Имотния балон в Канада

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
tonny
Мнения: 1268
Регистриран на: Нед Апр 14, 2013 4:40 am
Местоположение: Vancouver, BC

Re: Имотния балон в Канада

Мнение от tonny »

Наздраве боец!
:drinks:
Аватар
Panem et Circenses
Мнения: 580
Регистриран на: Сря Яну 20, 2016 4:01 pm

Re: Имотния балон в Канада

Мнение от Panem et Circenses »

"不确定性,加拿大坏,你失去了所有的钱,4444,卖,不买,不确定性,你失去了所有的钱,新民主党政府2017年,庞大的税费一分钱一分货,由CRA审计,CRA =就像你的中国太保,中国秘密警方:以50%你的钱,加拿大坏,你失去了所有的钱,卖,不买,4444,你失去了所有的钱,不确定性和巨大的新税种你付出,加拿大人疯了,风水不好,高大的树木投下影子,加拿大糟糕,20%家亏损在2016年,庞氏=加拿大,世界最糟糕的投资,你失去了所有的钱"
:devil:
"Uncertainty, Canada-bad, you lose ALL your money, 4444, sell, do NOT buy, Uncertainty, you lose ALL your money, NDP Government 2017, huge taxes YOU pay, Audit by CRA, CRA= Like your China Gestapo, China Secret Police: take 50% YOUR MONEY, Canada-bad, you lose ALL your money, sell, do not buy, 4444, you lose all your money, uncertainty, huge new taxes YOU pay, Canadians mad, bad Feng Shui, tall trees cast shadow, Canada bad, 20% House Loss in 2016, Ponzi=Canada, Worst Investment in World, You lose ALL your money "

Vancouver home sales plunge 38.8% last month, real estate board says

Home sale and listing activity dip below historical averages in October
The purpose of studying economics is not to acquire a set of readymade answers to economics, but to learn how to avoid being scammed by economists and swindled by accountants (claiming to be magicians, wizards with "fiduciary duty" to serve you)
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Имотния балон в Канада

Мнение от roumensp »

Хлебний, виждам че вече си се подготвил за дислокацията на китайчетата към Торонто. :D
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Имотния балон в Канада

Мнение от myhata II »

ей тоя "хлебар", много ви мори ! :rofl: :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Имотния балон в Канада

Мнение от roumensp »

myhata II написа:ей тоя "хлебар", много ви мори ! :rofl: :lol:
"Ние" отдавна сме си опекли работата, бълха, а сега "вие" ще се морите 'щото мъжествената ви премиерка явно не иска да последва примера на Ванкувър. ;) Кой с кеш под дюшека, кой със злато ... тепърва ще ви гледам сеира. :D
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Имотния балон в Канада

Мнение от myhata II »

roumensp написа:
myhata II написа:ей тоя "хлебар", много ви мори ! :rofl: :lol:
"Ние" отдавна сме си опекли работата, бълха, а сега "вие" ще се морите 'щото мъжествената ви премиерка явно не иска да последва примера на Ванкувър. ;) Кой с кеш под дюшека, кой със злато ... тепърва ще ви гледам сеира. :D
да ти имам проблемите румба, направо смешна работа, не разбрахте ли толкова години че в СА, НЕ се инвестира в имоти ?
:rofl:

не се ли виждаш хептен си изкукуригал, пластмасови дървета и цени ..... :rofl: :lol:
и така ще ти мине живота в стрес за цената на едно изгнило бунгало ! :D

Успех ! :y:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Имотния балон в Канада

Мнение от roumensp »

Муха, в момента пазарната цена на бунгалото е тройна на това, което дадох преди 11 години ... не че има някакво значение, защото нищо не продавам, по-скоро може да купувам в бъдеще.
А в Канада никога не съм живял под наем, никога не съм се возил на градски транспорт, никога не съм работил друго освен по специалността си, никога не е трябвало да уча, разпускам по 1 месец в Хавай всяка година и предполагам всичко това ме е стресирало адски много. :D
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Имотния балон в Канада

Мнение от myhata II »

roumensp написа:Муха, в момента пазарната цена на бунгалото е тройна на това, което дадох преди 11 години ... не че има някакво значение, защото нищо не продавам, по-скоро може да купувам в бъдеще.
А в Канада никога не съм живял под наем, никога не съм се возил на градски транспорт, никога не съм работил друго освен по специалността си, никога не е трябвало да уча, разпускам по 1 месец в Хавай всяка година и предполагам всичко това ме е стресирало адски много. :D
ми тогава румба, що непрекъснато ни занимаваш със бунгалото бе, занимавай ни със Хавай :rofl: :rofl: :D
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Имотния балон в Канада

Мнение от pumpy »

myhata II написа:
roumensp написа:
myhata II написа:ей тоя "хлебар", много ви мори ! :rofl: :lol:
"Ние" отдавна сме си опекли работата, бълха, а сега "вие" ще се морите 'щото мъжествената ви премиерка явно не иска да последва примера на Ванкувър. ;) Кой с кеш под дюшека, кой със злато ... тепърва ще ви гледам сеира. :D
да ти имам проблемите румба, направо смешна работа, не разбрахте ли толкова години че в СА, НЕ се инвестира в имоти ?
:rofl:

не се ли виждаш хептен си изкукуригал, пластмасови дървета и цени ..... :rofl: :lol:
и така ще ти мине живота в стрес за цената на едно изгнило бунгало ! :D

Успех ! :y:
Това щето чичо Гошо ли го твърди или от личен опит го казваш ?
Защото аз твърдя точно обратното и то от личен опит
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Имотния балон в Канада

Мнение от myhata II »

pumpy написа:
myhata II написа:
roumensp написа:
myhata II написа:ей тоя "хлебар", много ви мори ! :rofl: :lol:
"Ние" отдавна сме си опекли работата, бълха, а сега "вие" ще се морите 'щото мъжествената ви премиерка явно не иска да последва примера на Ванкувър. ;) Кой с кеш под дюшека, кой със злато ... тепърва ще ви гледам сеира. :D
да ти имам проблемите румба, направо смешна работа, не разбрахте ли толкова години че в СА, НЕ се инвестира в имоти ?
:rofl:

не се ли виждаш хептен си изкукуригал, пластмасови дървета и цени ..... :rofl: :lol:
и така ще ти мине живота в стрес за цената на едно изгнило бунгало ! :D

Успех ! :y:
Това щето чичо Гошо ли го твърди или от личен опит го казваш ?
Защото аз твърдя точно обратното и то от личен опит
:y:

продължавай да дерзаеш ! ;)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Имотния балон в Канада

Мнение от roumensp »

myhata II написа:
roumensp написа:Муха, в момента пазарната цена на бунгалото е тройна на това, което дадох преди 11 години ... не че има някакво значение, защото нищо не продавам, по-скоро може да купувам в бъдеще.
А в Канада никога не съм живял под наем, никога не съм се возил на градски транспорт, никога не съм работил друго освен по специалността си, никога не е трябвало да уча, разпускам по 1 месец в Хавай всяка година и предполагам всичко това ме е стресирало адски много. :D
ми тогава румба, що непрекъснато ни занимаваш със бунгалото бе, занимавай ни със Хавай :rofl: :rofl: :D
Ми аз ви занимавам ама в друга тема, тая е за бунгала в Канада.
feather
Деактивиран
Мнения: 201
Регистриран на: Нед Юли 03, 2016 10:21 am

Re: Имотния балон в Канада

Мнение от feather »

Хъм! С упражнението, което направих вчера намалих периода по изплащане на заема от 10 на 5 години.
Вече за месечната вноска дори и апартамент в Монреал не мога да си наема, заради което ми се къса направо сърцето. ;(
И луд, не луд ... смятам да направя същото в началото на следващата година. Нека ми е зле!
Ще си купя един плик с балони за парти и с огромно удоволствие ще ги изпукам всичките, защото ми харесва звука от спукването. :D
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Имотния балон в Канада

Мнение от myhata II »

feather написа:Хъм! С упражнението, което направих вчера намалих периода по изплащане на заема от 10 на 5 години.
Вече за месечната вноска дори и апартамент в Монреал не мога да си наема, заради което ми се къса направо сърцето. ;(
И луд, не луд ... смятам да направя същото в началото на следващата година. Нека ми е зле!
Ще си купя един плик с балони за парти и с огромно удоволствие ще ги изпукам всичките, защото ми харесва звука от спукването. :D

ама живееш в скапано бунгало ! :rofl: :D
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Имотния балон в Канада

Мнение от ivandaman »

Далаверите на наш кмет Григор..

_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
Panem et Circenses
Мнения: 580
Регистриран на: Сря Яну 20, 2016 4:01 pm

Re: Имотния балон в Канада

Мнение от Panem et Circenses »

Хайде юруш на къщите и апартаментите в БК:

B.C. offers interest-free loans up to $37,500 to 1st-time homebuyers
The B.C. Home Owner Mortgage and Equity Partnership program will provide a maximum of $37,500 — or up to five per cent of the purchase price — with a 25-year loan that is interest-free and payment-free for the first five years.
Хайде че къщи не останаха, а и пък канадската (и БК-ската) икономика (базирана 2/3 до 3/4 на прескъпоплатени държавни служители, финансови и застрахователни услуги и индустрията на "шелтъра") нещо забуксуваха....
The purpose of studying economics is not to acquire a set of readymade answers to economics, but to learn how to avoid being scammed by economists and swindled by accountants (claiming to be magicians, wizards with "fiduciary duty" to serve you)
Публикувай отговор