Пътуване с куче Канада-България-Канада

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
Аватар
Panem et Circenses
Мнения: 580
Регистриран на: Сря Яну 20, 2016 4:01 pm

Пътуване с куче Канада-България-Канада

Мнение от Panem et Circenses »

Бих желал да попитам дали някой (или техни приятели/познати) е пътувал скоро (след 29 декември 2014 г.) с куче до България и обратно. И ако не е проблем да сподели впечатленията си, евентуални проблеми и т.н.
Датата от 29 декември 2014 г е важна защото оттогава влиза в сила ново общо законодателство за транспорт на pets от и в EU.

Благодаря предварително.
Аз се опитах да потърся из форума, но има стотици или дори хиляди коментари за едно "хапещо" канадско куче, така че се отказах, а и наистина ми трябва човек които е пътувал в последната година.
The purpose of studying economics is not to acquire a set of readymade answers to economics, but to learn how to avoid being scammed by economists and swindled by accountants (claiming to be magicians, wizards with "fiduciary duty" to serve you)
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Пътуване с куче Канада-България-Канада

Мнение от Kan_Tangra »

Хмм, до България и обратно!

С едно куче, не знам ...
Без да съм професионалист, според моето мнение ще ти трябват минимум десетина кучета и як GPS.
И храна за тях.
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Пътуване с куче Канада-България-Канада

Мнение от Павел »

Kan_Tangra написа:Хмм, до България и обратно!

С едно куче, не знам ...
Без да съм професионалист, според моето мнение ще ти трябват минимум десетина кучета и як GPS.
И храна за тях.
Айде сега обясни, с безмислиците които напляска, как помогна на питащия? Дори най-тъпото парче в България - Тиквоний, би се изказал по-смислено. И в никакъв случай да не си се пробвал да си изкарваш хляба с хумор!!!
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Публикувай отговор