Provincial Nominees

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
iasia
Мнения: 6
Регистриран на: Пет Окт 05, 2007 7:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Provincial Nominees

Мнение от iasia »

Според програмата Provincial Nominees кандидатът трябва първо да си намери работа и след това бива номиниран от щата. Горе- долу така се случи и с мен... След като изпратих на няколко студия за анимация портфолио и резюме бях харесана от работодател, който обаче като разбра, че не съм канадски гражданин ми написа, че това е проблем за него и не може да ме назначи, тъй като този бранш се субсидира от данъците и т.н.Прочетох за същото и по форумите - общо взето канадците са с предимство. Та да се върна отново на Provincial Nominees - май мисията става невъзможна!!!
bp_de
Мнения: 1627
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:44 am
Местоположение: USA

Мнение от bp_de »

То4но така. Аz сам говорил с 3ма имиграцони офицери дето ба6 с тва се zанимават (Б.Колумбия,Албера и Манитоба)в ли4ен раzговор то4но та хората казаха - ако работодателя е навит тои движи не6тата .ако не кандидата надува кавала и тва е .
Провинциалните програми били изцяло създанени в интрес на локалните работодатели.
Публикувай отговор