Защо Канада е добро място за живеене

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от Rall »

:rofl: абе и аз не разбрах точно какво иска да каже...
Относно цената без особено задълбаване го намирам за 28 000 MRSP което значи че ще е по -евтин в магазина ;) за базовия модел , иначе ако сложиш златни дръжки и диаманти в мигачите е друго :lol:
Dead Eyes See No Future
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от Pyrelight »

Айде почнахме да преливаме от пусто в празно!...Затова ми писна да пиша тук. |(
Да ама не, Рал!
Онова, дето е на снимката по-скоро е старият модел на това:
Изображение
А това е с базова цена 32К
Ето не си измислям!
GOLD WING TOUR AIRBAG AUTOMATIC DCT
$31,800

Като сложиш таксите и застраховките ще мине отма 40К |(
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Аватар
Vedren
Мнения: 1552
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 5:15 am
Местоположение: Hull City - срещу премиера

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от Vedren »

Бистре мани ги хората които хем не разбират хем пишат довиотии.
Това са два разилчни мотора.
Този който е постнал Рал е

2019
GOLD WING
Starting from
$27,399 MSRP


Този за който говоря аз и който прилична на снимката е модел

2018
GOLD WING TOUR DCT AIRBAG
Starting from
$34,599 MSRP

На тези цени след това има други такси и ДДС

От страницата на Хонда.ка

https://motorcycle.honda.ca/category/touring
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от Rall »

:rofl: е как точно решихте , че е "по скоро" "най- вероятно" " почти" същия модел :rofl:
Автоматик и еър бег? :rofl:
Dead Eyes See No Future
Аватар
Vedren
Мнения: 1552
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 5:15 am
Местоположение: Hull City - срещу премиера

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от Vedren »

Същия, почти същия няма толкова значение.
Важното е че стои на улицата в Канада и никой не го пипа.
Ако е в БГ не знам дали ще остане там и една нощ.
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от jovani »

Хондата била нова, в Канада всички карат само нови мотоциклети и автомобили бла, бла...

А Ленд Роувърът отзад на същата снимка с мотора от коя година е, че не мога да се сетя?
Моделът е "дискавъри", произвеждан м/у 1997 до 1999 година, отпреди има-няма 20 и кусур години, обаче още го търкалят по тези места...
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
Аватар
Vedren
Мнения: 1552
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 5:15 am
Местоположение: Hull City - срещу премиера

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от Vedren »

Джовани ти от къде си сигурен че снимката е правена тази година че да стане колата на 20 години. Може да е правена преди 15 примерно.
Важното е че и тогава и сега кражбите в Канада са в пъти по малко от колкото в БГ.
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от agent Ozo »

На никой от обраните в Канада не му помага с нищо това, че някъде другаде кражбите били по-малко. Познавам няколко човека, на които им задигнаха колите, или пък е имало опит да им ги задигнат. За велосипеди няма да говорим изобщо. Включително и на мен ми откраднаха един велосипед. Имам и 2 опита за кражба на последната ми кола. А в България не съм имал никакви подобни случаи.
Та какво ме греят мен статистиките ти, които пишат, че е тъкмо обратното бе, Хълка? :D
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Vedren
Мнения: 1552
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 5:15 am
Местоположение: Hull City - срещу премиера

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от Vedren »

Гледай цената на застраховките Линко, не случайно в БГ цената на супер каско е 7 % от цената. На кола от 50 000 е 3500 на година. Тук такива цени няма. Има причина за да са такива.
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от agent Ozo »

Tези локуми ходи ги разтягай на онзи, на когото са му откраднали Форд 450, примерно. Той ще ти обясни колко му е била застраховката след този случай. :)

Или пък на ей тези (бивши)собственици на Лексъс - Série de vols de véhicules Lexus à Québec
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от roumensp »

jovani написа:Хондата била нова, в Канада всички карат само нови мотоциклети и автомобили бла, бла...

А Ленд Роувърът отзад на същата снимка с мотора от коя година е, че не мога да се сетя?
Моделът е "дискавъри", произвеждан м/у 1997 до 1999 година, отпреди има-няма 20 и кусур години, обаче още го търкалят по тези места...
Дискавъри Спорт е съвременен модел и изглежда много различно. Освен и навремето да е имало някакъв друг дискавъри ...
Аватар
Vedren
Мнения: 1552
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 5:15 am
Местоположение: Hull City - срещу премиера

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от Vedren »

А бе Линко стига си писъл глупости.
Мерим колко е цената на застраховка преди инциденти с кражби не след.

Разбира се че ще ти вдигнат застраховката ако си съучастник в кражбата с цел получаване на пари от застротхаовка плюс % от крадците. И това го има в играта. Разбира се че ще ти я вдигнат ако си оставил колата отключена ключовете и документите на колата вътре.
Говорим за съвсем друго.
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от agent Ozo »

Знам, знам, Хълски. Ти говориш винаги само това, което ти изнася на теб.
Затова и нито признаваш, нито пък искаш и да чуеш какво казва някой с по-различна гледна точка от твоята. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от myhata II »

agent Ozo написа:Знам, знам, Хълски. Ти говориш винаги само това, което ти изнася на теб.
Затова и нито признаваш, нито пък искаш и да чуеш какво казва някой с по-различна гледна точка от твоята. :)
Като си тръгнал да обаждаш за застраховки бай Линко, дай един Монтреалски адрес за да си регистрирам новия Мерцедес, защото Торонтовската застраховка ми иде много нагоре, има няма едни 400 на месец ...
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от the_coach »

myhata II написа:
agent Ozo написа:Знам, знам, Хълски. Ти говориш винаги само това, което ти изнася на теб.
Затова и нито признаваш, нито пък искаш и да чуеш какво казва някой с по-различна гледна точка от твоята. :)
Като си тръгнал да обаждаш за застраховки бай Линко, дай един Монтреалски адрес за да си регистрирам новия Мерцедес, защото Торонтовската застраховка ми иде много нагоре, има няма едни 400 на месец ...
Вади КЕША Майна, стига го трупа под дюшека :D
400 кинта не моат те съборят :D
Публикувай отговор