Документи за процедурата

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
iasia
Мнения: 6
Регистриран на: Пет Окт 05, 2007 7:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Документи за процедурата

Мнение от iasia »

Здравейте! По какъв начин трябва да се докаже трудовия стаж при пускане на документите? Трябва ли да се набави уверение за изплатени осигуровки от НОИ или документ от работодателя, в който да пише кога съм работила е достатъчен?
panev6
Мнения: 63
Регистриран на: Нед Окт 14, 2007 10:07 am

Здравей

Мнение от panev6 »

Ми взимаш си такава бележка от НОИ - превеждаш я и я легализираш - след това изпращаш! Чел съм във форумите, че в София ти я издавали директно на английски, но дали наистина е така - кой знае!
panev6
Мнения: 63
Регистриран на: Нед Окт 14, 2007 10:07 am

аа

Мнение от panev6 »

Ти искаш още при самото подаване на документите да изпратиш и доказателствата ли?
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

Здравей,
Достатъчно е да имаш трудова книжка,която удостоверява трудовия стаж.Трябва да е преснета,нотариално заверена и преведена на английски или френски (в зависимост за коя част се кандидатства английската или френската).
Нищо друго не е нужно.

послеслов: ще бъде добре и в момента на подаване на документите и до успешно минаване на интервюто все още да работиш,което да е описано в трудовата книжка.Ако разбирам правилно сега не работиш(може и да греша) и ще бъде добре по някакъв начин да имаш трудова книжка ,в която да е упоменато,че в момента работиш.
Просто до успешно минаване на интервюто трябва трудовата ти книжка да удостоверява ,че работиш.
Жени
Мнения: 1120
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 5:11 pm
Местоположение: Торонто

Re: Документи за процедурата

Мнение от Жени »

iasia написа:Здравейте! По какъв начин трябва да се докаже трудовия стаж при пускане на документите? Трябва ли да се набави уверение за изплатени осигуровки от НОИ или документ от работодателя, в който да пише кога съм работила е достатъчен?
Аз нямах и 1 ден стаж по трудова книжка. Даже нямах трудова книжка. Представих само препоръки от работодателите.

Успех!
iasia
Мнения: 6
Регистриран на: Пет Окт 05, 2007 7:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от iasia »

Благодаря ви много за отговорите!
Публикувай отговор