Eдни малки пласмасови неща...

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: Eдни малки пласмасови неща...

Мнение от klisurov »

mortigur написа:Просто ще ги изхвърля.
[b][color=#FF0000]ТУК[/color][/b] написа: ... Your key tag number changes every year to ensure that confidentiality is maintained...
Май ще се наложи да направиш нещо повече от това просто да ги изхвърлиш ... или ще трябва да ги изхвърляш всяка година.
Успях!
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Eдни малки пласмасови неща...

Мнение от Bistra »

Я, виж ти какви неща имало! Не знаех. На мен не са ми изпращали нищо.Това за всички провинции ли е валидно?
Би било полезно, ако ти върнат оригиналните ключове, защото с тия нови системи срещу кражба предполагам изработката на нови струва скъпо. :y:
Само се чудя не може ли и крадец намерил ключовете, и по някакъв начин докопал се до адреса ти, да дойде и безпроблемно да подкара колата ти? :?:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: Eдни малки пласмасови неща...

Мнение от klisurov »

Bistra написа:Я, виж ти какви неща имало! Не знаех. На мен не са ми изпращали нищо.Това за всички провинции ли е валидно?
Би било полезно, ако ти върнат оригиналните ключове, защото с тия нови системи срещу кражба предполагам изработката на нови струва скъпо. :y:
Само се чудя не може ли и крадец намерил ключовете, и по някакъв начин докопал се до адреса ти, да дойде и безпроблемно да подкара колата ти? :?:
Чети, бе Бистре, чети, нали и с английския се справяш.
На сайта си е описано какво се случва, като си загубиш ключовете, и най-вече, ако някой ги намери и ако този някой направи това, което се очаква от него.

За QUEBEC датите да ти изпратя тага/таговете са според пощенския ти код:
G February 7
H February 14
J February 22

Успех!
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Аватар
mortigur
Мнения: 1050
Регистриран на: Чет Апр 07, 2011 11:32 am
Местоположение: Jazan, Jazan Governorate, Saudi Arabia
Обратна връзка:

Re: Eдни малки пласмасови неща...

Мнение от mortigur »

klisurov написа:
mortigur написа:Просто ще ги изхвърля.
[b][color=#FF0000]ТУК[/color][/b] написа: ... Your key tag number changes every year to ensure that confidentiality is maintained...
Май ще се наложи да направиш нещо повече от това просто да ги изхвърлиш ... или ще трябва да ги изхвърляш всяка година.
Успях!
И какво сега, всяка година ще ми пращат тия боклуци ли?
Taxation is theft.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Eдни малки пласмасови неща...

Мнение от Bistra »

klisurov написа:Чети, бе Бистре, чети, нали и с английския се справяш.
Нямам време сега - довечера. Благодаря! :)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
John Smith
Мнения: 911
Регистриран на: Съб Окт 16, 2010 9:19 am
Местоположение: GTA

Re: Eдни малки пласмасови неща...

Мнение от John Smith »

mortigur написа:И какво сега, всяка година ще ми пращат тия боклуци ли?
Вече не само ти, но и аз съжалявам, че си в Канада. Да си беше останал на село, по-добре. :fubar:
Wise men don't need advice. Fools won't take it.
Аватар
mortigur
Мнения: 1050
Регистриран на: Чет Апр 07, 2011 11:32 am
Местоположение: Jazan, Jazan Governorate, Saudi Arabia
Обратна връзка:

Re: Eдни малки пласмасови неща...

Мнение от mortigur »

John Smith написа:
mortigur написа:И какво сега, всяка година ще ми пращат тия боклуци ли?
Вече не само ти, но и аз съжалявам, че си в Канада. Да си беше останал на село, по-добре. :fubar:
Ми то по голямо село от канада има ли?
Е и това ако не е заяждане вече? :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Taxation is theft.
Аватар
John Smith
Мнения: 911
Регистриран на: Съб Окт 16, 2010 9:19 am
Местоположение: GTA

Re: Eдни малки пласмасови неща...

Мнение от John Smith »

Изглежда във ваше село не сте имали и училище. Като не ти харесва Канада, чувствай се свободен да се изнесеш. Нещо спира ли те? :fubar:
Wise men don't need advice. Fools won't take it.
Аватар
mortigur
Мнения: 1050
Регистриран на: Чет Апр 07, 2011 11:32 am
Местоположение: Jazan, Jazan Governorate, Saudi Arabia
Обратна връзка:

Re: Eдни малки пласмасови неща...

Мнение от mortigur »

John Smith написа:Изглежда във ваше село не сте имали и училище. Като не ти харесва Канада, чувствай се свободен да се изнесеш. Нещо спира ли те? :fubar:
Ти ли ми даваш разрешение да се изнеса? Благодаря считай че щом е от теб веднага ще го направя. Спират ме няколко малки фактора, но твоето разрешение беше от голяма полза за бъдещето ми развитие :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Taxation is theft.
Аватар
John Smith
Мнения: 911
Регистриран на: Съб Окт 16, 2010 9:19 am
Местоположение: GTA

Re: Eдни малки пласмасови неща...

Мнение от John Smith »

Давам ти препоръка. Щом не ти харесва, няма какво да се мъчиш. Ето на, някакви боклуци са ти изпратили даже, някаква благотворителна организация в помощ на инвалиди... идиоти. Че отгоре на всичко и безплатно. Как издържаш, не знам...

Има типове хора, на които губиш желание да помогнеш с каквото и да било. Някои са просто ограничени в мисленето, други са досадно нахални, трети са дразнещо неграмотни, а най-често е комбинация от трите. Ти не си изключение. Оправяй се както знаеш.
Wise men don't need advice. Fools won't take it.
Аватар
mortigur
Мнения: 1050
Регистриран на: Чет Апр 07, 2011 11:32 am
Местоположение: Jazan, Jazan Governorate, Saudi Arabia
Обратна връзка:

Re: Eдни малки пласмасови неща...

Мнение от mortigur »

Да съм казал, че съм изключение. Ама въпроса на темата беше за какво са тия боклуци, нали. Ти си човека дето ми направи психоанализа и ме изкара съвкупност от кретен, глупак и неграмотник. Освен това ме прати обратно в България. За което ти благодаря де. Винаги съм си мечтал за твоето висше благоволение..... :clap: :clap: :clap: :clap: :lol: :lol: :lol:
Taxation is theft.
jess
Мнения: 195
Регистриран на: Вто Май 02, 2006 12:15 pm
Местоположение: canada

Re: Eдни малки пласмасови неща...

Мнение от jess »

John Smith написа:Давам ти препоръка. Щом не ти харесва, няма какво да се мъчиш. Ето на, някакви боклуци са ти изпратили даже, някаква благотворителна организация в помощ на инвалиди... идиоти. Че отгоре на всичко и безплатно. Как издържаш, не знам...

Има типове хора, на които губиш желание да помогнеш с каквото и да било. Някои са просто ограничени в мисленето, други са досадно нахални, трети са дразнещо неграмотни, а най-често е комбинация от трите. Ти не си изключение. Оправяй се както знаеш.
:y:
Аватар
John Smith
Мнения: 911
Регистриран на: Съб Окт 16, 2010 9:19 am
Местоположение: GTA

Re: Eдни малки пласмасови неща...

Мнение от John Smith »

mortigur написа:Ама въпроса на темата беше за какво са тия боклуци, нали...
Преди да изкажеш някаква поредна глупост, прочети от къде идват тези "боклуци" и с какво се занимава организацията. Моли се да не ти се налага никога да разбираш за тази организация по друг повод. Ако $20 са много пари за теб, започва да се изяснява защо съжаляваш, че си в Канада. Но можеш да им пратиш $2, за идеята, че Канада да не съжалява, че си тук.

http://www.waramps.ca/about/home.html"

Няма нужда повече да ме убеждаваш, че боклуци има всякакви по Канада. Още първата страница ми даде някаква представа за нещата.
Wise men don't need advice. Fools won't take it.
Аватар
mortigur
Мнения: 1050
Регистриран на: Чет Апр 07, 2011 11:32 am
Местоположение: Jazan, Jazan Governorate, Saudi Arabia
Обратна връзка:

Re: Eдни малки пласмасови неща...

Мнение от mortigur »

20 кинта за такива глупости няма да дам, независимо малко или много са за мен. Няма и да чета сайта им защото нямам интерес. Въпроса ми беше за какво са тия етикетчета, ти ме нападна че съм кретен. Естественно продължаваш, което явно говори за дълбоки ментални увреждания. Нямам нищо на против, предполагам че следващия път ще ми пожелаеш да осакатея за да разчитам на тази организация. Както си тръгнал това е следващия етап в изцепките ти в тая тема.

Лошо няма продължавай в същия дух, купона е пълен с теб.... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Taxation is theft.
Аватар
John Smith
Мнения: 911
Регистриран на: Съб Окт 16, 2010 9:19 am
Местоположение: GTA

Re: Eдни малки пласмасови неща...

Мнение от John Smith »

А, не. Изхвърлих кошчето вече.
Wise men don't need advice. Fools won't take it.
Заключено