Какво шмърка нашият мил кмет? Предположения?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Re: Какво шмърка нашият мил кмет? Предположения?

Мнение от grozdan »

roumensp написа:Човек, взимащ наркотици отвреме-навреме, например кокаин или екстази на някое парти, все още не е наркоман. Както и не всеки, който пие е алкохолик.
Ако човек не може да бъде дискримиран заради сексуалната си ориентация, то не би трябвало да бъде дискримиран и заради това какво пие или поема в извънработно време, освен ако това не вреди на работата му.
Виж, ако почнат да искат кръвен тест преди да можеш да представиш кандидатурата си за кмет или депутат, положението ще е друго, но поне засега не е така и затова не виждам някакво особено основание някой да му иска оставката на подобна база.
И аз съм съгласен. Не го знам какъв е торонтовския кмет, но много фалшива ми се струва работата. Вярно или не, факта е, че репутацията му е накърнена.
Аз ако утре се надрусам или напия като прасе и ме снимат, вероятно няма да ме изгонят от работа. Но със сигурност ще си променят отношението към мен.
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
Аватар
AsicsFan
Мнения: 229
Регистриран на: Пет Май 22, 2009 11:50 am
Местоположение: Хасково, България

Re: Какво шмърка нашият мил кмет? Предположения?

Мнение от AsicsFan »

Ако трябва да говорим сериозно, тук никой не го обича. Проблемите като кмет да не го харесват са няколко. Не съм запознат със всичко, но местните казаха че преди е бил кмет на градче в ГТА и там средно си е гледал работата, обаче винаги открито е бил против самото Торонто и било ясно че няма да се грижи (това преди да го изберат).

Иначе за самия него, знае се че пие повечко - това доказано щото наскоро го бяха помолили да си тръгне от някакъв престижен военен бал - появил се яко пиян. Имаше и снимки този път. Някаква наскоро искаше да го съди че бил се напил и и бил налитал нещо. Мен затова не ме учудва да си е взимал и друго нещо.

Много ясно че ако се напиеш 1-2 пъти не си алкохолик, нито ако си вземеш нещо няколко пъти не си наркоман - трябва си пристрастяване за тая работа. Та мойто мнение е не е важно какво е взимал и че е взимал изобщо а че не излезна още същия ден да си каже. 1 седмица е направо смешно. Бягане от отговорност.

Това че така се усира напоследък говори 2 неща - 1) абсолютно незряло поведение по принцип 2) вероятно много лични проблеми. Той с едно елементарно нещо не се справи за което ми беше смешен още от начало - като го избраха го подтикнаха да отслабне, уж прави диета, свали малко и беше до там. Е ти ако с нещо толкова елементарно не може да се справиш, какво остава за цял град. Не казват че отслабването е лесно а че принципа е елементарен, оттам насетне е въпрос на личностна сила и да нямаш неща като семейни проблеми които да пречат. При него явно ги има.

Освен това поведението не му е особено зряло, някво голямо бебе е тоя. Брат му ходи след него горкия да чисти ачканото, ма тоя път и той не успя.

Ако си правиш нещо прави си го да не те разбират. Ако пък не е законно - съвсем. В тая връзка мярках някъде че искали да легализират марихуаната тука, ма не се знае докъде са. У нас нали имаше нещо такова че ако имаш само една доза и се счита "лична употреба" и по закон уж може да минеш метър, само дето в действителност чух че куките си биели ако хванат. За кмет обаче няма извинение.

А в щатите не се учудвам да погват за щяло и нещяло. Особено в байбъл белта съм чувал че живеят бая зомбирани - разказ от местен изнесъл се оттам.
Winners train, losers complain.
Sofia=>Toronto 2010-07-28
Citizenship 2014-11-13
Toronto=>Sofia 2021-04-28 (Завърнал се)
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Re: Какво шмърка нашият мил кмет? Предположения?

Мнение от Omega3 »

AsicsFan,

добьр алализ на ситуацията си направил подкрепен с факти.

Мда, явно кмета се е самозабравил тотално. Представям си, кметьт на един от най-големите градове в света залитайки и заваляйки като говори на публично място. Смешно и трагично в сьщото време.

А ако се вярва на пресата, направо смьрди яко около този кмет.

Явно е доста уязвим вече и по край тези скандали, сьмнявам се да има време да работи за хората които представлява и да взима решeния само в тяхна полза. Всеки нормален индивид би си подал оставката в подобна ситуатия, само и само да не вреди.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Какво шмърка нашият мил кмет? Предположения?

Мнение от myhata II »

Omega3 написа:AsicsFan,

добьр алализ на ситуацията си направил подкрепен с факти.
Анализа е страшен-копиран от местната медия зад която стоят финансови интереси !
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Re: Какво шмърка нашият мил кмет? Предположения?

Мнение от Omega3 »

myhata II написа:
Omega3 написа:AsicsFan,

добьр алализ на ситуацията си направил подкрепен с факти.
Анализа е страшен-копиран от местната медия зад която стоят финансови интереси !
Каквито и интереси да има, кметьт на Торонто се появявал пиян на публични места. Жалка работа за човек с такава позиция.

А като видях и поведението му след това с шмьркането, май и там не е много чист. Иначе не виждам как още не е завел дела за милиони за опетняване на репутация. Знае си той какво си знае. Все пак още не е кьсно де, три години е давността.

Ти да си видял досега някой шеф на мафията да дава под сьд вестници, че пишът за тях че са мафиоти или престьпници без никога преди това да са били осьдени???
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Какво шмърка нашият мил кмет? Предположения?

Мнение от myhata II »

Днес 17 Юни си пуснах телевизора и водещата новина е
Кмета на Монтреал арестуван тази сутрин в дома си :D :lol:
И кво излезна сега единия ужким шмъркал а другия хващат,явно в Монтреал са по корумпирани ;) :D
Сега е ред на ванкувърския началник ;)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Какво шмърка нашият мил кмет? Предположения?

Мнение от IRA »

На нас тия неща не ни правят впечетление вече :rofl: , то си ежедневие.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Какво шмърка нашият мил кмет? Предположения?

Мнение от myhata II »

Нашия кмет ,все повече почва да ме кефи,вече ще гласувам с 2 ръце за него !!!! :rock: :y: :y: :y:
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

http://www.theglobeandmail.com/news/tor ... e15263319/"

Докато олигофрените политици се обясняват като плазмодии,колко тъжен ден бил днешния ден за Торонто и очакваха нашия Велик кмет да си подаде оставката,той им го натири и твърдо им заяви че няма да се отказва от кметското кресло !
Браво Роби,ние сме с теб,натрии им носа на транспортната мафия ! :rock: :y:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: Какво шмърка нашият мил кмет? Предположения?

Мнение от Rall »

Мухи гласуват за наркомани... :x
Dead Eyes See No Future
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Re: Какво шмърка нашият мил кмет? Предположения?

Мнение от anxeli »

Тоя кмет, все се чудя за какво му е това кметуване? Пари си има, слава не ще явно :lol:, разкостват го журналисти, сноби разни и който го хване, пълна истерия го гони от много време, той още се натиска? Какво ти плаща този начин на живот и тази излагация? Ако трябва да се друсаш и да се напиваш до ступор за да се успокоиш защото някой те нарекъл тлъст а друг те кара да си вървиш, какъв е смисъла ?
Циганите - на Сатурн !
umeiko
Мнения: 466
Регистриран на: Чет Авг 09, 2012 8:52 pm

Re: Какво шмърка нашият мил кмет? Предположения?

Мнение от umeiko »

Бе то и онова бабе от мисисагата да го питаш кво прави че още кметува, хем е с двата крака вече в гроба, ама на, явно сладка е властта, и парите, и положението, и живота, и вселената и всичко останало :rofl:
Аватар
mortigur
Мнения: 1050
Регистриран на: Чет Апр 07, 2011 11:32 am
Местоположение: Jazan, Jazan Governorate, Saudi Arabia
Обратна връзка:

Re: Какво шмърка нашият мил кмет? Предположения?

Мнение от mortigur »

miteto написа:
mortigur написа:А иначе е ясно че е ползвал някакъв крак ли какви са там гадости.
Аз не разбрах от какво стана ясно чак в Албърта че е шмъркал нещо? Ти чувал ли си я тая приказка като кажат, че сестра ти е еди-си-ква иди после доказвай че нямаш сестра? Некви там били показали видео на едни други дето твърдят че това е кмета. Ами пуснете видеото и всеки ще прецени кой е сниман, пък и тъкмо по-лесно ще го свалите тоя кмет?
E сега стана ли ясно?
Taxation is theft.
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Re: Какво шмърка нашият мил кмет? Предположения?

Мнение от ivanko13 »

Изображение
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Аватар
7George
Мнения: 9658
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Какво шмърка нашият мил кмет? Предположения?

Мнение от 7George »

Тоя кмет ми става все по-симпатичен! Що да не разпусне понякога, алкохола и цигарите да не би да са по-безобидни. И не държи в ръцете си куфарчето с ядрените бутони, нали.. Типичен опит за натопяване и очерняне.
Embrace your climate change!
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Re: Какво шмърка нашият мил кмет? Предположения?

Мнение от ivanko13 »

Човекът спести милиони на данъкоплатците и не се е забъркал в далавери ама това не е в услуга на местните гьонсурати дето го разкарват сега по медиите по цял свят...
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Публикувай отговор