Канадски простотии

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Gringo 13
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Юни 20, 2017 8:03 pm

Re: Канадски простотии

Мнение от Gringo 13 »

Pyrelight написа:Брех! Много модерни думи измисляте в тоя Булгаристан. Ми...пикай! После с един удар 2 заека, почистваш хем посраното, хем опиканото. Ама аз бих ти препоръчал памперс за възрастни. Явно вече имаш нужда :D

Ма аз в момента пиша от Истанбулския затвор
Къв Булгаристан те гони ма Биби :lol:
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Канадски простотии

Мнение от roumensp »

Gringo 13 написа:
Pyrelight написа:Брех! Много модерни думи измисляте в тоя Булгаристан. Ми...пикай! После с един удар 2 заека, почистваш хем посраното, хем опиканото. Ама аз бих ти препоръчал памперс за възрастни. Явно вече имаш нужда :D

Ма аз в момента пиша от Истанбулския затвор
Къв Булгаристан те гони ма Биби :lol:
Що са те преместили там, станало е обърквация ? :D

Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Канадски простотии

Мнение от Pyrelight »

Малей! Вече и пандизчии ли са прописали? Тц, тц, тц! Толкова ли е паднало нивото? То от едно време си е ниско, ама сега още повече! :D
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Канадски простотии

Мнение от Павел »

Pyrelight написа:Малей! Вече и пандизчии ли са прописали? Тц, тц, тц! Толкова ли е паднало нивото? То от едно време си е ниско, ама сега още повече! :D
Събирам подписка, с помощта на модераторите да избавим единствената интелектуалка тук, като я извадим от този долнопробен клюкарник.
Съгласните да се подпишат :D
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Канадски простотии

Мнение от Pyrelight »

Защо? Какво имаш против? Самочувствието ли ти подбива? :D
Аз не съм интелектуалец, бе! Само Интелект Разбирачев, ама тук имам голяма конкуренция. :(
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Канадски простотии

Мнение от Pavel M »

Павел написа:
Pyrelight написа:Малей! Вече и пандизчии ли са прописали? Тц, тц, тц! Толкова ли е паднало нивото? То от едно време си е ниско, ама сега още повече! :D
Събирам подписка, с помощта на модераторите да избавим единствената интелектуалка тук, като я извадим от този долнопробен клюкарник.
Съгласните да се подпишат :D

изчезне ли щерьо от тук изчезвам и аз. :lol:
бройте ме против.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Канадски простотии

Мнение от roumensp »

Pavel M написа:
Павел написа:
Pyrelight написа:Малей! Вече и пандизчии ли са прописали? Тц, тц, тц! Толкова ли е паднало нивото? То от едно време си е ниско, ама сега още повече! :D
Събирам подписка, с помощта на модераторите да избавим единствената интелектуалка тук, като я извадим от този долнопробен клюкарник.
Съгласните да се подпишат :D

изчезне ли щерьо от тук изчезвам и аз. :lol:
бройте ме против.
Що го казваш това, подтикваш ни да гласуваме ЗА и с двете ръце ? :D
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Канадски простотии

Мнение от Pyrelight »

roumensp написа: Що го казваш това, подтикваш ни да гласуваме ЗА и с двете ръце ? :D
:D :y:
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Re: Канадски простотии

Мнение от speedy »

Провинциалният бюджет на Онтарио - не точно простотия, а финансово престъпление.

Провинциалното правителство слага парите, които влага в двата големи пенсионни фонда - на провинциалните служители и на учителите - в графата "активи" и представя дефицита за двойно по-малък. И това въпреки доклада на главния одитор.

Това, че правителството не може да използва тези пари, въобще не ги трогва. Време е да си ходят!
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Канадски простотии

Мнение от ivandaman »

Глейте как се харчат милиарди и не знаят за какво....

_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Канадски простотии

Мнение от Павел »

ivandaman написа:Глейте как се харчат милиарди и не знаят за какво....


Чудя се, дали според Марто Манекена е "а special kind of fucked in the head", щото нещо не взима отношение
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Канадски простотии

Мнение от roumensp »

Павел написа:Чудя се, дали според Марто Манекена е "а special kind of fucked in the head", щото нещо не взима отношение
Според мен е, но като има избори се укривате като мушмороци и не гласувате. :D
Неслучайно канадските борсови индекси са гола вода в сравнение с американските в последните 2 години.
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Канадски простотии

Мнение от ivandaman »

_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Канадски простотии

Мнение от prace »

ivandaman написа:Oh Canada... So tolerant


Everybody should aspire to grow up and be a GAY icon
Абе, Иване...Къде го намери това? Да не го дават вместо Лека нощ деца в Канада вече?
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Канадски простотии

Мнение от ivandaman »

prace написа: Абе, Иване...Къде го намери това? ...
В Канада, не е нужно да "търсиш" подобни гнусотии. Те те намират теб. Те са на всяка крачка, от екрана, по улиците, по вестниците, по новините.. Няма ден да не чуеш нещо за онеправданите перверзници на които все не им достигат правата.....

Миналата седмица например развяха педерасткият флаг пред сити хол защото обявиха 2018 The Year of the queer



Пред BCIT (British Columbia Institute of Technology) боядисаха пешеходните пътеки с цветове на дъгата (които извратеняците най-нагло откраднаха от децата)

"

Това е "технологичен" институт не някакъв SJW indoctrination center .. но за либерастите нищо не е off limit .. Пак в съшият институт миналият месец имаше

International Day Against Homophobia, Transphobia and Biphobia – May 17th, 2018

Днес чух по новините че Ванкувър официално забранява "Conversion Therapy" и за родителите де факто става нелегално да потърсят психиатрична помощ ако децата им (недай Боже) вземат да страдат от джендър дисфория, в следствие на гнусната пропаганда с която (вече) започват да промиват мозъците им от ранна възраст.



Всичките тези гадости са по-извратена версия на "Дикататурата на Пролетариата" .. Сега де факто е
"Диктатурата на извратеняците и перверзниците" , което поне според мен е по-гадно... защото при онази диктатура поне не посегнаха на семейството (каот институция) и децата..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Заключено