватар
nasa
Мнения: 115
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 2:43 am
Местоположение: Canada

Мнение от nasa »

6 mese4na viza e neshto mnogo razli4no ot emigrant...! vizata moje i da ne e validna samo za 6 meseca, no tolkova maximalno imash pravo da ostanesh s edno vlizane v Canada. i bez pravo na kakvato i da e rabota !!
ako polu4ish tazi visitor viza mojesh da ia udaljavash na miasto, no ima uslovia. triabva da obiasnish ZASHTO i osven tova imai predvid, 4e nai-veroiatno shte te nakarat da minesh medicinski pregled (kato tozi za emigrant). osven tova moje i da ti otkajat i shte triabva da napusnesh, zashtoto da ostanesh bez viza ne e nikak prepora4itelno...
Публикувай отговор