Русия въведе санкции срещу 13 висши канадски политици

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Русия въведе санкции срещу 13 висши канадски политици

Мнение от Bistra »

Mielle написа:Не .Това не съм.Сега го чета.Мерси!
Ами тогава само cross fingers ,че започва новата учебна година,а както и ти знаеш на континента се завръщат нигерийските студенти пък тук девойките са им страшни почитатели :lol:
Брех, при толкова мургави сънародници да си внасяте вносни любовници. Бива ли така?!
Ама то това от соца е още останало...Щом е чужденец, значи в масло и мед е къпан...Роден ли е, значи е мангал с мангал. :lol: А то мен ако ме питаш по-светлия цвят е по-секси...Направо на латину го докарва. :rofl: :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
спиро
Мнения: 985
Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 2:13 pm

Re: Русия въведе санкции срещу 13 висши канадски политици

Мнение от спиро »

Вирусът Ебола мутира бързо


Откритията, описани в сп. "Сайънс" показват, че вирусът мутира бързо и по начини, които могат да повлияят върху настоящата диагностика и бъдещите ваксини и лечения..........Публикацията се появява непосредствено след предупреждението на Световната здравна организация (СЗО), че епидемията продължава да набира скорост, заразените могат да надхвърлят 20 000 души, а инфекцията да се разпространи в повече страни.
егото е нетърпеливо, защото знае, че времето му е ограничено. комунизмът е търпелив, защото знае, че е вечен.
венсеремос, другари!
Публикувай отговор