Интернет в Канада

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
momkos
Мнения: 11
Регистриран на: Съб Апр 14, 2018 6:14 am

Интернет в Канада

Мнение от momkos »

Здравейте,скоро се регистрирах и понеже не съм наясно с интернета в канада имам няколко въпроса.Ще съм благодарен на технически запознатите които ми отговорят изчерпателно на въпросите:

1.Отварят ли се бг сайтове от канада и ако да-кои?
2.Как гледате бг програми през интернет-устройства,компютри или телефони?
3.Интернета филтриран ли е да се отварят определени сайтове или имате свободен достъп за целия свят?
4.Отваря ли се замунда?
5.Има ли от вас някой който гледа булсатком или ай-пи телевизия?
6.Колко струва най-евтиния интернет в канада за момента?

Предварително благодаря.
ARES
Мнения: 156
Регистриран на: Пет Мар 18, 2011 10:28 am
Местоположение: МАРС

Re: Интернет в Канада

Мнение от ARES »

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Уникална глупост :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Кихни 200 кинта и ще ти дам насоки как да си отвориш е маил в абв-то
momkos
Мнения: 11
Регистриран на: Съб Апр 14, 2018 6:14 am

Re: Интернет в Канада

Мнение от momkos »

ARES написа::rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Уникална глупост :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Кихни 200 кинта и ще ти дам насоки как да си отвориш е маил в абв-то
моля придържайте се към темата.трябват ми отговори,не подигравки–г–н Градинарю.
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Интернет в Канада

Мнение от Pyrelight »

momkos написа:Здравейте,скоро се регистрирах и понеже не съм наясно с интернета в канада имам няколко въпроса.Ще съм благодарен на технически запознатите които ми отговорят изчерпателно на въпросите:

1.Отварят ли се бг сайтове от канада и ако да-кои? Koи наистина те интересуват?
2.Как гледате бг програми през интернет-устройства,компютри или телефони? Не гледаме.
3.Интернета филтриран ли е да се отварят определени сайтове или имате свободен достъп за целия свят? Какво значи "филтриран интернет"? Аз виждам това, което ме интересува.
4.Отваря ли се замунда? Какво е Замунда?
5.Има ли от вас някой който гледа булсатком или ай-пи телевизия? Не.
6.Колко струва най-евтиния интернет в канада за момента? За какво ти е да знаеш след като ти обясних, че откъм патриотизъм съм дърво?

Предварително благодаря. А аз не. Имената се пишат с главна буква на всякакъв език. Няма да ти броя правописните грешки този път - бонус за сънародници.:D
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
momkos
Мнения: 11
Регистриран на: Съб Апр 14, 2018 6:14 am

Re: Интернет в Канада

Мнение от momkos »

Pyrelight написа:
momkos написа:Здравейте,скоро се регистрирах и понеже не съм наясно с интернета в канада имам няколко въпроса.Ще съм благодарен на технически запознатите които ми отговорят изчерпателно на въпросите:

1.Отварят ли се бг сайтове от канада и ако да-кои? Koи наистина те интересуват?
2.Как гледате бг програми през интернет-устройства,компютри или телефони? Не гледаме.
3.Интернета филтриран ли е да се отварят определени сайтове или имате свободен достъп за целия свят? Какво значи "филтриран интернет"? Аз виждам това, което ме интересува.
4.Отваря ли се замунда? Какво е Замунда?
5.Има ли от вас някой който гледа булсатком или ай-пи телевизия? Не.
6.Колко струва най-евтиния интернет в канада за момента? За какво ти е да знаеш след като ти обясних, че откъм патриотизъм съм дърво?

Предварително благодаря. А аз не. Имената се пишат с главна буква на всякакъв език. Няма да ти броя правописните грешки този път - бонус за сънародници.:D

Благодаря за отговора все пак въпреки че не си технически запознат.И моля следващите коментиращи да прочетат много добре темата и въпросите и ако мислят че са на технически добро ниво,тогава до отговарят на въпросите.МОЛЯ ВИ ПАК ЩЕ СЕ ПОВТОРЯ–НЕ СЪМ ПИСАЛ ТЕМАТА ЗА ДА ЧЕТА ПОДИГРАВКИ.
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Интернет в Канада

Мнение от Pyrelight »

За какво си я писал тогава? Напълно излишно! Аз живея в Канада и използвам канадски доставчици на интернет. Това, което си го изброил отгоре просто не ми е нужно.
П.П. По целия свят е прието, когато се пише изцяло с главни букви да се крещи. Затова, моля, успокой тона, ако искаш да получиш адекватни отговори! :D
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
momkos
Мнения: 11
Регистриран на: Съб Апр 14, 2018 6:14 am

Re: Интернет в Канада

Мнение от momkos »

Pyrelight написа:За какво си я писал тогава? Напълно излишно! Аз живея в Канада и използвам канадски доставчици на интернет. Това, което си го изброил отгоре просто не ми е нужно.
П.П. По целия свят е прието, когато се пише изцяло с главни букви да се крещи. Затова, моля, успокой тона, ако искаш да получиш адекватни отговори! :D
Главните букви съм написал за хора като теб дето недовиждат и въпреки това продължават с неадекватните си отговори.И сега пак ще напиша с главни букви дано сега да видиш:ТЕМАТА Е ЗА ХОРА ТЕХНИЧЕСКИ ЗАПОЗНАТИ,а не за хора дето нещо им е нужно.И все пак не са длъжни да отговарят.И моля те не отговаряй че така само спамиш темата.
Аватар
shany
Мнения: 143
Регистриран на: Пон Фев 26, 2018 10:53 am

Re: Интернет в Канада

Мнение от shany »

momkos написа:
Pyrelight написа:За какво си я писал тогава? Напълно излишно! Аз живея в Канада и използвам канадски доставчици на интернет. Това, което си го изброил отгоре просто не ми е нужно.
П.П. По целия свят е прието, когато се пише изцяло с главни букви да се крещи. Затова, моля, успокой тона, ако искаш да получиш адекватни отговори! :D
Главните букви съм написал за хора като теб дето недовиждат и въпреки това продължават с неадекватните си отговори.И сега пак ще напиша с главни букви дано сега да видиш:ТЕМАТА Е ЗА ХОРА ТЕХНИЧЕСКИ ЗАПОЗНАТИ,а не за хора дето нещо им е нужно.И все пак не са длъжни да отговарят.И моля те не отговаряй че така само спамиш темата.
Ти абориген ли си? Не си ли чувал за VPN, proxy ... ?
Ako идваш в Канада за да гледаш БГ Телевизия, по-добре си стой в България и си слушай чалга на воля, там можеш и да пиеш евтина бира от пластмасова бутилка, а тук такива няма.
momkos
Мнения: 11
Регистриран на: Съб Апр 14, 2018 6:14 am

Re: Интернет в Канада

Мнение от momkos »

shany написа:
momkos написа:
Pyrelight написа:За какво си я писал тогава? Напълно излишно! Аз живея в Канада и използвам канадски доставчици на интернет. Това, което си го изброил отгоре просто не ми е нужно.
П.П. По целия свят е прието, когато се пише изцяло с главни букви да се крещи. Затова, моля, успокой тона, ако искаш да получиш адекватни отговори! :D
Главните букви съм написал за хора като теб дето недовиждат и въпреки това продължават с неадекватните си отговори.И сега пак ще напиша с главни букви дано сега да видиш:ТЕМАТА Е ЗА ХОРА ТЕХНИЧЕСКИ ЗАПОЗНАТИ,а не за хора дето нещо им е нужно.И все пак не са длъжни да отговарят.И моля те не отговаряй че така само спамиш темата.
Ти абориген ли си? Не си ли чувал за VPN, proxy ... ?
Ako идваш в Канада за да гледаш БГ Телевизия, по-добре си стой в България и си слушай чалга на воля, там можеш и да пиеш евтина бира от пластмасова бутилка, а тук такива няма.
Кой говори за отиване в Канада? Написал съм въпроси,ако ще отговаряш–давай,ако не не се подигравай.И да-чувал съм за прокси,но това са други теми за разговор.Моля ви спрете се с подигравките.Дайте смислени и адекватни отговори.
Аватар
shany
Мнения: 143
Регистриран на: Пон Фев 26, 2018 10:53 am

Re: Интернет в Канада

Мнение от shany »

Смислени отговори се дават на смислени въпроси :)
Използвай търсачката на форума, Гугъл .... и ако има нещо неясно тогава попитай тук.
momkos
Мнения: 11
Регистриран на: Съб Апр 14, 2018 6:14 am

Re: Интернет в Канада

Мнение от momkos »

shany написа:Смислени отговори се дават на смислени въпроси :)
Използвай търсачката на форума, Гугъл .... и ако има нещо неясно тогава попитай тук.
Хайде ти потърси там дето си написал и ми копирай отговорите тук,понеже аз не намерих отговорите на въпросите дето съм написал.Да видим ти какво ще намериш.Става ли?
Аватар
shany
Мнения: 143
Регистриран на: Пон Фев 26, 2018 10:53 am

Re: Интернет в Канада

Мнение от shany »

Научи се ползваш комютър и чак тогава влизай в Интернет. Бръмчетнето по форуми и ФБ не означава, че имаш компютърна грамотност.
Аз не съм ти секретарка ;)
momkos
Мнения: 11
Регистриран на: Съб Апр 14, 2018 6:14 am

Re: Интернет в Канада

Мнение от momkos »

shany написа:Научи се ползваш комютър и чак тогава влизай в Интернет. Бръмчетнето по форуми и ФБ не означава, че имаш компютърна грамотност.
Аз не съм ти секретарка ;)

Ами като не си ми секретарка не ти ща съветите.И спри да спамиш в темата.
jet
Мнения: 1148
Регистриран на: Съб Окт 22, 2005 12:56 pm
Местоположение: Toronto

Re: Интернет в Канада

Мнение от jet »

Beanfield 50CAD+HST, Само, че ги няма в Кърджали

Изображение
Аватар
shany
Мнения: 143
Регистриран на: Пон Фев 26, 2018 10:53 am

Re: Интернет в Канада

Мнение от shany »

momkos, Ходи да си играеш в пясъчника на кофички, там по-лесно ще се справиш :rofl:
Публикувай отговор