Switch to full style
Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Добави отговор

Имиграция help

Чет Сеп 06, 2018 8:16 am

Здравейте,
Имам желание да се преместя да живея в Канада. Бих искал да попитам има ли някакъв вариант от организация, фирма или от човек да помогнат с осигуряване на работа? Както се казва "някой да ти подаде ръка в началото".

Re: Имиграция help

Чет Сеп 06, 2018 9:13 am

:D Ако има6 документите за легално пребиваване веднага ти намирам работа ;) Монреал и регион!

Чет Сеп 06, 2018 1:23 pm

expectamen написа:Здравейте,
Имам желание да се преместя да живея в Канада. Бих искал да попитам има ли някакъв вариант от организация, фирма или от човек да помогнат с осигуряване на работа? Както се казва "някой да ти подаде ръка в началото".

Влез във Фейсбук и потърси групата "Имиграция по програмата на Манитоба", може би там ще могат да ти помогнат, с уговорката при всички случай трябва да минеш по някоя от имиграционните програми, или да намериш работодател който да те вземе на работа и да ти извади работна виза.

Пон Сеп 10, 2018 4:41 am

ARES написа::D Ако има6 документите за легално пребиваване веднага ти намирам работа ;) Монреал и регион!

Там е проблема, че нямам никакви документи :(.

Пон Сеп 10, 2018 4:44 am

Koko написа:

Влез във Фейсбук и потърси групата "Имиграция по програмата на Манитоба", може би там ще могат да ти помогнат, с уговорката при всички случай трябва да минеш по някоя от имиграционните програми, или да намериш работодател който да те вземе на работа и да ти извади работна виза.

Благодаря, ще погледна тази група. Като цяло идеята ми беше работодател да ми осигури работа плюс работна виза. Насочил съм се към Торонто или Ванкувър.

Пон Сеп 10, 2018 7:35 am

expectamen написа:
Koko написа:

Благодаря, ще погледна тази група. Като цяло идеята ми беше работодател да ми осигури работа плюс работна виза. Насочил съм се към Торонто или Ванкувър.

Трябва да имаш търсена професия, комбинирана с висока и рядко срещана квалификация, за да може потенциалният канадски работодател да докаже че не може да намери такъв специалист на местният пазар.
Ако уточниш в каква област точно търсиш работа, ще получиш и по-точни отговори какви са ти шансовете за работа на база работна виза.

Пон Сеп 10, 2018 11:21 am

;) Аман от тарикати, така ако може някои да ти осигури вси/ко е най добре.
Има си процедури за имиграция във всяка провинция :facepalm:
Добави отговор