Канадски простотии

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Канадски простотии

Мнение от optics »

Те хубаво говорят на нашия език, ама кой им го е писал тоя текст???

Изображение
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Канадски простотии

Мнение от Pyrelight »

Павел написа: и с твоите гени ще завърши медицина колкото ти завърши инженерство :rofl:
Дай, Боже! Значи ще завърши. :)
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Канадски простотии

Мнение от Kpetrov »

optics написа:Те хубаво говорят на нашия език, ама кой им го е писал тоя текст???

Ха, ха, ха...
Personal injury firm - специализираме в аварии, наранявания на главата и гръбначния стълб...
С други думи наемни биячи. ;)
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Канадски простотии

Мнение от Kan_Tangra »


Министъра на отбраната на Канада.

Welcome S. Harjit Singh Sajjan Canada Defence Minister - Bhai Balwant Singh Gopala President SYFB

Sikh Youth Federation Bhindranwala

Младежката организация на Сикхите посреща на летището Канадския министър на отбраната Харжит Сингх Сажан (на плакатите от видеото).
:lol: :rofl:
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Канадски простотии

Мнение от Kpetrov »

Имаме шансове и за премиер с такава "шапка".
Какъв мустак, а!
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Канадски простотии

Мнение от Pavel M »

По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Канадски простотии

Мнение от pumpy »


Така де, друго е да може да му/й се хвърли един хубав бой от баща й и всичко да си дойде на мастото. Вие, кратуни празни, не можете ли да разберете, че хората имат право да избират. Защо българските циганки може да раздат на по 14 и всички да издържат децата им, а 14 годините канадкси тинейджъри да са зависими от родителите си ? Или това не е двоен стандарт, защото циганките ви раждат от секд с мъже и това е нормално, а пък канадското е либерастко ?
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Канадски простотии

Мнение от Kan_Tangra »

Пумпи, както обикновено джендърски безмислици.

https://en.wikipedia.org/wiki/Age_of_co ... _in_Canada"

2008ма легалната възраст в Канада за възможност за решение за секс се променя от 14 на 16 години.
За справка, от едно 100 години насам, ако не и повече , в повечето нормални държави възрастта си е 14. В България е все още 14.

Значи според новия канадски закон от 2008ма, момиче на 14 не може да реши кога и как да си отвори краката,
и се брои за невменяема и не може да вземе отговорност и решение "на възрастен".
а ти ми говориш, че имала право да вземе сама решение, да си сменя пола!
Пълен абсурд!
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Канадски простотии

Мнение от Pavel M »

pumpy написа:

Така де, друго е да може да му/й се хвърли един хубав бой от баща й и всичко да си дойде на мастото. Вие, кратуни празни, не можете ли да разберете, че хората имат право да избират. Защо българските циганки може да раздат на по 14 и всички да издържат децата им, а 14 годините канадкси тинейджъри да са зависими от родителите си ? Или това не е двоен стандарт, защото циганките ви раждат от секд с мъже и това е нормално, а пък канадското е либерастко ?
аз не оспорвам правото на избор на детето,а репресивно отнетите права на родителя да нарича детето си с име което той му е дал
такова варварство относно родителя заплашван с арест и затвор даже и в най консервативните мюсюлмански общества няма
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Канадски простотии

Мнение от Ivan1007 »

Kan_Tangra написа:Пумпи, както обикновено джендърски безмислици.

https://en.wikipedia.org/wiki/Age_of_co ... _in_Canada"

2008ма легалната възраст в Канада за възможност за решение за секс се променя от 14 на 16 години.
За справка, от едно 100 години насам, ако не и повече , в повечето нормални държави възрастта си е 14. В България е все още 14.

Значи според новия канадски закон от 2008ма, момиче на 14 не може да реши кога и как да си отвори краката,
и се брои за невменяема и не може да вземе отговорност и решение "на възрастен".
а ти ми говориш, че имала право да вземе сама решение, да си сменя пола!
Пълен абсурд!
Пълен абсурд е, че пак се обаждаш да покажеш, че не знаеш какво пишеш.

in Canada, the age of consent is 16, but there are two close-in-age exemptions: sex with minors aged 14–15 is permitted if the partner is less than five years older, and sex with minors aged 12–13 is permitted if the partner is less than two years older
Между впрочем, в Испания, Белгия, Швейцария, Великобритания, Норвегия също е 16.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Канадски простотии

Мнение от pumpy »

Pavel M написа:
pumpy написа:

Така де, друго е да може да му/й се хвърли един хубав бой от баща й и всичко да си дойде на мастото. Вие, кратуни празни, не можете ли да разберете, че хората имат право да избират. Защо българските циганки може да раздат на по 14 и всички да издържат децата им, а 14 годините канадкси тинейджъри да са зависими от родителите си ? Или това не е двоен стандарт, защото циганките ви раждат от секд с мъже и това е нормално, а пък канадското е либерастко ?
аз не оспорвам правото на избор на детето,а репресивно отнетите права на родителя да нарича детето си с име което той му е дал
такова варварство относно родителя заплашван с арест и затвор даже и в най консервативните мюсюлмански общества няма
батка ти не можеш да разбереш: това, че си дал живот на някого, не ти дава правото да го подтискаш цял живот. В крайна сметка не е важно какво му се иска на бащата, а на индивида, който му се пада биологично дете, но все пак е отделен индивид и има право на избор. И бащата, както и всички останали хора са длъжни да уважават и зачитат този избор, независимо какво си мислят за него. И я пак ми кажи за мюсолманските общества и правото на избор ?
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Канадски простотии

Мнение от Pavel M »

пумпи преди да отговориш институционално помисли малко логично.
представи си следната ситуация.
синът ти в един момент решава да се определи като индивид от женски пол,т.е чувства се жена и в емоционален и в сексуален аспект което означава ,че него го привличат индивиди определящи се като мъже.това е логично защото ако имаше сексуално превличане към жени нямаше след като се е родил мъж в процеса на израстването и развитието си н да се преопредели като жена а щеше да си стои мъж
и в един момент среща синът на въпросния родител от цитираната горе статия който е роден като жена ,но в процеса на израстването и развитието си се преопределя като мъж защото такъв се чувтва и следователно от което неговите сексуални влечения са към жени
и така твоя син в случая жена среща дъщерята в случая мъж на родителя от статията.харесват се ,влюбват се и решават да си заживеят заедно и да саздадат потомство.
и какво се получава накрая,зет ти те дарява с внуче направено му от дъщеря ти.
и друг биологичен начин да се роди едно дете от двама разнополови родители няма освен като изключим първородителите на човечеството които не са заченати по полово сексуален път а са им лепили съставните части с кал докато те са ръфали ябълката
а честит ти зет :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Канадски простотии

Мнение от agent Ozo »

В крайна сметка не е важно какво му се иска на бащата, а на индивида, който му се пада биологично дете, но все пак е отделен индивид и има право на избор.
Абе не е важно каква ти се иска на теб, викаш, ама забраняваш на децата ти да споменават името на Тръмп в къщи. Това как се връзва с горното клише? :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Канадски простотии

Мнение от Kpetrov »

pumpy написа:
Pavel M написа:
pumpy написа:

Така де, друго е да може да му/й се хвърли един хубав бой от баща й и всичко да си дойде на мастото. Вие, кратуни празни, не можете ли да разберете, че хората имат право да избират. Защо българските циганки може да раздат на по 14 и всички да издържат децата им, а 14 годините канадкси тинейджъри да са зависими от родителите си ? Или това не е двоен стандарт, защото циганките ви раждат от секд с мъже и това е нормално, а пък канадското е либерастко ?
аз не оспорвам правото на избор на детето,а репресивно отнетите права на родителя да нарича детето си с име което той му е дал
такова варварство относно родителя заплашван с арест и затвор даже и в най консервативните мюсюлмански общества няма
батка ти не можеш да разбереш: това, че си дал живот на някого, не ти дава правото да го подтискаш цял живот. В крайна сметка не е важно какво му се иска на бащата, а на индивида, който му се пада биологично дете, но все пак е отделен индивид и има право на избор. И бащата, както и всички останали хора са длъжни да уважават и зачитат този избор, независимо какво си мислят за него. И я пак ми кажи за мюсолманските общества и правото на избор ?
Как така цял живот! Цели два живота.
Когато се изнесе от къщата за която не плаща и от масата на която се храни може да предавява каквито си иска претенции.
Докато не е малтретирано физически или психически не виждам проблем да те наричат с рожденото ти име и това не е тормоз. Бащата също има избор или той не е индивид?
Пумпи от сега нататък да се обръщаш към мен с "master of the universe" иначе ще те считам за нетолератен подтисник.
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Канадски простотии

Мнение от Ivan1007 »

Kpetrov написа:
pumpy написа:
Pavel M написа:
pumpy написа:

Така де, друго е да може да му/й се хвърли един хубав бой от баща й и всичко да си дойде на мастото. Вие, кратуни празни, не можете ли да разберете, че хората имат право да избират. Защо българските циганки може да раздат на по 14 и всички да издържат децата им, а 14 годините канадкси тинейджъри да са зависими от родителите си ? Или това не е двоен стандарт, защото циганките ви раждат от секд с мъже и това е нормално, а пък канадското е либерастко ?
аз не оспорвам правото на избор на детето,а репресивно отнетите права на родителя да нарича детето си с име което той му е дал
такова варварство относно родителя заплашван с арест и затвор даже и в най консервативните мюсюлмански общества няма
батка ти не можеш да разбереш: това, че си дал живот на някого, не ти дава правото да го подтискаш цял живот. В крайна сметка не е важно какво му се иска на бащата, а на индивида, който му се пада биологично дете, но все пак е отделен индивид и има право на избор. И бащата, както и всички останали хора са длъжни да уважават и зачитат този избор, независимо какво си мислят за него. И я пак ми кажи за мюсолманските общества и правото на избор ?
Как така цял живот! Цели два живота.
Когато се изнесе от къщата за която не плаща и от масата на която се храни може да предавява каквито си иска претенции.
Докато не е малтретирано физически или психически не виждам проблем да те наричат с рожденото ти име и това не е тормоз. Бащата също има избор или той не е индивид?
Пумпи от сега нататък да се обръщаш към мен с "master of the universe" иначе ще те считам за нетолератен подтисник.
Ами то е било малтретирано психически, но това трудно може да го разбере Гуньо Балкански.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Заключено