Мистър Уандърфул влиза в политиката

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Re: Мистър Уандърфул влиза в политиката

Мнение от speedy »

Три въпроса не са ми много ясни:
  • Кои са тези, които планират и изпълняват плана за унищожаване на европейската раса?
  • Каква им е ползата от това?
  • Коя всъщност е европейската раса?
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Мистър Уандърфул влиза в политиката

Мнение от Ivan1007 »

speedy написа:Три въпроса не са ми много ясни:
  • Кои са тези, които планират и изпълняват плана за унищожаване на европейската раса?
  • Каква им е ползата от това?
  • Коя всъщност е европейската раса?
Европеидната раса е преобладаващата част от населението на Европа, Северна Африка, Близкия Изток и части от Централна и Южна Азия.
Към нея принадлежат и араби, бербери, евреи, египтяни, етиопци, пакистанци, афганистанци, иранци, цигани и доста индийци. :D
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Re: Мистър Уандърфул влиза в политиката

Мнение от jovani »

speedy написа:Три въпроса не са ми много ясни:
  • Кои са тези, които планират и изпълняват плана за унищожаване на европейската раса?
  • Каква им е ползата от това?
  • Коя всъщност е европейската раса?
Аз ще се опитам да обясня някои от проблемите в Европа:
Навремето си говорех с бивш карабиниери, беше станал системен администратор в организацията, за която работех.
Така, както той ги обясни нещата - в Италия идвали много африканци, албанци и араби, някои от които правят проблеми, търгуват наркотици, създават гета (заселват се в евтините квартали и местното население се изнася оттам, образува се гето, подобно на гетата в САЩ). Хващат някой без документи, той дава фалшиво име, екстрадират го, той се връща, пак го хващат, той твърди, че е с друго име (защото пак няма документи), не могат да го вкарат в затвора за рецидив, защото "името" му не е в списъка с рецидивисти, екстрадират го пак и всичко се повтаря.
И всичко това е свързано с дълги и скъпоструващи съдебни процеси, платени от данъкоплатците, през което време му се осигурява сравнително приличен живот, безплатен адвокат, медицинско обслужване, самолетни билети за обратно и т.н.
Т.е. "виновни" са различните конвенции за правата на човека, социалната система и законите в дадена държава, според неговото мнение. Истинският проблем според мен е множеството войни в Африка и близкият изток, които карат тези хора да търсят по-добър живот, но те не са квалифицирани и поради това е по-леснодостъпно и печелившо за тях да се занимават с криминална дейност. Италия има огромна морска граница, което я прави много уязвима, в средата на Средиземноморието е близка както до Африка, така и до Албания и близкият изток и е идеален начален пункт за много хора търсещи препитание и по-добър живот в Европа.
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Мистър Уандърфул влиза в политиката

Мнение от Ivan1007 »

Само да припомня, че съществува идентификация по пръстови отпечатъци и тоя италиански карабинер би следвало да е чувал за това :D
Аз поне не виждам отговор на нито един от трите зададени въпроса :tmi:
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Re: Мистър Уандърфул влиза в политиката

Мнение от jovani »

Ivan1007 написа:Само да припомня, че съществува идентификация по пръстови отпечатъци и тоя италиански карабинер би следвало да е чувал за това :D
Аз поне не виждам отговор на нито един от трите зададени въпроса :tmi:
Не познавам Италианското законодателство и полицейски процедури от преди 20-тина години, но явно е имало някакви юридически причини да не става само със снимки и пръстови отпечатъци - примерно да се изискват и свидетели или нещо друго. Не случайно този карабиниер беше захвърлил фуражката и беше станал пишман системен администратор.

Отговорът на въпросите го има и той е - (1) причините обикновенно са много прости и лесно обясними; (2) в една комплексна система често има малко камъче, което "обръща колата" - някаква неясна за мен врътка, която адвокати, рецидивисти и полицаи познават, но по някакви причини не може да се промени лесно; (3) геополитическото положение често е основната причина за много исторически събития от съществено значение за дадено място или нация.
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Мистър Уандърфул влиза в политиката

Мнение от Ivan1007 »

Това, което си написал според мен са отговори на други въпроси, не на тези зададени от speedy.
Мое лично мнение, което не искам да ти налагам
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Публикувай отговор