Мистър Уандърфул влиза в политиката

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Мистър Уандърфул влиза в политиката

Мнение от miteto »

roumensp написа:
miteto написа:
ivandaman написа:
MrGeek написа:...... според ивандамановите представи. Мястото му е само и единственно в Рассия, ама не го виждам да се е запътил натам. Чудно защо? :D
Не обичам дългите и студени зими ..... ;)
What about Spain? Нема зима, говориш езика и т.н.
Той идва от подобно място. Аз на негово място щях да изчакам детето да се изучи и после обратно в Коста Рика - роднини, плажове и джунгла, може да вземе къща за разлика от тук, к’во повече ти трябва ? Американски и канадски пенсионери купуват имоти там, хора ходят на почивка, така че очевидно не е толкова зле, дори напротив, водят се по-добре от повечето държави от региона.
Коста Рика колкото и да е добре на фона на останалите, се води държава от третия свят. Бая разлика има с Испания.
Той явно има причини да се изнесе оттам, не вярвам да са му омръзнали плажовете или сафаритата в джунглата...
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Мистър Уандърфул влиза в политиката

Мнение от roumensp »

Мисля че най-вече заради детето се преместиха - по-добро образование и т.н. Като порасне нещата се променят. Друг е въпроса, че повечето родители искат да са близо до децата си и ако детето каже Канада - т’ва ще е. ;) Наши съседи се преместиха от Квебек тук, защото сина им намери работа тук, има малко дете и искат да помагат. Не е лесно да си добър родител ... :sweat:
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Мистър Уандърфул влиза в политиката

Мнение от ivandaman »

Mad-Max (or should I say Puppet Max) явно е разочаровал и "привържениците" си в Торонто.
Фейт Гоулди споделя същото което аз споделих от "фиаското" му във Ванкувър
Faith J Goldy
@FaithGoldy
Nov 15

Attended Bernier rally in Toronto last night. Everyone I spoke with was there bc of Canada’s open borders crisis.

And yet Max didn’t mention ‘immigration’ or ‘multiculturalism’ once!
What gives?!
Muh dairy nationalism isn’t enough to make you PM!

IMMIGRATION
IMMIGRATION
IMMIGRATION
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Re: Мистър Уандърфул влиза в политиката

Мнение от jovani »

ivandaman написа:Mad-Max (or should I say Puppet Max) явно е разочаровал и "привържениците" си в Торонто.
Фейт Гоулди споделя същото което аз споделих от "фиаското" му във Ванкувър
Faith J Goldy
@FaithGoldy
Nov 15

Attended Bernier rally in Toronto last night. Everyone I spoke with was there bc of Canada’s open borders crisis.

And yet Max didn’t mention ‘immigration’ or ‘multiculturalism’ once!
What gives?!
Muh dairy nationalism isn’t enough to make you PM!

IMMIGRATION
IMMIGRATION
IMMIGRATION
Защото Канада се е специализирала в имиграция. Едни идват с 10,000, а други с 10 милиона - и всички си изхарчват парите по един или друг начин, докато се установят.
Спрат ли имиграцията и сме в рецесия моментално, то и сега кретаме едва-едва, благодарение на сериозни дефицити.
Ако си мислиш, че проблемите ти се дължат на имиграцията, още не си разбрал какви големи проблеми ще имаш, ако имиграцията секне.
При рефюджитата ситуацията е друга, но това е част от рекламната политика, за да се привличат по-сериозни имигранти.
Някои печелят повече от това статукво (риъл естейт агенти, адвокати, ритейлъри, банки и пр.), други по-малко (тези, на които им се налага да се конкурират с гладни новодошли), но като цяло влизат повече пари, икономиката нараства, има повече конкуренция и по-голям избор за всички.
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
Аватар
Vedren
Мнения: 1552
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 5:15 am
Местоположение: Hull City - срещу премиера

Re: Мистър Уандърфул влиза в политиката

Мнение от Vedren »

Да живеят имигрантите. Колкото повече толкова по добре.
Пътуват напред назад между Канада и родното място. Като вземат паспорти хукват да видят Америка, Европа. Пращат пари на родители за сватби за болести за имоти.
А най хубавото от всичко че 90 % е в кеш. :D
Не ме занимават с връщане на стока, с точки, с кеш бак, с айр мили.
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Мистър Уандърфул влиза в политиката

Мнение от ivandaman »

jovani написа:
ivandaman написа:Mad-Max (or should I say Puppet Max) явно е разочаровал и "привържениците" си в Торонто.
Фейт Гоулди споделя същото което аз споделих от "фиаското" му във Ванкувър
Faith J Goldy
@FaithGoldy
Nov 15

Attended Bernier rally in Toronto last night. Everyone I spoke with was there bc of Canada’s open borders crisis.

And yet Max didn’t mention ‘immigration’ or ‘multiculturalism’ once!
What gives?!
Muh dairy nationalism isn’t enough to make you PM!

IMMIGRATION
IMMIGRATION
IMMIGRATION
Защото Канада се е специализирала в имиграция. Едни идват с 10,000, а други с 10 милиона - и всички си изхарчват парите по един или друг начин, докато се установят.
Спрат ли имиграцията и сме в рецесия моментално, то и сега кретаме едва-едва, благодарение на сериозни дефицити.
Ако си мислиш, че проблемите ти се дължат на имиграцията, още не си разбрал какви големи проблеми ще имаш, ако имиграцията секне.
При рефюджитата ситуацията е друга, но това е част от рекламната политика, за да се привличат по-сериозни имигранти.
Някои печелят повече от това статукво (риъл естейт агенти, адвокати, ритейлъри, банки и пр.), други по-малко (тези, на които им се налага да се конкурират с гладни новодошли), но като цяло влизат повече пари, икономиката нараства, има повече конкуренция и по-голям избор за всички.
Джовани разбира се че ми е пределно ясно всичко това, но това не означава че е правилно.
Първото което е Constant economic growth is unsustainable .. Sooner or later the bubble bursts (recession) and then the process starts all over again
Второ.. Да вземем Ванкувър за пример.. Според Уикипидия Между 2006 и 2016 населението на града е нараснало с около 350К.. Ако приемем че данните са приблизително верни, това е един град като Пловдив .. Всяка година около 35К увеличение (един град като Ловеч) Около 3К на месец (едно малко градче или едно голямо село) ..

Като човек който за първи път се е заселил във Ванкувър през далечната 92ра година... Аз виждам опустошителният ефект на тази деструктивна и самоубийствена политика..

"Ама Канада е голяма държава и има много място", обикновенно е аргумента на тези които подкрепят имиграцията..
Да, но новите заселници не отиват някъде в пустоша и да започват да строят села и градове а се заселват във вече готовите градове.. което увеличава задръстванията, претоварва градският транспорт, увеличава цените на наемите и жилищата, прави живота по-непосилен, но................... генерира "икономическа активност"

Според мен ако правителството иска да приема много нови имигранти и желае да потдържа икономическият растеж трябва да инвестират в нови градове.. Например в Холандия има един такъв град Almere Започват да го строят в средата на 70те години.. и почти около 90% от населението са чужденци (въпреки че Уики твърди че 59% са "native Dutch")

Ванкувър се пръска по шевовете.. Няма вече накъде да расте, инфраструктурата няма капацитет за постоянен растеж и този идиотизъм не може да продължи вечно.. Рано или късно нещо ще трябва да се промени..

Доколкото разбирам и Торонто е в подобна ситуация но поне Торонто е на равна площ и предполагм има накъде да расте. ..

Иначе относно Имиграцията аз съм пуснал цяла тема (за мултикултурализма) и тезата която защитавам е, че е неетично и неморално да се подмени коренното европейско население на Канада с население от не-европейски произход и с несъвместими със западният начин на живот култури..

Моята теория е че да се потържа здравословен баланc и социална хармония съотношението между доминиращата култура и новодошлите би трябвало да е не повече от 90/10 в най-лошият случай 85/15..

Например ако влезеш в едно училище и в един клас от 30 деца 27 са от европейски произход и 3 са от не-европейски.. Едно китайче, едно индийче и едно арабче (или негърче) да кажем.. нещата няма да изглеждат кой знае колко неприемливи.. 90% от децата са от една култура и другите 10% нямат друг избор освен да се "интегрират" до колкото могат.

Ако обаче видиш в един клас (като училището на сина ми) в който от 30 деца само едно или две са от европейски произход, това вече за мен е for all intents and purposes - ethnic cleansing

И точно това е с коео аз лично не съм съгласен
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Re: Мистър Уандърфул влиза в политиката

Мнение от jovani »

ivandaman написа:
jovani написа:
ivandaman написа:Mad-Max (or should I say Puppet Max) явно е разочаровал и "привържениците" си в Торонто.
Фейт Гоулди споделя същото което аз споделих от "фиаското" му във Ванкувър
Faith J Goldy
@FaithGoldy
Nov 15

Attended Bernier rally in Toronto last night. Everyone I spoke with was there bc of Canada’s open borders crisis.

And yet Max didn’t mention ‘immigration’ or ‘multiculturalism’ once!
What gives?!
Muh dairy nationalism isn’t enough to make you PM!

IMMIGRATION
IMMIGRATION
IMMIGRATION
Защото Канада се е специализирала в имиграция. Едни идват с 10,000, а други с 10 милиона - и всички си изхарчват парите по един или друг начин, докато се установят.
Спрат ли имиграцията и сме в рецесия моментално, то и сега кретаме едва-едва, благодарение на сериозни дефицити.
Ако си мислиш, че проблемите ти се дължат на имиграцията, още не си разбрал какви големи проблеми ще имаш, ако имиграцията секне.
При рефюджитата ситуацията е друга, но това е част от рекламната политика, за да се привличат по-сериозни имигранти.
Някои печелят повече от това статукво (риъл естейт агенти, адвокати, ритейлъри, банки и пр.), други по-малко (тези, на които им се налага да се конкурират с гладни новодошли), но като цяло влизат повече пари, икономиката нараства, има повече конкуренция и по-голям избор за всички.
Джовани разбира се че ми е пределно ясно всичко това, но това не означава че е правилно.
Първото което е Constant economic growth is unsustainable .. Sooner or later the bubble bursts (recession) and then the process starts all over again
Второ.. Да вземем Ванкувър за пример.. Според Уикипидия Между 2006 и 2016 населението на града е нараснало с около 350К.. Ако приемем че данните са приблизително верни, това е един град като Пловдив .. Всяка година около 35К увеличение (един град като Ловеч) Около 3К на месец (едно малко градче или едно голямо село) ..

Като човек който за първи път се е заселил във Ванкувър през далечната 92ра година... Аз виждам опустошителният ефект на тази деструктивна и самоубийствена политика..

"Ама Канада е голяма държава и има много място", обикновенно е аргумента на тези които подкрепят имиграцията..
Да, но новите заселници не отиват някъде в пустоша и да започват да строят села и градове а се заселват във вече готовите градове.. което увеличава задръстванията, претоварва градският транспорт, увеличава цените на наемите и жилищата, прави живота по-непосилен, но................... генерира "икономическа активност"

Според мен ако правителството иска да приема много нови имигранти и желае да потдържа икономическият растеж трябва да инвестират в нови градове.. Например в Холандия има един такъв град Almere Започват да го строят в средата на 70те години.. и почти около 90% от населението са чужденци (въпреки че Уики твърди че 59% са "native Dutch")

Ванкувър се пръска по шевовете.. Няма вече накъде да расте, инфраструктурата няма капацитет за постоянен растеж и този идиотизъм не може да продължи вечно.. Рано или късно нещо ще трябва да се промени..

Доколкото разбирам и Торонто е в подобна ситуация но поне Торонто е на равна площ и предполагм има накъде да расте. ..

Иначе относно Имиграцията аз съм пуснал цяла тема (за мултикултурализма) и тезата която защитавам е, че е неетично и неморално да се подмени коренното европейско население на Канада с население от не-европейски произход и с несъвместими със западният начин на живот култури..

Моята теория е че да се потържа здравословен баланце и социална хармония съотношението между доминиращата култура и новодошлите би трябвало да е не повече от 90/10 в най-лошият случай 85/15..

Например ако влезеш в едно училище и в един клас от 30 деца 27 са от европейски произход и 3 са от не-европейски.. Едно китайче, едно индийче и едно арабче (или негърче) да кажем.. нещата няма да изглеждат кой знае колко неприемливи.. 90% от децата са от една култура и другите 10% нямат друг избор освен да се "интегрират" до колкото могат.

Ако обаче видиш в един клас (като училището на сина ми) в който от 30 деца само едно или две са от европейски произход, това вече за мен е for all intents and purposes - ethnic cleansing

И точно това е с коео аз лично не съм съгласен
Разбирам критиката ти, и до някъде съм съгласен, особенно с инфраструктурните проблеми на големите градове. Защо не може да стане, това, което предлагаш:
1. Имигрантите от Европа не могат да запълнят "бройката", която е планирана на около 1-1.2% от населението на година. Ако можеха да я запълнят с европейци, може да си абсолютно сигурен, че щяха да го направят
2. Морални основания: ти самият имаш дете от смесен брак, така че погледнато отстрани би следвало да има по-големи шансове за интеграция в подобен "мелтинг пот". Ако твоето дете беше от тези 10% (1 от 3-те деца спрямо 30), то щеше да е в групата на аутсайдерите, за които говориш.
3. Добрата новина е, че децата са си деца, днес например изведох няколко съседски деца - едно еврейче от Аржентина, едно Иранче, моето смесено и на място се запознаха и играха с едно дете от Турция. На тях не им прави впечатление расата, говорят един език и не обръщат внимание на това кой как изглежда. Когато поотраснат - кой знае, но вероятно ще си запазят манталитета. Ако само моето или твоето дете бяха по-различни - знаеш какво щеше да се получи с "интеграцията" (справка индианците и визибъл майноритис от миналото, примери имаш и от България). Децата се възпитават в Канада и вероятно ще се "интегрират" по-добре от нас (не че аз се оплаквам, но аз съм си вълк-единак, почти без социални контакти, няма кой с какво да ми помогне, пък и не търся помощ от никого)
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Мистър Уандърфул влиза в политиката

Мнение от ivandaman »

jovani написа: 1. Имигрантите от Европа не могат да запълнят "бройката", която е планирана на около 1-1.2% от населението на година. Ако можеха да я запълнят с европейци, може да си абсолютно сигурен, че щяха да го направят
....

The system is broken then.. Няма реални причини да се води такава деструктивна политика.. Южна Корея и Япония имат един от най-ниските fertility rates пък не са отворили панически границите и да докарват третия свят да за да си "оправят" демографският "проблем"

В момента Канада е около 37 милион от които 25% (официално) не са от европейски произход.. ако не-европейската емиграция продължи в същите темпове и нищо не се промени.. след около 60 години на практика повече няма да се раждат бели деца.. Ако се вземат демографските тенденции впредвид това според това ще се случи много по рано около 2060.. Повечето от нас може и да не сме живи да сме свидетели но децата и внуците ни ще са..
jovani написа: 3. Добрата новина е, че децата са си деца, днес например изведох няколко съседски деца - едно еврейче от Аржентина, едно Иранче, моето смесено и на място се запознаха и играха с едно дете от Турция.
And you see nothing wrong with this picture? ..
jovani написа: ....... но аз съм си вълк-единак, почти без социални контакти, няма кой с какво да ми помогне, пък и не търся помощ от никого)
И аз ... по принцип .. вярвах че всеки трябва да се оправя както може НА ИНДИВИДУАЛНА основа, и в това по принцип няма нищо лошо ако нямаше целенасочено и координирано усилие да бъдем унищожени като етнос и култура..

Време е да си променим мирогледа ако искаме да оцелеем.. но всичко това което дискутираме е дълга и сложна тема и в момента не ми се задълбочава в нея че трябва да излизам.. Друг път може би, в правилната тема
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Re: Мистър Уандърфул влиза в политиката

Мнение от jovani »

Ако виждах нещо лошо, нямаше да го правя, напротив намирам го за много добра идея.

Дори съм на мнение, че в глобален мащаб би имало по-малко конфликти, ако нямаше етноси. Конфликтите се водят по политически причини, които касаят много тесен кръг от заинтересовани, но хората, които се записват доброволци на фронта им се набиват глупости от типа: "тези са различни и искат да ви изпапкат, да ви претопят етноса, културата..." и т.н. политически лозунги.

В локален план също смятам, че ще се извлекат "дивиденти". Да не говорим за възможностите, които му осигуряваме, ако решим да се преместим в някоя от най-бързо разрастващите се икономики в момента.
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Мистър Уандърфул влиза в политиката

Мнение от ivandaman »

jovani написа: Дори съм на мнение, че в глобален мащаб би имало по-малко конфликти, ако нямаше етноси. .
Джовани с цялото ми уважение към теб ..това беше right out of the globalists' handbook .... И какво предлагаш?? Да елиминираме бялата раса за да могат африканци, араби, и азиатци да живеят в мир и хармония?? :x
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Re: Мистър Уандърфул влиза в политиката

Мнение от jovani »

ivandaman написа:
jovani написа: Дори съм на мнение, че в глобален мащаб би имало по-малко конфликти, ако нямаше етноси. .
Джовани с цялото ми уважение към теб ..това беше right out of the globalists' handbook .... И какво предлагаш?? Да елиминираме бялата раса за да могат африканци, араби, и азиатци да живеят в мир и хармония?? :x
А ти какво предлагаш, да върнем динозаврите, като едни истински властелини на земята, каквито са били преди милиони години?
Или да върнем робовладелският строй?
Аз се надявам хората на земята да живеем в мир и хармония, "бялата раса" до момента е виновна за повечето злини (не че съм против "бялата раса" специално - просто така се е случило).
Генната диверсификация, освен всичко друго води до по-добра устойчивост към болести - но това е съвсем друга тема, изобщо тази работа има множество положителни страни.
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Мистър Уандърфул влиза в политиката

Мнение от Ivan1007 »

ivandaman написа:
jovani написа: Дори съм на мнение, че в глобален мащаб би имало по-малко конфликти, ако нямаше етноси. .
Джовани с цялото ми уважение към теб ..това беше right out of the globalists' handbook .... И какво предлагаш?? Да елиминираме бялата раса за да могат африканци, араби, и азиатци да живеят в мир и хармония?? :x
Ти пък какво общо имаш с бялата раса?
:D
Що си пропуснал латиносите и метисите? :tmi:
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Мистър Уандърфул влиза в политиката

Мнение от ivandaman »

jovani написа: А ти какво предлагаш, да върнем динозаврите, като едни истински властелини на земята, каквито са били преди милиони години?
Или да върнем робовладелският строй?
Аз се надявам хората на земята да живеем в мир и хармония, "бялата раса" до момента е виновна за повечето злини (не че съм против "бялата раса" специално - просто така се е случило).
Генната диверсификация, освен всичко друго води до по-добра устойчивост към болести - но това е съвсем друга тема, изобщо тази работа има множество положителни страни.
Не, аз предлагам да се запази the human biodiversity и да се прекрати целенасоченето и координирано унищожаване на европейският етнос и култура.

Аз също искам да живеем в "мир и хармония" и единственият начин това да бъде постигнато е ако всеки народ си има територия на която да се чувства сигурно и спокойно..
Ако започнем да омешваме (несъвместими) култури и раси, това всъщност унищожава автентичният и естествен мултикултурализм.

Не знам защо намесваш "Робовладелският Строй" ... Тук не става въпрос за някакъв вид "супремасизъм" а просто европейците да бъдат оставени на "спокойствие" и да не им се натрапва постоянно мултикултурализъм против тяхната воля..

А това за бялата раса че е виновна за всички злини са пълни глупости..

Единственият "положителин" ефект от "генната диверсификация" е че всеки път когато Европеец се омеши с не-европеец допринасяме за унищожаването на европейският етнос. Това е бруталната истина..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Re: Мистър Уандърфул влиза в политиката

Мнение от jovani »

ivandaman написа:
jovani написа: А ти какво предлагаш, да върнем динозаврите, като едни истински властелини на земята, каквито са били преди милиони години?
Или да върнем робовладелският строй?
Аз се надявам хората на земята да живеем в мир и хармония, "бялата раса" до момента е виновна за повечето злини (не че съм против "бялата раса" специално - просто така се е случило).
Генната диверсификация, освен всичко друго води до по-добра устойчивост към болести - но това е съвсем друга тема, изобщо тази работа има множество положителни страни.
Не, аз предлагам да се запази the human biodiversity и да се прекрати целенасоченето и координирано унищожаване на европейският етнос и култура.

Аз също искам да живеем в "мир и хармония" и единственият начин това да бъде постигнато е ако всеки народ си има територия на която да се чувства сигурно и спокойно..
Ако започнем да омешваме (несъвместими) култури и раси, това всъщност унищожава автентичният и естествен мултикултурализм.

Не знам защо намесваш "Робовладелският Строй" ... Тук не става въпрос за някакъв вид "супремасизъм" а просто европейците да бъдат оставени на "спокойствие" и да не им се натрапва постоянно мултикултурализъм против тяхната воля..

А това за бялата раса че е виновна за всички злини са пълни глупости..

Единственият "положителин" ефект от "генната диверсификация" е че всеки път когато Европеец се омеши с не-европеец допринасяме за унищожаването на европейският етнос. Това е бруталната истина..
Никой не ни "унищожава" или задължава да се смесваме, на който му харесва повече може да си остане моногамен :lol:
Какво значи несъвместими? Какво е култура? (според мен - комплект от традиции от които няма никакъв смисъл, но които може да са имали смисъл в миналото и са използвани за да сплотяват някаква група хора. Примери: народни носии, кукери, национална кухня, жертвоприношения, вуду танци и пр. - вуду танците нямат никакъв смисъл освен губене на време и да кажем повод на хората да се събират при някои Африкански племена)
Какво ви пречи на спокойствието цялата тази работа? В едно общество винаги има класи, примерно в България или Русия (които не са хомогенни) или в която и да е хомогенна държава има някакво неравенство. Дали ще има повече етноси или не това не променя нищо.
В Европа проблемът е, че източниците на емиграция са много близко и това довежда много хора с нисък ценз, което създава проблеми, в Канада поне подобни проблеми са сведени до минимум. Твоята теза е, че голяма част от пришълците са убийци и изнасилвачи, а истината е, че такива има от всяка раса.
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
Аватар
7George
Мнения: 9645
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Мистър Уандърфул влиза в политиката

Мнение от 7George »

А това за бялата раса че е виновна за всички злини са пълни глупости..
Единственият "положителин" ефект от "генната диверсификация" е че всеки път когато Европеец се омеши с не-европеец допринасяме за унищожаването на европейският етнос. Това е бруталната истина..
"Бялата раса (колко да е бяла?)" си отива по причина за ниската си раждаемост, макар и да остане нещо от нея в гените на смесените си потомци, в една или друга степен. Това ще стане, да кажем след столетия, зависи как го изчисляваме. И на хората ще им е все едно, дали са заобиколени с различни хора или не. Няма да има кой да пази границите от цветнокожи мигранти. То и сега вече не може да ги опази ефективно, било поради държавна политика, било поради бели хора с различни възгледи и интереси, приветстващи мигрантите. Каквото има да става, ще стане. Приспособявайте се.
Embrace your climate change!
Публикувай отговор