За каква заплата бихте се върнали в България?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор

За каква заплата бихте се върнали в България? Ако ви се иска да се върнете!

1000
3
9%
2000
2
6%
3000
3
9%
5000
8
24%
9999
3
9%
Никаква
15
44%
 
Общо гласове: 34
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: За каква заплата бихте се върнали в България?

Мнение от the_coach »

Разбира се че има място за всички :)
Виж как добре се уреждат някои многолюдни африкански, арабски, индийски семейства :)

Да са живи и здрави тези африканци с огромните заплати, нямам нищо против тях.....

Имам против да се прокарва политика която позволява на неграмотни лентяи да товарят социалната система с нашите грижи за тяхното не просто оцеляване ами сравнително приличен стандарт на живот.

Ти по-добре трупай настрана активи, че канадската пенсия ще ти бъде абсолютно недостатъчна за да си поддържаш стандарта :)
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: За каква заплата бихте се върнали в България?

Мнение от the_coach »

Pavel M написа: Нед Окт 27, 2019 9:34 pm
the_coach написа: Нед Окт 27, 2019 9:23 pm
Pyrelight написа: Нед Окт 27, 2019 8:44 pm
the_coach написа: Нед Окт 27, 2019 7:00 pm Аз ще се върна един ден, ама няма да е заради заплата ;)

Що да е деветия кръг на ада?
Просто е различно ;)
Не е така уредено като тук, но не се знае тук колко време ще е добре уредено :)
Щото е.
Разболяваш се. Отиваш в болницата...И те забравят в скенера. Ибаси! :rofl:
Знае се, знае!...Колкото по-малко глисти, които ги тегли в родния гъс, толкова по-добре! На Канада не и трябват такива! |(
Българите ще са ти най-малкия проблем ;)
В бъдеще ще трябва да издържаш с твоите пари все повече африканци :)

тя това едва ли го осъзнава сега
ще го разбере на стари години когато отиде в местната болница за помощ и установи,че таранбуките от Африка са преди нея и отношението което се е надявала да получи там няма да има нищо общо с надеждите на които е залагала
ще трябва да преглътне горчивия хап ,че в тая комерсиализирана държава пред непродуктивния пенционер в качеството си на непродуктивна твар с предимство са продуктивните африканци на които се разчита да заемат местото на отпадналите от поточната линия
те носят меда,а не Кака ти дето за нищо няма да става
Кака ми е богата...

Ако не ме фане деменцията до тогава, ще четем какви ще ги пише :D

А и да е жив и здрав Гийк да поддържа форума :D
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: За каква заплата бихте се върнали в България?

Мнение от Pyrelight »

the_coach написа: Нед Окт 27, 2019 9:42 pm Разбира се че има място за всички :)
Виж как добре се уреждат някои многолюдни африкански, арабски, индийски семейства :)

Да са живи и здрави тези африканци с огромните заплати, нямам нищо против тях.....

Имам против да се прокарва политика която позволява на неграмотни лентяи да товарят социалната система с нашите грижи за тяхното не просто оцеляване ами сравнително приличен стандарт на живот.

Ти по-добре трупай настрана активи, че канадската пенсия ще ти бъде абсолютно недостатъчна за да си поддържаш стандарта :)
Не бери за това грижа! :)
И сред местните има доста неграмотни и мързеливи. Надявам се не си си взел от тези среди жена. От мен едно да знаеш, от българките и най-лошата ги превъзхожда! :!:
Арабските и индийските семейства се уреждат, защото сред тях има пчели-работнички. Досега не съм чула на издръжка на държавата някой да е прокопсал. |(
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10036
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: За каква заплата бихте се върнали в България?

Мнение от Pavel M »

the_coach написа: Нед Окт 27, 2019 9:42 pm Разбира се че има място за всички :)
Виж как добре се уреждат някои многолюдни африкански, арабски, индийски семейства :)

Да са живи и здрави тези африканци с огромните заплати, нямам нищо против тях.....

Имам против да се прокарва политика която позволява на неграмотни лентяи да товарят социалната система с нашите грижи за тяхното не просто оцеляване ами сравнително приличен стандарт на живот.

Ти по-добре трупай настрана активи, че канадската пенсия ще ти бъде абсолютно недостатъчна за да си поддържаш стандарта :)
и да стиска палци Щерю да е вечен и тати да не го хваща деменцията
че току виж последния подмамен от последната кандидат булка да не се обърка и направи грешното завещание
ма то живот,знаеш ли къде ще те отвее вятъра
горното твърдение обаче не е валидно за хора които са способни да определят посоката на вятъра с всичките му неизвестни и рисковете които поемат са плод на техният стремеж да разчитат сами на себе си
а не на гърба на някой друг
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
agent Ozo
Мнения: 9730
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: За каква заплата бихте се върнали в България?

Мнение от agent Ozo »

Една пчела-работничка не е в състояние да издържа стотици и хиляди търтея, Бистре. Каквато и заплата да взема. Съотношението между тях трябва да е точно обратното. И то е такова, ама в рамките на цялата държава. Затова и търтеите налазват държави като Канада, Щатите или Германия - където има огромно плеобладаване на броя на пчелите-работнички.
Е, вече не е чак толкова огромно това преобладаване, но все още се ядва, както се казва. Но бъдещето никак не е розово. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: За каква заплата бихте се върнали в България?

Мнение от Pyrelight »

agent Ozo написа: Пон Окт 28, 2019 6:27 am Една пчела-работничка не е в състояние да издържа стотици и хиляди търтея, Бистре. Каквато и заплата да взема. Съотношението между тях трябва да е точно обратното. И то е такова, ама в рамките на цялата държава. Затова и търтеите налазват държави като Канада, Щатите или Германия - където има огромно плеобладаване на броя на пчелите-работнички.
Е, вече не е чак толкова огромно това преобладаване, но все още се ядва, както се казва. Но бъдещето никак не е розово. :)
Те затова и спряха програмата за спонсориране на родители. За да не товарят здравната система.
А това, че забулената арабка си стояла в къщи, докато мъжът и блъскал на черчеветата...Ами тя и твоята си стои също. На файтъра - също, прави анкети по телефона, докато чака да втаса червения кекс. И какво от това?
Що не си накарате първо вие булките да допринасят за обществото, ами придиряте само на индийци и араби? |(
П.П. Аз неслучайно го попитах, каква е жена му, защото това са тарикатлъци точно на установени канадци. Имигрантите като правило идват и се хващат на работа. А това, че някои имат повечко деца и булките си седят в къщи и ги гледат, докато взимат детските...Не завиждайте и това е работа! |(
Държавата плаща за човешкия ресурс, който са бъдещите данъкоплатци.
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: За каква заплата бихте се върнали в България?

Мнение от pumpy »

agent Ozo написа: Пон Окт 28, 2019 6:27 am ......Затова и търтеите налазват държави като ....... Щатите ..... - където има огромно плеобладаване на броя на пчелите-работнички.
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: За каква заплата бихте се върнали в България?

Мнение от Pyrelight »

Озо, гледай Пумпи, как ти се смее! Чудя се, защо ли? 8)
Питай и колегите от другите провинции дали са ги полазили толкова търтеи или на търтеите им се налагат сложни гимнастики да докажат дизабилити?
Къде, къде по-лесно е да хванат някой работлив имигрант да ги издържа! ;)
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Публикувай отговор