Квартали Отава-Гатино

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Квартали Отава-Гатино

Мнение от ivandaman »

optics написа:
hsl написа:Това с жена ми не го приемай буквално. За diversity-то на Канада всеки го знае и не виждам какво общо има с това което питам.
Обяснявам - ивандаман е недоволен от живота в Канада, живеещ във Ванкувър. А Танграта е доволно върнал се от Монреал в София.
Ти избираш - тях ли да слушаш или хора продължаващи да живеят в Кебек (евентуално Онтарио) които ти казват конкретни неща.
Аз не съм в Кебек и затова не ти казвам нищо конкретно по темата.
Оптикс а бе я вземи се скрий некъде. Някой да те е упълномощявал да даваш диагнози кой бил доволен и кой не.. ??

НИКОГА , НИКЪДЕ не съм споменавал че съм недоволен. Това което споделям е че демографските тенденции в момента като цяло не ми харесват и че според мен ще унищожат Канада такава каквато (някои) от нас я познаваме.. Защото от всички пишещи тук аз и Джордж7 сме единствените които можем да сравняваме ситуацията от преди 30 години и сега.

Ако имаш поне малко достойнство в което силно се съмнявам ще се самоцензурираш..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Квартали Отава-Гатино

Мнение от Павел »

hsl написа:Това с жена ми не го приемай буквално. За diversity-то на Канада всеки го знае и не виждам какво общо има с това което питам.
Общото е, че благодарение на diversity-то, белите квартали, за които настояваш, вече не са толкова бели и са на изчезване.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Re: Квартали Отава-Гатино

Мнение от Canuck »

Аз имам сертификат за селекция на Квебек и не съм живял и ден в Квебек, а само в Отава, Онтарио 8 години, 2002-2010.
В Гатино е по-евтино и на първо време идете там. Няма такава престъпност, че да не може да се прибере човек у дома. Никога не съм имал проблеми в Канада с престъпност, както и моите приятели и познати.
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Квартали Отава-Гатино

Мнение от optics »

Коригирам се:

Ивандаман е, цитирам "демографските тенденции в момента като цяло не ми харесват и че според мен ще унищожат Канада такава каквато (някои) от нас я познаваме", живеещ във Ванкувър. А Танграта е доволно върнал се от Монреал в София.

Ти избираш - тях ли да слушаш или хора продължаващи да живеят в Кебек (евентуално Онтарио) които ти казват конкретни неща.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Vedren
Мнения: 1552
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 5:15 am
Местоположение: Hull City - срещу премиера

Re: Квартали Отава-Гатино

Мнение от Vedren »

Хубав квартал е този от който се вижда къщата на прайм министъра.
Такива са само два. :)
Публикувай отговор