Федералните - да се преброим

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Мнение от optics »

irvi написа:браво, това значи ли че няма да има интервю; всичко при теб се развива доста барзо, досега сроковете ни са подобни, аз сьм с около 2 месеца след теб и току що изпратих пакета с документи, савсем не очаквах всичко да е в такива кратки срокове , благодаря че споделяш как всичко се движи при теб
общо взето от това как вървят другите, не може да се прави извод дали и твойто ще върви така.
irvi
Мнения: 21
Регистриран на: Пон Юли 30, 2007 10:07 pm

Мнение от irvi »

здравейте, днес 16.10. и ние получихме мед. формуляри, уеееее, но...
сик ги иска в 90 дневен срок, а аз сьм бремена в 7ми мес. и не сьм сигурна дали е вазможно да се прави ренгенова снимка в моя случай, някой да има информация как се постапва в такьв случай?
Жени
Мнения: 1120
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 5:11 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от Жени »

Прави се снимка с някаква специална жилетка! Питай в клиниката !
Аватар
emodonkov
Мнения: 72
Регистриран на: Вто Фев 13, 2007 8:29 pm

Мнение от emodonkov »

optics написа:...
Чакане - 43 месеца (до пращането на паспортите).
...
ще падна :shock: ... аз се отказвам
Жени
Мнения: 1120
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 5:11 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от Жени »

Жени написа:
Продължителност на процедурата с Федерална Канада :
(Посолство в Букурещ)(От изпращане на документите до получаване на ВИЗА) ____ 1г. 4м. 20д.
Емодонков, не се отказвай! :wink:
bp_de
Мнения: 1627
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:44 am
Местоположение: USA

Мнение от bp_de »

emodonkov написа:
optics написа:...
Чакане - 43 месеца (до пращането на паспортите).
...
ще падна :shock: ... аз се отказвам
Гледам 4е си в европата та сте си поzволя савет
вzеми 1 самолет и иди се раzходи до там .Има ОГРАМНА раzлика ако отива6 от Бг в Кнада или пак от некаде другаде.Психи4еска нагласа ,о4аквания ... аz ве4е 4 пат ходих и все се питам zа какв 4еп хората отиват там.......
Просто иди и раzгледаи да не се пита6 после сто пуснах питомнато да гоня дивото.
panev6
Мнения: 63
Регистриран на: Нед Окт 14, 2007 10:07 am

Здравейте и от нас!

Мнение от panev6 »

Изпратихме документите на 23.10.2007г и още на следващата седмица ни изпратиха E-Mail , че трябва да им изпратим още 45 евро - недостигали! Макар че трябваше да даваме - зарадвахме се ! Веднага изпратихме парите, като по този начин изгубихме една седмица, поради факта , че те не са описали точно и ясно сумите - става дума за сайта в Букурещ- но така или иначе НИЕ ГОНИМ!
Аватар
emodonkov
Мнения: 72
Регистриран на: Вто Фев 13, 2007 8:29 pm

Мнение от emodonkov »

bp_de написа: Гледам 4е си в европата та сте си поzволя савет
вzеми 1 самолет и иди се раzходи до там .Има ОГРАМНА раzлика ако отива6 от Бг в Кнада или пак от некаде другаде.Психи4еска нагласа ,о4аквания ... аz ве4е 4 пат ходих и все се питам zа какв 4еп хората отиват там.......
Просто иди и раzгледаи да не се пита6 после сто пуснах питомнато да гоня дивото.
Разкажи по-подробно моля те, какво толкова те разочарова от Канада? Казваш че си ходил 4 пъти там, явно нещо те влече? Напоследък всички се опитват да ме разубеждават. Кажи ми като правиш съпоставка с една европейска столица (нямам предвид София ил околните) какви предимства и недостатъци намираш? Иначе ще ида със сигурност, отсега търся евтини полети до Торонто или Ванкувър за лятото, поне една почивка със семейството да изкараме там.
bp_de
Мнения: 1627
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:44 am
Местоположение: USA

Мнение от bp_de »

emodonkov написа:
bp_de написа: Гледам 4е си в европата та сте си поzволя савет
вzеми 1 самолет и иди се раzходи до там .Има ОГРАМНА раzлика ако отива6 от Бг в Кнада или пак от некаде другаде.Психи4еска нагласа ,о4аквания ... аz ве4е 4 път ходих и все се питам zа какв 4еп хората отиват там.......
Просто иди и раzгледаи да не се пита6 после сто пуснах питомнато да гоня дивото.
Разкажи по-подробно моля те, какво толкова те разочарова от Канада? Казваш че си ходил 4 пъти там, явно нещо те влече? Напоследък всички се опитват да ме разубеждават. Кажи ми като правиш съпоставка с една европейска столица (нямам предвид София ил околните) какви предимства и недостатъци намираш? Иначе ще ида със сигурност, отсега търся евтини полети до Торонто или Ванкувър за лятото, поне една почивка със семейството да изкараме там.
Аz не те раzубеждавам - просто иди и виж и си направи сметка сам .Друго е да се види с о4ите си а не да гледа6 снимки по нета и да 4ете6 писания .
Ина4е имам роднини там и от страна на zет ми са местни канадци така 4е имаm инфо от достат4но добър иzвор.Отделно имах колеги канадци -все инжинери единия от тях ми е много добър приятел и до днес.
Та иди и виж - тва ми е съвета просто.
Аватар
OILERS
Мнения: 319
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 3:26 am
Местоположение: slightly south of the Arctic Circle, Canada

Мнение от OILERS »

И каква е разликата м/у Виена и Отава? В Отава не съм бил ! Във Виена съм бил 10-на пъти и винаги съм се чудил , това ли е културната столица на Европа?Освен сръбска и унгарска реч и развален немски друго не се чува.Предполагам ,че и в Канада е така , чуваш развален английски.Така,че не е важно къде си ,важно е да ли се чувсваш удобно.
Аватар
emodonkov
Мнения: 72
Регистриран на: Вто Фев 13, 2007 8:29 pm

Мнение от emodonkov »

VIVARO написа: винаги съм се чудил , това ли е културната столица на Европа?....
Виена е един от най-красивите европейски градове! Живял съм 6 месеца там и още си спомням с носталгия за него. Естествено ако под посещение във Виена имаш предвид ходене до мексикоплац или някой забутан автосалон, собственост на турски кюрди - няма какво да и се гледа на Виената. А, между другото до Унгария ходил ли си? Абе какво те питам, я най добре си стой в България, там ще ти е най-удобно, вместо да слушаш развлен английски или унгарски, най добре да е развален български, поне да му разбираш
Аватар
OILERS
Мнения: 319
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 3:26 am
Местоположение: slightly south of the Arctic Circle, Canada

Мнение от OILERS »

[quote][/quote]Естествено ако под посещение във Виена имаш предвид ходене до мексикоплац или някой забутан автосалон, собственост на турски кюрди - няма какво да и се гледа на Виената. А, между другото до Унгария ходил ли си? [quote]

Между другото ,никъде не съм писал ,че ми е удобно в България.А за останалото мога да ти кажа , че съм обиколил сигурно повече държави и градове от теб.И в Шонбрюн съм ходил ,в Зацбург в къщата на Моцарт,във Ваймар ама защо ли ти обяснявам предполагам че с твоя европейски опит сигурно знаеш какво има в Ваймар?
Не се изхождай неподготвен брато.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Ей брато,ако знаеш на времето колко бака с цигари Мемфис и ХБ съм продал на виетнамците от Мексико плас ще ти падне шапката.Та кво викаш има във Ваймар. :wink:
Аватар
OILERS
Мнения: 319
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 3:26 am
Местоположение: slightly south of the Arctic Circle, Canada

Мнение от OILERS »

Аз знам , бил съм там доста пъти и каквото си е заслужавало съм си платил и видял.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Ми той Ваймар не е ли някъде до Лайпциг в ГЕ.Ти да не би да си ходил във ВалМарт Виена на някоя промоция. :D :D :D
Публикувай отговор