Защо Канада е добро място за живеене

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от ivandaman »

Oзо аз вече бях пуснал подробен анализ на случая в една от темите (не помня коя)
От случая има дълго видео което демонстрира как тези момчета от католическото училище са провокирани, обиждани и заплашвани от една група чернокожи младежи наричащи се "Черни-хибро Израелци" от една страна, и след това от друга посока Идианският вожд (Lying Wolf) с неговата шайка разбойници също ги притиснаха..

Момчето в случая - Ник, показа завидна зрялост и самообладание. И дори направи знак на един от съучениците си да не се потдава на провокациите.

При всичките тези безспорни доказателства. Мейн стрийм медийте избраха един кадър от 5 секунди в който нямаше абсолютно нищо лошо и върху него изградиха цяла теза на омраза, расизъм и цялата левашко-либерастка-глобо-хомо машина изпадна в неистова истерия и се задвижи на ултра-високи обороти с цел да смажат психически това момче и да му разбият живота..

Единствената причина заради която не успяха е че имаше солидни видео-доказателства за гнусните им лъжи..

Доколкото разбрах този младеж щял да съди някои от медиите... От сърце му желая да спечели делото и да им даде един добър урок.. Не че те ще си вземат поука де..
Последно промяна от ivandaman на Пет Мар 01, 2019 10:30 pm, променено общо 1 път.
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от agent Ozo »

Да, Ивандамане, момчето е завело иск за 250 млн. долара срещу Вашингтон пост и аз искрено се надявам да ги оскубе солидно тези правоверни либерастки журналя.

MAGA hat-wearing Kentucky teen sues Washington Post for $250 million, alleging ‘McCarthyism’

Пумпи, никакъв расизъм няма в мен, пак нищо не си разбрал. Както и да е.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от ivandaman »

klisurov написа: Същия този страх, който го има в България от циганите. Страхът е породен от мантрите, че "те са страшни, защото са в групи от по много", "те са злобни", "те са отмъстителни".

Подобни мантри повтаряте в момента срещу мигрантите, срещу гейовете, срещу различните. И ще ги повтаряте докато наплашите хората и те не смят да се обадят, на принципа, че "Смирена главица сабя не е сече".

Реално не се борите срещу неправдите, а насаждате страх у хората.
A бе Клисуров к'ви мантри те гонят пък и теб...
Вчера един циганин убил таксиметров шофьор за 20 лева.. Това мантра ли е или брутална реалност?

Е ба ти промитите мозъци сте..
Inability to distinguish reality from fantasy is INSANITY.
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от pumpy »

А онзи ден един българин пребил жена си до смърт и мама му дошла да си го вземе и прибере.
И са к'во? И българите ли на сапун?
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от pumpy »

ivandaman написа: При всичките тези безспорни доказателства. Мейн стрийм медийте избраха един кадър от 5 секунди в който нямаше абсолютно нищо лошо и върху него изградиха цяла теза на омраза, расизъм и цялата левашко-либерастка-глобо-хомо машина изпадна в неистова истерия и се задвижи на ултра-високи обороти с цел да смажат психически това момче и да му разбият живота..
Интересно тази MAGA шапка на главата му и тя ли е монтаж на гадните телевизии ? Или сигурно не знаеш какво прокламира оранжевия буфон, което измисли MAGA.
И което ми е най-интересно, защо си мислите, че ти и ози не сте на прицел от движението MAGA ? Що за ирония ?
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от ivandaman »

pumpy написа: Интересно тази MAGA шапка на главата му и тя ли е монтаж на гадните телевизии ? Или сигурно не знаеш какво прокламира оранжевия буфон, което измисли MAGA.
И което ми е най-интересно, защо си мислите, че ти и ози не сте на прицел от движението MAGA ? Що за ирония ?
:rofl: :rofl: :rofl: :x :x :x

Айде пак те подгони параноята... ама нали знаеш ...



Pumpy triggered by a MAGA hat :crazy: :crazy:
:laughinghead:
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от agent Ozo »

pumpy написа:Или сигурно не знаеш какво прокламира оранжевия буфон, което измисли MAGA.
Не знам. Какво прокламира този "оранжев буфон"?
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от pumpy »

Всеки си има "своите страхове" : някои от измислени трансджендъри, други от реални расисти. Както винаги, въпрос на избор. Аз лично предпочитам някой с "мека китка", отколкото един нов хитлер.....
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от agent Ozo »

Нищо не пречи новия Хитлер да е "мека китка" или трансджендър.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от roumensp »

pumpy написа:Интересно тази MAGA шапка на главата му и тя ли е монтаж на гадните телевизии ?
И ти ли си от тия дето се чувстват застрашени от шапката на някой ? :D
Аз не харесвам комунизма например, но ако видя някой с тениска с Че Гевара няма да тръгна да го конфронтирам, не съм изкукал дотолкова.
Някои хора на тоя форум наистина яко ги гони параноята, едни за едно, други за друго (те си знаят) ... ;)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от pumpy »

От шапката, не. От идеите на оранжевия буфон да.
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от Ivan1007 »

roumensp написа:
pumpy написа:Интересно тази MAGA шапка на главата му и тя ли е монтаж на гадните телевизии ?
И ти ли си от тия дето се чувстват застрашени от шапката на някой ? :D
Аз не харесвам комунизма например, но ако видя някой с тениска с Че Гевара няма да тръгна да го конфронтирам, не съм изкукал дотолкова.
Някои хора на тоя форум наистина яко ги гони параноята, едни за едно, други за друго (те си знаят) ... ;)
Не мисля, че е удачно лично да го конфронтираш.
А, ако видиш някой с фланелка на Хитлер с, пречупен кръст, или на Осама Бин Ладен, или със фланелка "Make ISIS Great Again" как ще реагираш?
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от roumensp »

Ivan1007 написа:А, ако видиш някой с фланелка на Хитлер с, пречупен кръст, или на Осама Бин Ладен, или със фланелка "Make ISIS Great Again" как ще реагираш?
Никак защото няма да видя такъв, полицаите ще са го видели първи. :D
Що за идиотски сравнения - между действащия президент на САЩ и Хитлер ? Ама то си е казано, че лудото само се обажда (неслучайно споменах по-горе "те си знаят"). :lol:
Аватар
Marto
Мнения: 4040
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от Marto »

Пумпи, кво, подозираш, че момчето от Кентъки е фашист?

Ако не си забелязал, има НЯКОЛКО високопрофилни демократи, които през ден плямпат откровено и без капка срам антисемитски неща. Нито гък за тях, обачееее Тръмп... Какво? Иска да промени идиотската имиграционна система в САЩ така, че да е по като Канадската? Хитлер!!!!

Кво ти стана бе човек?
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от Ivan1007 »

Аз не съм правил сравнение, ти го правиш.
Хитлер също е бил канцлер на Германия преди да бъде обявен за фюрер. Действащия президент на САЩ се е влюбил в Кимчо, който е брутален диктатор.
Гледам, че никой не се впечатлява от "фланелката" на Озо, а Сталин е избил няколко десетки милиона.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Публикувай отговор