Концерт на "Ролинг Стоунс" в Торонто !!!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Andi
Мнения: 63
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:46 pm
Местоположение: Toronto

Концерт на "Ролинг Стоунс" в Торонто !!!

Мнение от Andi »

Жестоко !!!

Никога не бях и сънувал даже че ще мога да гледам групи като Ролинг Стоунс, Гес Ху и ЕйСи/ДиСи на живо :shock: А бяхме "само" около половин милион зрители 8)
amborshash
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Юли 31, 2003 6:07 am

Мнение от amborshash »

Gledai ia pak tazi gospoja na kakvo se radva.Po princip forumite sa za polezni ne6ta,a ne za vpe4atlenia ot koncerti,piknici,djambureta i maaneta.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от Koko »

amborshash написа:Gledai ia pak tazi gospoja na kakvo se radva.Po princip forumite sa za polezni ne6ta,a ne za vpe4atlenia ot koncerti,piknici,djambureta i maaneta.
Защо да не са и за такива впечатления - все пак и това е част от живота на имигранта. Например, на същото място където беше концерта снощи (това е едно старо, вече неизползвано военно летище) миналото лято имаше литургия на Папата - тогава присъстваха към 800,000 души.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
borimira

Social life in Canada

Мнение от borimira »

Napalno sam saglasna s Koko. Tova si e chast ot jivota na emigrantite. Kakto se komentira, kolko struva sireneto i hljaba, taka mojem da diskutirame i za duhovnata hrana, kojato vaobshte ne e malko na tozi kontinent, osobeno ako si v golemi gradove.

Tova ne e prosto jambure ili maane, tozi kontzert e objaven za THE kontzertat v istoriata na Kanada. I zashto li organizatorite reshiha da go organizirat v Srjada, ne mi e jasno. Ako beshe weeekenda shteshe da ima ne 450,000 kakto pishe v TorontoStar, ami 3 pati po tolkova!!! Az sam Ottawa i ne mojah da go gledam, a mi se iskashe, no dnes sam na rabota.

Nishto az tuk gledah sastezanie po zarja. Razlichni darjavi predstavjat programa: muzika i svetlini 30 min. Snoshti bjaha Italy, beshe neverojatno show, koeto mi se iskashe da moga da go vidja otnovo i otnovo. A krajat im beshe tolkova vnushitelen, che sam se radvala kato malko dete, tzjaloto nebe pokrito sas razlichni svetlini i nebeto treshti i non stop zarejdat novi i novi raketi, koito poddarjat tazi kartina. Pri tova s mnogo spoluchliv muzika, v ritam sas zarjata. Ne tova ne moje da se opishe, tova trjbva da se vidi. Zapochnaha s Pink Floyd - Another Brick in the wall. Imashe i Enya i razbira se Andrea Bochelli, Carmen i etc.... V sabota sa South Afrika, sled tova AUstralia. MUST SEE SHOW!!!
borimira

Re: Концерт на "Ролинг Стоунс" в Торонто !!!

Мнение от borimira »

Andi i pri tova samo za 20 dolara nali:))
Ne moje da se povjarva prosto!!!
Andi написа:Жестоко !!!

Никога не бях и сънувал даже че ще мога да гледам групи като Ролинг Стоунс, Гес Ху и ЕйСи/ДиСи на живо :shock: А бяхме "само" около половин милион зрители 8)
Гост

Re: Концерт на "Ролинг Стоунс" в Торонто !!!

Мнение от Гост »

[quote="borimira"]Andi i pri tova samo za 20 dolara nali:))
Ne moje da se povjarva prosto!!!

[quote="Andi"]

Da, prosto neveroiatno !


Не се сърдете на хората, които нямат нужда от духовна "храна" - те не са виновни :roll:
Гост

Мнение от Гост »

Tochno taka, saglasen sam, absolyutno, koncerti, festivali i drugi podobni opredeleno mogat da namirat myasto tuk. Koyto ne mu haresvat "jambureta i maaneta" da preskacha temata. I na men ne mi haresva da cheta kolko e gotino v bg, "az sam bugarche" i drugi podobni, i zatova prosto gi preskacham tyea postings, :lol: No, dori az da byah napravil toya site ne bih zabranil podobni bg patritotichni izyavi. Vapros na vkus, neka si pishat horata kakvoto im e kef. :P
ssttoo
Администратор
Мнения: 2389
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:12 am
Местоположение: LA, California
Обратна връзка:

Мнение от ssttoo »

Анди, завижадам ти яко! И благородно, представяш ли си :) Аз като кацнах миналата година тук, в Монтреал, имаше концерт на Стоунс май около Нова година. Пробвах да си взема билети, ама уви, късно, имаше само зад сцената :shock:
Оттогава каквито концерти ме интересуват, в деня, в който пуснат билети съм на касата, или на Admission.com.
В Торонто също ли така бързо свършват билетите като тука, имаш ли наблюдения? Тук една седмица след като пуснат билетите и няма места вече.
Andi
Мнения: 63
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:46 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от Andi »

ssttoo написа:Анди, завижадам ти яко! И благородно, представяш ли си :) Аз като кацнах миналата година тук, в Монтреал, имаше концерт на Стоунс май около Нова година. Пробвах да си взема билети, ама уви, късно, имаше само зад сцената :shock:
Оттогава каквито концерти ме интересуват, в деня, в който пуснат билети съм на касата, или на Admission.com.
В Торонто също ли така бързо свършват билетите като тука, имаш ли наблюдения? Тук една седмица след като пуснат билетите и няма места вече.
Зависи кой концертира, но в общи линии е така. За тоя концерт обаче понеже беше на открито и билетите нямаха места просто нямаше как да свършат. Присъствуваха близо половин милион народ, но ако беше в края на седмицата сигурно щяхме да сме 2-3 пъти повече.
Your dreams may be closer than you realize !
Заключено