От Канада в Европа

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
tonny
Мнения: 1268
Регистриран на: Нед Апр 14, 2013 4:40 am
Местоположение: Vancouver, BC

Re: От Канада в Европа

Мнение от tonny »

Тук има грешка с 0-те или с валутата (драхми, рубли, нещо такова ми се върти). :D
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: От Канада в Европа

Мнение от newcomer »

tonny написа:
Тук има грешка с 0-те или с валутата (драхми, рубли, нещо такова ми се върти). :D
грешка няма
това са кънтри хаусите на наще ванкувърски баровци :D
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: От Канада в Европа

Мнение от roumensp »

myhata II написа:Прасе, изкараха те лъжец под тезгяха,
Не го знам аз ващо съри, ама при нас Скарбъро е много грозен квартал, има мангали и ирландци боклуци, не е добра за живеене
Аз не съм бил в Скарбъро и затова и не се изказвам неподготвен по въпроса, за разлика от някои съфорумници ...
BTW, в Съри има и фермерски район, който много ме кефи ... да карам през него и да гледам де (много е живописен), не да живея. Но фермер с чалма още не съм виждал, това не е като да въртиш геврека на таксито ... :D
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: От Канада в Европа

Мнение от myhata II »

pumpy написа:Интересно за какво да се "връщам". Определено не заради "евтините коли и ниските наеми"
Властите в Гърция твърдят, че от януари най-малко 160 хиляди бежанци са влезли в страната, 50 хиляди от тях само за последния месец.
http://news.ibox.bg/news/id_1751183009"

Сега в югоизточна Европа, утре в северозападна и тока до кога ?

Честно казано, сравнено с тези тълпи, мексиканците са цветя - религиозни, работливи като пчелички, изобщо имигрант мечта.....
Пумпъл и ти голям канаец се извъди, че взе да даваш наклон на имигрантето, а не се ли виждаш че си жив „ мексикански зъболекар” ?
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: От Канада в Европа

Мнение от roumensp »

Според мен без нелегалните мексиканци Щатите ще загинат ... кой ще им събира реколтата, поддържа озеленяването и готви по ресторантите. ;)
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: От Канада в Европа

Мнение от newcomer »

myhata II написа:
pumpy написа:Интересно за какво да се "връщам". Определено не заради "евтините коли и ниските наеми"
Властите в Гърция твърдят, че от януари най-малко 160 хиляди бежанци са влезли в страната, 50 хиляди от тях само за последния месец.
http://news.ibox.bg/news/id_1751183009"

Сега в югоизточна Европа, утре в северозападна и тока до кога ?

Честно казано, сравнено с тези тълпи, мексиканците са цветя - религиозни, работливи като пчелички, изобщо имигрант мечта.....
Пумпъл и ти голям канаец се извъди, че взе да даваш наклон на имигрантето, а не се ли виждаш че си жив „ мексикански зъболекар” ?
мексикански зъболекър на стаж в индиянския затвор в нанавут,да сме по точни
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
axinia59
Мнения: 57
Регистриран на: Чет Юли 02, 2015 1:24 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: От Канада в Европа

Мнение от axinia59 »

македонците бият бежанците ,никой не ги иска,не ги искат и българите щото си имали достатъчно цигани ...а кой да ги прибере и да им подаде ръка,кой да влезе в душата на тези хора и да изтрие сълзите на децата им ...?!???!! :devil:
def34
Мнения: 435
Регистриран на: Пет Ное 16, 2007 9:28 am
Местоположение: Toronto

Re: От Канада в Европа

Мнение от def34 »

axinia59 написа:македонците бият бежанците ,никой не ги иска,не ги искат и българите щото си имали достатъчно цигани ...а кой да ги прибере и да им подаде ръка,кой да влезе в душата на тези хора и да изтрие сълзите на децата им ...?!???!! :devil:
Какво ще кажеш да дадеш пример и да приютиш в дома си няколко "деца със сълзи на очите"?
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: От Канада в Европа

Мнение от Kan_Tangra »

tonny написа:
Тук има грешка с 0-те или с валутата (драхми, рубли, нещо такова ми се върти). :D
На втория етаж грешка няма, казал негъра!

Впрочем и във Ванкувър грешки няма!
Все още чакаме да чуем кой форумец се е сдобил с нещо недвижимо в тамошния район. Баровците, дето са от ХХ години ИТ светила, не ги броим. Говорим за простосмъртните.
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: От Канада в Европа

Мнение от myhata II »

axinia59 написа:македонците бият бежанците ,никой не ги иска,не ги искат и българите щото си имали достатъчно цигани ...а кой да ги прибере и да им подаде ръка,кой да влезе в душата на тези хора и да изтрие сълзите на децата им ...?!???!! :devil:
И „Демократична Европа” Не ги ще, що така нали бяха много хуманни и грижовни !
Всичко е толкова лицемерно че няма накъде повече
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
tonny
Мнения: 1268
Регистриран на: Нед Апр 14, 2013 4:40 am
Местоположение: Vancouver, BC

Re: От Канада в Европа

Мнение от tonny »

def34 написа:
axinia59 написа:македонците бият бежанците ,никой не ги иска,не ги искат и българите щото си имали достатъчно цигани ...а кой да ги прибере и да им подаде ръка,кой да влезе в душата на тези хора и да изтрие сълзите на децата им ...?!???!! :devil:
Какво ще кажеш да дадеш пример и да приютиш в дома си няколко "деца със сълзи на очите"?
:y:
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: От Канада в Европа

Мнение от newcomer »

Kan_Tangra написа:
tonny написа:
Тук има грешка с 0-те или с валутата (драхми, рубли, нещо такова ми се върти). :D
На втория етаж грешка няма, казал негъра!

Впрочем и във Ванкувър грешки няма!
Все още чакаме да чуем кой форумец се е сдобил с нещо недвижимо в тамошния район. Баровците, дето са от ХХ години ИТ светила, не ги броим. Говорим за простосмъртните.
няма такива
с швейцарски стандарт и канадски заплати просто няма как да стане

като утешение единственно им остава мекия климат и че зимата няма мухи
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: От Канада в Европа

Мнение от roumensp »

myhata II написа:
axinia59 написа:македонците бият бежанците ,никой не ги иска,не ги искат и българите щото си имали достатъчно цигани ...а кой да ги прибере и да им подаде ръка,кой да влезе в душата на тези хора и да изтрие сълзите на децата им ...?!???!! :devil:
И „Демократична Европа” Не ги ще, що така нали бяха много хуманни и грижовни !
Всичко е толкова лицемерно че няма накъде повече
За сметка на това "изостаналата" Турция е приела 1.75 милиона сирийски бежанци и както виждаме, още не са фалирали. От Европа най-много е приела Германия, 105 хиляди.
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: От Канада в Европа

Мнение от prace »

fighter написа:
prace написа:
В Съри не пускат без чалма!
Това са глупости.
А в Чилиуак какво? Без мокасини и няколко висящи скалпа на колана не можеш да влезеш ли?
В Съри има такива ерии, дето друго освен "White face" можеш да видиш само зад тезгяха на бензиностанцията.
Има и един лаф, че всеки сиатълски гангстер мечтаел да се пенсионира в Съри.
Тъй че Съри е толкова обширно понятие, че няма ка да генерализираш, че там живеели само чалми.
Аз не живея точно в Чилиуак щото нямам мокасини, ама цяло БС знае, че столицата на чалмите е Съри, само ти не знаеш.
А, ако нямат пари за столицата щото реал естейта е на ниво, тогава отиват в малката столица Аботсфорд, щото там е малко по-афордабъл..В Аботсфордската болница например не казват на бремените жени, какъв е полът на детето. Причината е в това, че когато са казвали на индийските бъдещи майки че ще имат момиче, нещо "случайно" се е случвало и бременноста не е продължавала.
Не, че ми пречат. Имам колеги индийци и са ОК, само да нямаш началници индийци, щото е лошо.
Муха, нашето Съри е като вашето Брамтън. Поне така съм чувала за Брамптън.
Само може би къщите в Съри са по-скъпи от Брамптън, щото нали все пак тук сме много бютифул провинция и имаме Ванкувър.
Вашето Торонто е малко по-евтино от нашият Ванкувър, нали така?
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: От Канада в Европа

Мнение от the_coach »

prace написа:
fighter написа:
prace написа:
В Съри не пускат без чалма!
Това са глупости.
А в Чилиуак какво? Без мокасини и няколко висящи скалпа на колана не можеш да влезеш ли?
В Съри има такива ерии, дето друго освен "White face" можеш да видиш само зад тезгяха на бензиностанцията.
Има и един лаф, че всеки сиатълски гангстер мечтаел да се пенсионира в Съри.
Тъй че Съри е толкова обширно понятие, че няма ка да генерализираш, че там живеели само чалми.
Аз не живея точно в Чилиуак щото нямам мокасини, ама цяло БС знае, че столицата на чалмите е Съри, само ти не знаеш.
А, ако нямат пари за столицата щото реал естейта е на ниво, тогава отиват в малката столица Аботсфорд, щото там е малко по-афордабъл..В Аботсфордската болница например не казват на бремените жени, какъв е полът на детето. Причината е в това, че когато са казвали на индийските бъдещи майки че ще имат момиче, нещо "случайно" се е случвало и бременноста не е продължавала.
Не, че ми пречат. Имам колеги индийци и са ОК, само да нямаш началници индийци, щото е лошо.
Муха, нашето Съри е като вашето Брамтън. Поне така съм чувала за Брамптън.
Само може би къщите в Съри са по-скъпи от Брамптън, щото нали все пак тук сме много бютифул провинция и имаме Ванкувър.
Вашето Торонто е малко по-евтино от нашият Ванкувър, нали така?
Е, ади сеа......
В Съри и Норт Делта са събрани най-много индийци, ама пък да казваш, че там са само индийци изобщо не е вярно :)
Публикувай отговор