Дата и час: Нед Мар 24, 2019 11:48 pm

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 31 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Апр 15, 2018 5:57 am 

Здравейте,скоро се регистрирах и понеже не съм наясно с интернета в канада имам няколко въпроса.Ще съм благодарен на технически запознатите които ми отговорят изчерпателно на въпросите:

1.Отварят ли се бг сайтове от канада и ако да-кои?
2.Как гледате бг програми през интернет-устройства,компютри или телефони?
3.Интернета филтриран ли е да се отварят определени сайтове или имате свободен достъп за целия свят?
4.Отваря ли се замунда?
5.Има ли от вас някой който гледа булсатком или ай-пи телевизия?
6.Колко струва най-евтиния интернет в канада за момента?

Предварително благодаря.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 15, 2018 8:56 am 

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Уникална глупост :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Кихни 200 кинта и ще ти дам насоки как да си отвориш е маил в абв-то

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 15, 2018 9:09 am 

ARES написа:
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Уникална глупост :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Кихни 200 кинта и ще ти дам насоки как да си отвориш е маил в абв-то

моля придържайте се към темата.трябват ми отговори,не подигравки–г–н Градинарю.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 15, 2018 9:35 am 
Аватар

momkos написа:
Здравейте,скоро се регистрирах и понеже не съм наясно с интернета в канада имам няколко въпроса.Ще съм благодарен на технически запознатите които ми отговорят изчерпателно на въпросите:

1.Отварят ли се бг сайтове от канада и ако да-кои? Koи наистина те интересуват?
2.Как гледате бг програми през интернет-устройства,компютри или телефони? Не гледаме.
3.Интернета филтриран ли е да се отварят определени сайтове или имате свободен достъп за целия свят? Какво значи "филтриран интернет"? Аз виждам това, което ме интересува.
4.Отваря ли се замунда? Какво е Замунда?
5.Има ли от вас някой който гледа булсатком или ай-пи телевизия? Не.
6.Колко струва най-евтиния интернет в канада за момента? За какво ти е да знаеш след като ти обясних, че откъм патриотизъм съм дърво?

Предварително благодаря. А аз не. Имената се пишат с главна буква на всякакъв език. Няма да ти броя правописните грешки този път - бонус за сънародници.:D

powered by черчеве-калфа Озо

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 15, 2018 9:48 am 

Pyrelight написа:
momkos написа:

1.Отварят ли се бг сайтове от канада и ако да-кои? Koи наистина те интересуват?
2.Как гледате бг програми през интернет-устройства,компютри или телефони? Не гледаме.
3.Интернета филтриран ли е да се отварят определени сайтове или имате свободен достъп за целия свят? Какво значи "филтриран интернет"? Аз виждам това, което ме интересува.
4.Отваря ли се замунда? Какво е Замунда?
5.Има ли от вас някой който гледа булсатком или ай-пи телевизия? Не.
6.Колко струва най-евтиния интернет в канада за момента? За какво ти е да знаеш след като ти обясних, че откъм патриотизъм съм дърво?

Предварително благодаря. А аз не. Имената се пишат с главна буква на всякакъв език. Няма да ти броя правописните грешки този път - бонус за сънародници.:D

Благодаря за отговора все пак въпреки че не си технически запознат.И моля следващите коментиращи да прочетат много добре темата и въпросите и ако мислят че са на технически добро ниво,тогава до отговарят на въпросите.МОЛЯ ВИ ПАК ЩЕ СЕ ПОВТОРЯ–НЕ СЪМ ПИСАЛ ТЕМАТА ЗА ДА ЧЕТА ПОДИГРАВКИ.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 15, 2018 9:54 am 
Аватар

За какво си я писал тогава? Напълно излишно! Аз живея в Канада и използвам канадски доставчици на интернет. Това, което си го изброил отгоре просто не ми е нужно.
П.П. По целия свят е прието, когато се пише изцяло с главни букви да се крещи. Затова, моля, успокой тона, ако искаш да получиш адекватни отговори! :D

powered by черчеве-калфа Озо

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 15, 2018 10:05 am 

Pyrelight написа:
За какво си я писал тогава? Напълно излишно! Аз живея в Канада и използвам канадски доставчици на интернет. Това, което си го изброил отгоре просто не ми е нужно.
П.П. По целия свят е прието, когато се пише изцяло с главни букви да се крещи. Затова, моля, успокой тона, ако искаш да получиш адекватни отговори! :D

Главните букви съм написал за хора като теб дето недовиждат и въпреки това продължават с неадекватните си отговори.И сега пак ще напиша с главни букви дано сега да видиш:ТЕМАТА Е ЗА ХОРА ТЕХНИЧЕСКИ ЗАПОЗНАТИ,а не за хора дето нещо им е нужно.И все пак не са длъжни да отговарят.И моля те не отговаряй че така само спамиш темата.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 15, 2018 10:12 am 
Аватар

momkos написа:
Pyrelight написа:

Главните букви съм написал за хора като теб дето недовиждат и въпреки това продължават с неадекватните си отговори.И сега пак ще напиша с главни букви дано сега да видиш:ТЕМАТА Е ЗА ХОРА ТЕХНИЧЕСКИ ЗАПОЗНАТИ,а не за хора дето нещо им е нужно.И все пак не са длъжни да отговарят.И моля те не отговаряй че така само спамиш темата.

Ти абориген ли си? Не си ли чувал за VPN, proxy ... ?
Ako идваш в Канада за да гледаш БГ Телевизия, по-добре си стой в България и си слушай чалга на воля, там можеш и да пиеш евтина бира от пластмасова бутилка, а тук такива няма.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 15, 2018 10:22 am 

shany написа:
momkos написа:
Pyrelight написа:

Ти абориген ли си? Не си ли чувал за VPN, proxy ... ?
Ako идваш в Канада за да гледаш БГ Телевизия, по-добре си стой в България и си слушай чалга на воля, там можеш и да пиеш евтина бира от пластмасова бутилка, а тук такива няма.

Кой говори за отиване в Канада? Написал съм въпроси,ако ще отговаряш–давай,ако не не се подигравай.И да-чувал съм за прокси,но това са други теми за разговор.Моля ви спрете се с подигравките.Дайте смислени и адекватни отговори.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 15, 2018 10:25 am 
Аватар

Смислени отговори се дават на смислени въпроси :)
Използвай търсачката на форума, Гугъл .... и ако има нещо неясно тогава попитай тук.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 15, 2018 10:33 am 

shany написа:
Смислени отговори се дават на смислени въпроси :)
Използвай търсачката на форума, Гугъл .... и ако има нещо неясно тогава попитай тук.

Хайде ти потърси там дето си написал и ми копирай отговорите тук,понеже аз не намерих отговорите на въпросите дето съм написал.Да видим ти какво ще намериш.Става ли?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 15, 2018 10:38 am 
Аватар

Научи се ползваш комютър и чак тогава влизай в Интернет. Бръмчетнето по форуми и ФБ не означава, че имаш компютърна грамотност.
Аз не съм ти секретарка ;)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 15, 2018 10:40 am 

shany написа:
Научи се ползваш комютър и чак тогава влизай в Интернет. Бръмчетнето по форуми и ФБ не означава, че имаш компютърна грамотност.
Аз не съм ти секретарка ;)

Ами като не си ми секретарка не ти ща съветите.И спри да спамиш в темата.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 15, 2018 10:47 am 

Beanfield 50CAD+HST, Само, че ги няма в Кърджали

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 15, 2018 10:47 am 
Аватар

momkos, Ходи да си играеш в пясъчника на кофички, там по-лесно ще се справиш :rofl:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 31 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]