Торонто - на църква в неделя?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
Askeer
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Май 05, 2008 5:04 pm
Обратна връзка:

Торонто - на църква в неделя?

Мнение от Askeer »

Здравейте,
аз май малко късничко се сетих, но може и за следващата седмица да свърши работа :)
Направо на въпроса: в Торонто съм от почти месец, но не съм ходил все още в църквата в Брамптън. Проблемът е, че съм отседнал в Маркам, нямам кола все още и просто няма удобен транспорт до там в неделя.
Случайно, съвсем случайно да има някой, който ходи в неделя от моята околност?
Ако за тази е късно, мож би за следващата неделя ще мога да 'hitch a ride" ;)
zorina
Мнения: 420
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 2:40 pm
Местоположение: Торонто

Re: Торонто - на църква в неделя?

Мнение от zorina »

в Брамптън църквата изобщо не прилича на БГ църква... ако искаш да пееш ще ти дадат песнопойка, ако си изморен може да поседнеш...?!?
има БГ свещеник в една църква на изток, но не си спомням с точност името и мястото, но е на метро, това със сигурност.. някой може да подскаже ако ти трябва, успех!
jess
Мнения: 195
Регистриран на: Вто Май 02, 2006 12:15 pm
Местоположение: canada

Re: Торонто - на църква в неделя?

Мнение от jess »

zorina написа:в Брамптън църквата изобщо не прилича на БГ църква... ако искаш да пееш ще ти дадат песнопойка, ако си изморен може да поседнеш...?!?
има БГ свещеник в една църква на изток, но не си спомням с точност името и мястото, но е на метро, това със сигурност.. някой може да подскаже ако ти трябва, успех!
Хм,не желая да звуча заядливо,но всички църкви в Торонто не приличат на тези в БГ.Никоя не прави изключение.
Публикувай отговор