Дата и час: Съб Яну 19, 2019 5:12 pm

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 111 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Ное 19, 2018 2:42 pm 

Три въпроса не са ми много ясни:

Кои са тези, които планират и изпълняват плана за унищожаване на европейската раса?
    Каква им е ползата от това?
    Коя всъщност е европейската раса?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 19, 2018 3:37 pm 
Аватар

speedy написа:

Кои са тези, които планират и изпълняват плана за унищожаване на европейската раса?

Европеидната раса е преобладаващата част от населението на Европа, Северна Африка, Близкия Изток и части от Централна и Южна Азия.
Към нея принадлежат и араби, бербери, евреи, египтяни, етиопци, пакистанци, афганистанци, иранци, цигани и доста индийци. :D

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 19, 2018 6:43 pm 

speedy написа:

Аз ще се опитам да обясня някои от проблемите в Европа:
Навремето си говорех с бивш карабиниери, беше станал системен администратор в организацията, за която работех.
Така, както той ги обясни нещата - в Италия идвали много африканци, албанци и араби, някои от които правят проблеми, търгуват наркотици, създават гета (заселват се в евтините квартали и местното население се изнася оттам, образува се гето, подобно на гетата в САЩ). Хващат някой без документи, той дава фалшиво име, екстрадират го, той се връща, пак го хващат, той твърди, че е с друго име (защото пак няма документи), не могат да го вкарат в затвора за рецидив, защото "името" му не е в списъка с рецидивисти, екстрадират го пак и всичко се повтаря.
И всичко това е свързано с дълги и скъпоструващи съдебни процеси, платени от данъкоплатците, през което време му се осигурява сравнително приличен живот, безплатен адвокат, медицинско обслужване, самолетни билети за обратно и т.н.
Т.е. "виновни" са различните конвенции за правата на човека, социалната система и законите в дадена държава, според неговото мнение. Истинският проблем според мен е множеството войни в Африка и близкият изток, които карат тези хора да търсят по-добър живот, но те не са квалифицирани и поради това е по-леснодостъпно и печелившо за тях да се занимават с криминална дейност. Италия има огромна морска граница, което я прави много уязвима, в средата на Средиземноморието е близка както до Африка, така и до Албания и близкият изток и е идеален начален пункт за много хора търсещи препитание и по-добър живот в Европа.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 19, 2018 9:03 pm 
Аватар

Само да припомня, че съществува идентификация по пръстови отпечатъци и тоя италиански карабинер би следвало да е чувал за това :D
Аз поне не виждам отговор на нито един от трите зададени въпроса :tmi:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 19, 2018 9:37 pm 

Ivan1007 написа:
Само да припомня, че съществува идентификация по пръстови отпечатъци и тоя италиански карабинер би следвало да е чувал за това :D
Аз поне не виждам отговор на нито един от трите зададени въпроса :tmi:

Не познавам Италианското законодателство и полицейски процедури от преди 20-тина години, но явно е имало някакви юридически причини да не става само със снимки и пръстови отпечатъци - примерно да се изискват и свидетели или нещо друго. Не случайно този карабиниер беше захвърлил фуражката и беше станал пишман системен администратор.

Отговорът на въпросите го има и той е - (1) причините обикновенно са много прости и лесно обясними; (2) в една комплексна система често има малко камъче, което "обръща колата" - някаква неясна за мен врътка, която адвокати, рецидивисти и полицаи познават, но по някакви причини не може да се промени лесно; (3) геополитическото положение често е основната причина за много исторически събития от съществено значение за дадено място или нация.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 19, 2018 9:42 pm 
Аватар

Това, което си написал според мен са отговори на други въпроси, не на тези зададени от speedy.
Мое лично мнение, което не искам да ти налагам

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 111 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]