Русия въведе санкции срещу 13 висши канадски политици

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Mielle
Мнения: 1318
Регистриран на: Съб Фев 01, 2014 7:32 am

Русия въведе санкции срещу 13 висши канадски политици

Мнение от Mielle »

Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Русия въведе санкции срещу 13 висши канадски политици

Мнение от Bistra »

Сериозно - несериозно, какво значение има? Те и без това нямат нужда никой да ги посещава...Сила са! Демек са си самодостатъчни. :lol:
Най-добре е да затворят границите и за влизане, и за излизане. Току виж им избягал още някой. :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Mielle
Мнения: 1318
Регистриран на: Съб Фев 01, 2014 7:32 am

Re: Русия въведе санкции срещу 13 висши канадски политици

Мнение от Mielle »

Ами има значение,защото тук където съм се говори сериозно за присвояване на зони,следваща голяма хапка Аляска и сриване на икономиката на Канада.
Не са мои думи това.А политически коментатори и анализатори.
Играта вече не е компютърна,уви!А реална.
Иначе аз съм ЗА да отрежат квотата на руснаците.Ама няма да е демократично,нали?
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Русия въведе санкции срещу 13 висши канадски политици

Мнение от Bistra »

А, защо, бе? Аз пък съм за разширяване квотата за Русия. Като искат хората нека се спасяват. Защо да ги ограничават? Канада не е Крим все пак. Е, и в Кебек може да заповядат. Северните територии имат нужда от работна ръка издържлива на студ. Полинчето ще ги научи на френски номера. :lol:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Русия въведе санкции срещу 13 висши канадски политици

Мнение от Павел »

Mielle написа:Ами има значение,защото тук където съм се говори сериозно за присвояване на зони,следваща голяма хапка Аляска и сриване на икономиката на Канада.
Не са мои думи това.А политически коментатори и анализатори.
Играта вече не е компютърна,уви!А реална.
Иначе аз съм ЗА да отрежат квотата на руснаците.Ама няма да е демократично,нали?
Там където си, трябва да е Шаранленд.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Mielle
Мнения: 1318
Регистриран на: Съб Фев 01, 2014 7:32 am

Re: Русия въведе санкции срещу 13 висши канадски политици

Мнение от Mielle »

И защо така мислиш?
То като се зачете пък човек в коментарите при вас на 100%-овите канадци,хората подкрепят на 100% предприетите санкции срещу политиците ви.Казват,че са си го заслужили!Нали знаеш?Където си ТИ,такива и хората около теб!
Хайде наздраве!
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Русия въведе санкции срещу 13 висши канадски политици

Мнение от ablood »

Mielle написа:Нали знаеш?Където си ТИ,такива и хората около теб!
Хайде наздраве!
Тази бабина поговорка не я бях чувал.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Mielle
Мнения: 1318
Регистриран на: Съб Фев 01, 2014 7:32 am

Re: Русия въведе санкции срещу 13 висши канадски политици

Мнение от Mielle »

Ами баба ми не е сред живите за да ми каже.
Но няма как някой да дава оценка за някой друг като конкретни думи са извадени от пресата.
И няма как този някой да е доволен след като собствената му страна в момента е "облъчена" доста успешно ,че враг номер 1 е Европа,САЩ и Канада.А страната в която пребивава също да е на мнение,че собствените и политици си го търсят и който тръгвал срещу Русия се е "самозабравил" извадено от коментарите при вас.
И вкрайна сметка ти подкрепяш подобни действия срещу политиците ви,за които най-вероятно сте и гласували или си против тях?
Ето още една статия за "забава" :
http://www.cbc.ca/news/canada/manitoba/ ... -1.2579310"
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Русия въведе санкции срещу 13 висши канадски политици

Мнение от Bistra »

Точно така! И аз подкрепям. :y: :rock: Муха, спирай водката, че те чака баннн и депортиране, с отнемане на канадското гражданство, разбира се. Аре бе, няма ли да си ходиш? Нали "твоите" са на власт? :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Русия въведе санкции срещу 13 висши канадски политици

Мнение от IRA »

Mielle написа:Ами има значение,защото тук където съм се говори сериозно за присвояване на зони,следваща голяма хапка Аляска и сриване на икономиката на Канада.
Не са мои думи това.А политически коментатори и анализатори.
Играта вече не е компютърна,уви!А реална.
Иначе аз съм ЗА да отрежат квотата на руснаците.Ама няма да е демократично,нали?
Сега е момента да обясниш какво е общото между Аляска и Канада.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
7George
Мнения: 9659
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Русия въведе санкции срещу 13 висши канадски политици

Мнение от 7George »

Russia bans entry to 13 Canadian lawmakers and officials in spat over Ukraine
Тъкмо - по-малко да пътуват и да трошат държавни пари.. :y:
Embrace your climate change!
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Русия въведе санкции срещу 13 висши канадски политици

Мнение от optics »

Под статията в дир беге има интересни коментари. Единият (който се повтаря впрочем) е че канадските политици ще си го преместят в другия крачол.
Другия коментар е по-практически - Тази "размяна на любезности" всъщност означавала че светът е приел анексирането на Крим, което всъщност било добре за всички щото инак става тегаво.
Удивително е обаче колко много про-руски коментари има по такива сайтове. За слявянството, за това че София е бомбардирана навремето от съюзниците, за това как Аляска си била руска и рано или късно щели да "си" я вземат. Че си спомних за един колега дето коментираше щял ли царя да "си" вземе земите. Не може, вика да си вземеш нещо дето не е твое. А да - там видите ли местните инуити пишели на кирилица и били правослявни - това било руското културно наследство. Идилия :headbang:
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Русия въведе санкции срещу 13 висши канадски политици

Мнение от MrGeek »

Mielle написа:Ами има значение,защото тук където съм се говори сериозно за присвояване на зони,следваща голяма хапка Аляска и сриване на икономиката на Канада.
Не са мои думи това.А политически коментатори и анализатори.
Въпросният "анализатор", който е казал тези уникални глупости за Аляска, може спокойно да отиде и да си поиска обратно парите от този, който го е учил на "политически анализи". :D :rofl:


Иначе аз съм изключително доволен от правителството на Харпър, чиято позиция ясно се отразява в този коментар:
Harper has emerged as perhaps the most hawkish of the G7 leaders in his push for sanctions against Putin and will brief his colleagues on his brief Ukrainian visit at their meeting.
Кризата в Украйна е голям шанс за Канада. В момента Харпър има пълното основание да се надява на скорошен успех и да осъществява възможно най-голям натиск върху заблудения Обама относно всички отлагани съвместни проекти до този момент и най-вече "Keystone XL". На практика Обама вече няма накъде да мърда и да се уповава на разни "зелени" опоненти на подобни проекти. Това е шансът на Канада в развилата се нова геополитическа ситуация и се радвам, че Харпър здраво е подхванал играта още от самото начало. :y: :rock:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Mielle
Мнения: 1318
Регистриран на: Съб Фев 01, 2014 7:32 am

Re: Русия въведе санкции срещу 13 висши канадски политици

Мнение от Mielle »

IRA Идея нямам от какво естетство задаваш този въпрос: Сега е момента да обясниш какво е общото между Аляска и Канада. Отговор:Аляска граничи на изток с Британска Колумбия.Но ако ти се струва по-лесно дай да мислим,че наистина няма нищо общо :)
MrGeek съгласен съм като цяло,обаче единственият проблем би бил ако Г-на и компания се решът на стъпка запориране на банковите сметки на руските олигарси,което между другото се спряга и в Европа като евентуална мярка,защото тогава става наистина напрегнато.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Русия въведе санкции срещу 13 висши канадски политици

Мнение от Koko »

Mielle написа:Ами има значение,защото тук където съм се говори сериозно за присвояване на зони,следваща голяма хапка Аляска и сриване на икономиката на Канада.
Не са мои думи това.А политически коментатори и анализатори.
Играта вече не е компютърна,уви!А реална.
Иначе аз съм ЗА да отрежат квотата на руснаците.Ама няма да е демократично,нали?
Дали Путин би тръгнал на истинска война с американците било то и за Аляска? Колкото и голяма сила да са, такава конвенционална война не биха могли да спечелят.
Мен повече ме притеснява да не реши да възстановява СССР в буквалния смисъл на думата, а и да се сети че България е била почти 16-та република на Съюза. Да не осъмне България някой ден и да установи че големия брат й е дошъл на гости, ама на верижни машини.

А защо трябва да се срива икономиката на Канада?
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Публикувай отговор